Бабка-байкерша• 15 февраля 2024

Зганьбилась по повній на роботі. Як працювати далі?

Позорна ситуація на новій роботі. Невже я справді так виглядаю?

Я людина дуже комунікабельна, ні коли в житті не мала ні з ким конфліктів. Роботу за все своє життя шукаю втретє, з попередніх місць роботи йшла зі сльозами на очах, колеги досі телефонують. Але справа не в цьому
Прийшла на нову роботу і помітила інтерес колеги до себе: постійно дивився, знаходив привід поговорити, жартував. Я подумала, що людині як мінімум не огидна. Всі дні ми жартували, сміялись. Він без обручки на пальці.
Вчора я в обід покликала його попити чаю, ‚відсвяткувати перший мій робочий тиждень, морально підтримати‘. Саме на роботі, не поза нею. Він мені ‚моя дівчина психолог, можу дати її номер, вона підтримає‘
Я сиджу просто в шоці з очами по п‘ять копійок. Він також зніяковів, потім підходив знову до мене поговорити ‚ні а чьом‘. але мені якось соромно тепер, тимпаче, що я просто хотіла подружитись. Так, якби було якесь продовження - круто, але спочатку я хотіла просто подружитись з ним.
З того дня я взагалі боюсь з ним говорити, навіть з якихось робочих питань.
Як себе поводити і як ви оціните цю ситуацію збоку?
ЯблокоРаздора• 15 февраля 2024
Ответ дляБабка-байкерша
Ви напевно будете в шоці, але я всім пропонувала піти на чай
І у всіх чоловіків перевіряла, чи є обручка))
Яка ви комунікабельна 🤣

Xвостокрутелка• 15 февраля 2024
Если хотели именно подружиться, то что вас так смутило? Скорее всего он увидел, что ваш интерес, не просто дружеский)) и решил подколоть.
Бутерброд з ікрою• 15 февраля 2024
Ответ дляБабка-байкерша
Навіщо перевіряли? Вам потенційно подобаються всі мужчини?
Я розумію,коли конкретна людина привернула увагу,але щоб цікавитись за всіх чоловіків..
автор Бабка-байкерша • 15 февраля 2024
Ответ дляБутерброд з ікрою
Так, мені подобаються всі)
Я любвеобільна
Бутерброд з ікрою• 15 февраля 2024
Ответ дляБабка-байкерша
Так, мені подобаються всі)
Я любвеобільна
Тоді в чому власне питання?) Швидше за все, неозброєним оком видно,що Ви небайдужа, от мужчина і розставив межі, при цьому жартуючи)
автор Бабка-байкерша • 15 февраля 2024
Ответ дляБутерброд з ікрою
Ну так може кожен подумати🤷🏻‍♀️
Бо я з усіма розмовляю і жартую
Ленне-Рейма• 15 февраля 2024
Ответ дляБабка-байкерша
Ну він чогось подумав, що я залицяюсь
Може у його дівчини взагалі немає клієнтів і вона попросила її розрекламувати. То не парьтесь. Сказав і сказав. Йому захотілось думати, що він такий класний, що зацікавив вас. То ж його проблеми. А соромитесь чомусь ви. Можна було відповісти: я взагалі-то просто тобі пропонувала чаю попити, а психолог мені не потрібен роки що, але дякую за інформацію))

