Бабка-байкерша• 15 февраля 2024
Зганьбилась по повній на роботі. Як працювати далі?
Позорна ситуація на новій роботі. Невже я справді так виглядаю?
Я людина дуже комунікабельна, ні коли в житті не мала ні з ким конфліктів. Роботу за все своє життя шукаю втретє, з попередніх місць роботи йшла зі сльозами на очах, колеги досі телефонують. Але справа не в цьому
Прийшла на нову роботу і помітила інтерес колеги до себе: постійно дивився, знаходив привід поговорити, жартував. Я подумала, що людині як мінімум не огидна. Всі дні ми жартували, сміялись. Він без обручки на пальці.
Вчора я в обід покликала його попити чаю, ‚відсвяткувати перший мій робочий тиждень, морально підтримати‘. Саме на роботі, не поза нею. Він мені ‚моя дівчина психолог, можу дати її номер, вона підтримає‘
Я сиджу просто в шоці з очами по п‘ять копійок. Він також зніяковів, потім підходив знову до мене поговорити ‚ні а чьом‘. але мені якось соромно тепер, тимпаче, що я просто хотіла подружитись. Так, якби було якесь продовження - круто, але спочатку я хотіла просто подружитись з ним.
З того дня я взагалі боюсь з ним говорити, навіть з якихось робочих питань.
Як себе поводити і як ви оціните цю ситуацію збоку?
Українська зірочка• 15 февраля 2024
ну пошутил
не принимайте все близко к сердцу вообще
у нас на работе вообще был чат - и мы друг друга звали чай пить аля - гоу по чайку
забейте
Бабка-байкерша
• 15 февраля 2024
Ответ дляУкраїнська зірочка
ну пошутил
забейте
Ну він чогось подумав, що я залицяюсь
Тётя Хрюша• 15 февраля 2024
нічого зашкварного. він же не сказав «не піду пити чай бо в мене дівчина», а просто порекомендував психолога)
забийте і спілкуйтесь як і далі
Тётя Хрюша• 15 февраля 2024
Ответ дляБабка-байкерша
Ну він чогось подумав, що я залицяюсь
це ви придумали що він подумав
чоловіки просто набагато простіше за жінок і не вкладають підтекстів
Принцепесочка• 15 февраля 2024
нічого позорного. він пошуткував..ви не зрозуміли цього жарту.. все проїхали ))
Бабка-байкерша
• 15 февраля 2024
Ответ дляТётя Хрюша
це ви придумали що він подумав
Ну тоді до чого це було казати? Хіба не ясно, що мені стане ніяково?
Ищу-брожу• 15 февраля 2024
Ответ дляБабка-байкерша
Ну він чогось подумав, що я залицяюсь
Ви полумали, що він подумав... а звідки ви знаєте, що він подумав. Ви ж його не в лідко запросли, а на чай
Українська зірочка• 15 февраля 2024
Ответ дляБабка-байкерша
Ну він чогось подумав, що я залицяюсь
то его проблемы, что он там думает
все нормально
и позора нет
расслабьтесь
хуже когда ты вроде чай пьешь с коллегой на работе - а он думает мы флиртуешь
при этом чай вы пьете еще с несколько коллегами рядом)
Каждый может думать что угодно))
все нормально
и позора нет
расслабьтесь
Каждый может думать что угодно))
Тётя Хрюша• 15 февраля 2024
Ответ дляБабка-байкерша
ні, йому певно не ясно. можливо без якихось зайвих думок порекомендував психолога якого особисто знає. і це виявилась його дівчина
схоже шо це ви більше зніяковіли бо думали що він залицяється а тут аблом
Жертва интернета• 15 февраля 2024
Тю, у мене увесь колектив чоловічий, жінок 7, а загально 300+. То як би я так переживала від жартів… приємно спілкуватися, спілкуйтесь, але на більше не очікуйте, весь секрет
Принцепесочка• 15 февраля 2024
ви ж самі наче сказали... про моральну підтримку.. ну він сюди і приплів психолога.. ))
Ищу Аленя• 15 февраля 2024
Ответ дляБабка-байкерша
Ну він чогось подумав, що я залицяюсь
Хоспидя! Ну так и сказали бы ему - ты себе не льсти, на чай вышли, надумал себе уже😂
Суцільна зрада• 15 февраля 2024
Опозорился здесь он. Надумал, что Вы к нему клеетесь, поэтому обозначил, что он в отношениях. А потом понял, что Вы ничего такого не имели в виду и понял, что опозорился. Теперь пытается общаться как раньше, типа ничего и не было
Братья Капли• 15 февраля 2024
Ответ дляИщу Аленя
Лучший ответ)
Коренная киевлянка• 15 февраля 2024
Ответ дляБабка-байкерша
Ну він чогось подумав, що я залицяюсь
Помокріла?
