barconka• 15 февраля 2024

Ендометріоз після конізації

І що тепер робити? Як лікувати? Дівчата тут попереджали що є такі наслідки після операції. Звичайно що я піду до лікаря, бо та що в онкології вона просто сказала утрожестан поставити 10 днів 3 місяці з 16 по 25 день циклу. Але почитала, і щось малоймовірно що це допоможе.
Мурзилка• 15 февраля 2024
ендометріоз так не ’лікують’ що саме у вас? кісти? болі? мажучі виділення?

Пригаю-цибаю• 15 февраля 2024
Він ніяк не лікується, тільки прибираються симптоми прийомом гормональних препаратів, поки приймаєш - симптомів немає, як припиняеш приймати - знову з´являються, плюс побочки від гормонів
Мадам Тю-лю-лю• 15 февраля 2024
Если на шейке очаг, то просто прижечь, утрожестан тут совсем ни при чем
автор barconka • 15 февраля 2024
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Я так понимаю он вообще в канале
автор barconka • 15 февраля 2024
Ответ дляМурзилка
Ендометріоз після конізації, я так розумію в каналі, місячні мажуть до 4 дні і після 3 дні, ітого 11-12 днів з прокладкою, до операції нічого ніде не було
Мурзилка• 15 февраля 2024
Ответ дляbarconka
пошукайте іншого гінеколога, бо те, що вам призначили
Мадам Тю-лю-лю• 15 февраля 2024
Ответ дляbarconka
Я так понимаю он вообще в канале
Не трогайте, вряд ли там эндометриоз и вряд ли вы из за этого кровите, сходиие к другим врачам