120-120-120 (не худею)• 15 февраля 2024

Ви дітей ведете в школу після нічних тривог? Чи у вас виходить висипатись?

Рогнеда Карповна• 15 февраля 2024
Почему во время ночных обстрелов я меньше всего думаю о школе с утра?
Однозначная• 15 февраля 2024
Київ
Тільки прокинулись
Так, після відбою в школу

Коли було гучно раніше, теж йшли в школу
В гости звали?• 15 февраля 2024
Не веду,так как не высыпаются. Не хочу им ещё больше стресса в этот день прибавлять.
Мусик Пусик• 15 февраля 2024
Мои спят сейчас в подвале. Посмотрим по состоянию.
Рогнеда Карповна• 15 февраля 2024
Нужно ставить вопрос по другому.
Если дети пол ночи просидели в укрытии, в метро к примеру, нужно ли им идти в школу с утра? Я бы не водила.
Рогнеда Карповна• 15 февраля 2024
Ответ дляВ гости звали?
У нас обычно контрольная с утра. Уже можно закономерность обстрелов высчитывать(
Мусик Пусик• 15 февраля 2024
Обычно сын - незламний українець, идет в школу. Мы с дочкой спим потом еще
Не обижаюсь• 15 февраля 2024
Мой спит сейчас в коридоре, в школу пойдет, но у него вторая смена. Если бы была первая, спал бы дальше, пока не выспится.
Повелитель бітка• 15 февраля 2024
Всю ніч спить, від вибухів не прокидається, тому піде до школи
Кузякин• 15 февраля 2024
В какие школы? У нас онлайн
Зоряний Шлях• 15 февраля 2024
В підвалі зробили ліжка то лягають там. Ніби висипаються.
Не обижаюсь• 15 февраля 2024
Ответ дляПовелитель бітка
Ви дитину не перекладаєте в коридор?! Коли тривога?! Що вона у Вас спить, не прокидається?!
Однозначная• 15 февраля 2024
Залежить від міста, тривожності батьків, розташування будинку та самого будинку.

У мене дитина спить в коридорі, кріпко, навіть під вибухи, то вона й вибирається. Нікуди ми не бігаємо - в підвалі сиро і брудно, та й з високого поверха довго спускатись. Будинок монолітний, на крайній випадок - загальний коридор.

А якщо будинок біля самої ТЕЦ наприклад, вікна до підлоги, мама з панічними атаками - звичайно спокійніше кудись йти а потім пропустити школу
dahashutka19• 15 февраля 2024
Сьогодні діти навіть не прокинулись , тому старший підключається . Позавчора вночі шахеди були і влучили неподалеку від нашого будинку..Звісно ніхто не спав і син довго не міг заснути, тому потім дозволила школу полгуляти
Замрійлива• 15 февраля 2024
Ми спимо вночі, тому веду. Київ. Якби не спали, то виїхали б.
Cаванна• 15 февраля 2024
Завидую вашей нервной системе. Какая школа
Маргарита и Мастер• 15 февраля 2024
Сама идёт, что ж теперь, не учиться?
Гербарія сушу• 15 февраля 2024
Доведеться йти.
Вже відбій, в нас у школі немає онлайн з цього року, лише очно. І карантину немає, хоча хворих багато(
Душа компанії• 15 февраля 2024
Ответ дляНе обижаюсь
Не мені питання, але я не перекладаю, якщо не летить конкретно з нашого боку. Але, навіть, якщо перекладаю, то це 2 хвилини і спить далі. Плюс друга зміна. Тому питання з школою навіть не піднімається
ПодругаМужа• 15 февраля 2024
Молодший не йде, бо до його школи їхати більше години. Старшій ближче, але теж сказала буде на он-лайні , не встигне макіяж зробити
Cаванна• 15 февраля 2024
Отбой, а у меня руки дрожат
Кіма кепка• 15 февраля 2024
Я вчитель. Дітей приводять. І ми йдемо. Маємо бути усміхнені і бадьорі. А я уже ’не вивожу’ це все.
Ніхто не виспався, але дистанційку не зроблять і уроки пізніше теж.
На вісім треба йти
Бриджит_Фрикандо• 15 февраля 2024
Ответ дляКузякин
В какие школы? У нас онлайн
Можна не йти ? Бо у вас так, то і ми дома тоді
ЗаведУющая• 15 февраля 2024
Не йдемо, і дозволила проспати перші уроки. Навіть наполягла на проспати. Потім підключиться дистанційно. Потрібно відпочити і розслабитися дитині, не ганяти стрес. Їздили в сховище, то то не дома в подушках на підлозі, там не приляжеш
Потребую апгрейду• 15 февраля 2024
Ответ дляНе обижаюсь
Моя не прокидається теж, в коридор переносимо , або сама доповзає непрокидаючись
Освічую темряву• 15 февраля 2024
У нас всі обстріли зранку зазвичай. Так, іде до школи
Обращеница• 15 февраля 2024
Если дети выспались, то идут, не выспались- не идут. Как хотят. Всегда предлагаю остаться дома и поспать.
ВерСаСе• 15 февраля 2024
Ответ дляМусик Пусик
Это не показатель... Зависит от организма. Раньше, могла 3 - 4 дня не спать. Потом, как говорят - варенная..((
Пишу_граммотно!• 15 февраля 2024
Мы спим. Дочь не проснулась, сын слышал, у нас онлайн, школу не пропускаем, и так из-за тревог много пропускают.
13чудоСВЕТА• 15 февраля 2024
Я -на работу, дети -в школу. Но мы спать ложимся с вечера в коридоре, если что-то сильное намечается, то идём в подземный паркинг и спим в машине