Бабка-байкерша
• 15 февраля 2024
Ответ дляСуцільна зрада
Я отак бачу цю ситуацію
Ищу Аленя• 15 февраля 2024
Ответ дляБратья Капли
Лучший ответ)
Спасибо) работаю в мужском коллективе)))
Elena_Kiev_Solomenskiy• 15 февраля 2024
зачем с ним дружить.. чтобы жениться или подсидеть его на работе? какая еще дружба бывает с мужчинами?)))
Дайте вподобайок• 15 февраля 2024
Ну взагалі то йому має бути незручно. Типова така чоловіча зверхня реакція - ’всі жінки мене хочуть, всі жінки за мною бігають’. Навіть думка не майнула, що ви просто стосунки налагоджуєте з новим колегою.
Знизьте дещо градус ’дружньості’, розмовляйте тільки по роботі, ніби нічого й не сталося.
Бабка-байкерша
• 15 февраля 2024
Ответ дляДайте вподобайок
Ну оце ж
Але тепер він зі мною заговорює перший
Локшина на вухах• 15 февраля 2024
Можно было в моменте отшутиться,что мол спасибо, пока вроде норм, настолько не напрягла работа, к психологу не надо))) ну вы это, не вешайте там нос, ничего позорного не вижу. Максимум - неловкая ситуация, отпускайте ее
Локшина на вухах• 15 февраля 2024
Ответ дляБабка-байкерша
Ну оце ж
Але тепер він зі мною заговорює перший
Ну и отвечайте как ни в чем не бывало, меньше парьтесь
Бабка-байкерша
• 15 февраля 2024
Ответ дляЛокшина на вухах
Я так і роблю
Але ми ж сидимо в одному кабінеті
Локшина на вухах• 15 февраля 2024
Ответ дляБабка-байкерша
Я так і роблю
Але ми ж сидимо в одному кабінеті
Ну и сидите дальше, вобще ситуация не стоит ваших нервов. Работайте))
Дайте вподобайок• 15 февраля 2024
Ответ дляБабка-байкерша
Ну оце ж
Але тепер він зі мною заговорює перший
Ну нехай. може, зрозумів, що обіср@вся дещо. Все одно разом працювати, нікуди вже не подінетесь. Будьте стриманішою, ігноруйте, якщо раптом вже він на якісь ’чаї’ натякати почне. Суто робочі стосунки, доброзичливі, але не більше.
Бабка-байкерша
• 15 февраля 2024
Ответ дляДайте вподобайок
Це чому?
Я б із задоволенням пішла би з ним на чай
Але він же в стосунках, з такими непристойними пропозиціями не можна звертатись))
ЯблокоРаздора• 15 февраля 2024
Ответ дляБабка-байкерша
Ну він чогось подумав, що я залицяюсь
Бо ви залицялися. І не треба про подружитись. Найперше що ви написали — це кільце не пальці. Тож оцінювали ви його не як друга, а як потенційного хлопця. А він поставив вас на місце та окреслив межі.
Скажу так: будьте обережні, з таких от ситуацій може початися затяжна прихована ворожнеча. Максимально згладьте і акуратно тепер дистанціюйтесь від нього.
Дайте вподобайок• 15 февраля 2024
Ответ дляБабка-байкерша
Це чому?
У чувака корона на голові. Одразу вирішить, що був правий і ви таки до нього підїжджали, а зніяковіли, бо надто прямо вам про це сказали. Ну взагалі ваша справа. Чайовничайте далі.
Бабка-байкерша
• 15 февраля 2024
Ответ дляЯблокоРаздора
Ви напевно будете в шоці, але я всім пропонувала піти на чай
І у всіх чоловіків перевіряла, чи є обручка))