мимАпроходила• 15 февраля 2024
Это красивые брови?
тяжкаялюдина• 15 февраля 2024
Ответ дляРання пташка
а что у нее в веками?
что за взлетевшие складки?
Ботокс
Шопингмонстр• 15 февраля 2024
Ответ дляСонечко
Це ботокс так глаза на лоб натягує? Може і мені треба, бо повіки опускаються вже після 40
Так, це ботокс. Але іноді після уколу вони навпаки опускаються. У моєї подруги таке сталося. Колола таж сама косметолог. Так що ризик є, що щось піде не так.
тяжкаялюдина• 15 февраля 2024
Ответ дляKusalochka
Так это же фотошоп. Так не бывает
Это не фотошоп. Тут мадонна себя показывает постоянно-у нее такое же. Это ботокс на возрастные глаза.
Белая котичка• 15 февраля 2024
Ответ длятяжкаялюдина
Ніколи не бачила у мадонни такого
Непонятно• 15 февраля 2024
Ответ дляKusalochka
Так это же фотошоп. Так не бывает
Лоб подняла, чтобы веки не закрыли глаза
Синди Кроуфорд• 15 февраля 2024
Ответ дляЗяблик протестант
Там и женщина красавица не только брови)
Після 2х ранкових прильотів, мене таким вже не злякати 😉
1й раз за весь час було так близько , захистив сусідній будинок, там все сумно, всі вікна вилетіли
Стрекоза любви• 15 февраля 2024
Хочете кидайтесь капцями, але ця жінка виглядає яскравіше багатьох тут. В хорошому сенсі цього слова.
Єдине що думаю на обличчі в неї фільтр. Автор робила скрін по фільтру і такий ефект вийшов на повіках.
В житті це 100% виглядає по іншому.
В моїй хаті моя правда• 15 февраля 2024
Ответ длямимАпроходила
Смотрю всегда с недоумением, зачем такие?)
А хто їй так витягнув догори брови фотошопом, ви?
мимАпроходила
• 15 февраля 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Там нет фотошопа