Крайня невістка• 15 февраля 2024
Ну він хотів отримати увагу до себе, як до чоловіка і отримав
А потім злякався, бо йому стосунки будь-які з вами не цікаві, окрім робочих
Ось і відшив вас, як міг
Пожарник• 15 февраля 2024
Ответ дляБабка-байкерша
Ну так може кожен подумати🤷🏻‍♀️
Бо я з усіма розмовляю і жартую
М-да... кажется, понятно почему вас осадили.. Вы же репейник. Если ваше предложение выглядит как подкат, стоит задуматься о том, как вы со стороны выглядите. Это просто вам один ответил так, а думают все.
МастерЮля• 15 февраля 2024
Ответ дляБабка-байкерша
Ну він чогось подумав, що я залицяюсь
То у мужиков такое самомнение ,ого-го. Я тоже общительная, могу со всеми поговорить,пошутить. А они сразу думают,что заигрываю А мне на них пофиг,я их всех рассматриваю в одном ключе- интересный собеседник/неинтересный собеседник. Муж сначала тоже напрягался,потом понял,не переживает.
А на коллегу и на эту ситуацию забейте.
Лялька в колисці• 15 февраля 2024
’з того дня’ це якось довго звучить як для ’від учора’
Ленне-Рейма• 15 февраля 2024
Ответ дляБабка-байкерша
Ну оце ж
Але тепер він зі мною заговорює перший
Тому що зрозумів, що лоханувся. Не беріть до уваги. Якщо буде також запрошувати каву попити разом чи кудись вийти на обід, можна відповісти : ’ Ну, не знаю, якось страшно, у тебе ж дівчина психолог, щоб раптом не загипнозувала мене потім ’
Анонім Завгосп• 15 февраля 2024
Ви сподівались на продовження в майбутньому, він вас обломав по дурацьки як на мене (ви самі так написали в старпості), ну буває. Обом тепер ніяково. Пройде. Ведіть себе якби нічого і не було і забудьте про цю ситуацію.
Светка-пипетка• 15 февраля 2024
Ответ дляБабка-байкерша
Ну він чогось подумав, що я залицяюсь
день Валентина был, ничего страшного. Скажите, хотели проявить внимание в честь праздника, для приличия
Ленне-Рейма• 15 февраля 2024
Ответ дляБабка-байкерша
Я так і роблю
Але ми ж сидимо в одному кабінеті
Нічого страшного. Сидіть собі і працюйте. Не звільнятися ж тепер, якщо він вирішив, що ви в нього закохались))
marjankat• 15 февраля 2024
Ответ дляБабка-байкерша
Ну він чогось подумав, що я залицяюсь
То його проблеми що він там нафантазував ! Ви не можете передбачити і зупинити політ його фантазій!
автор Бабка-байкерша • 15 февраля 2024
Ответ дляПожарник
Ех, може і так
Відморожена• 15 февраля 2024
Ответ дляБабка-байкерша
Ну він чогось подумав, що я залицяюсь
ну по факту так и было. а по теме: надо было сказать, что круууто, тебе повезло, в ближайшее время воспользуюсь её услугами.
Злюка бобер• 15 февраля 2024
Автор, ситуация фигня. Забудьте, это не то, про что говорят ’опозорилась’

Ленне-Рейма• 15 февраля 2024
Ответ дляЯблокоРаздора
Бо ви залицялися. І не треба про подружитись. Найперше що ви написали — це кільце не пальці. Тож оцінювали ви його не як друга, а як потенційного хлопця. А він поставив вас на місце та окреслив межі.

Скажу так: будьте обережні, з таких от ситуацій може початися затяжна прихована ворожнеча. Максимально згладьте і акуратно тепер дистанціюйтесь від нього.
Боже, яка ворожнеча? Всі молоді люди один одному симпатизують. В цьому немає нічого страшного. Підсвідомо жінки і чоловіки оцінюють один одного, як коханців, постійно. Навіть те, що він натякнув на дівчину, теж про це говорить. Спокійно спілкуватись і не брати до уваги.
Мамкиня доця• 15 февраля 2024
Я подумала, що людині як мінімум не огидна. Всі дні ми жартували, сміялись. Він без обручки на пальці.

Ну, вы за эти дни уже надели фату и переборщили со вниманием к мужчине, а он грамотно и вовремя расставил границы. И правильно сделал, учитывая, что у него есть отношения. Позора не вижу, но впредь будьте выдержаннее с коллегами-мужчинами, даже если они без кольца)))
Ленне-Рейма• 15 февраля 2024
Ответ дляСветка-пипетка
Точно сказати: ’ мені тебе стало жаль, бо в тебе такі сумні очі були, а все ж таки день Валентина. Думала, ти хочеш про це поговорити....’
ЯкаКраля• 15 февраля 2024
Ответ дляБабка-байкерша
Так, мені подобаються всі)
Я любвеобільна
Ну то у вас є шенси ще не раз ’зганьбитися’, оскільки чоловіків, як я розумію, там багато. Вы вперше не в жіночому колективі працюєте чи чому вас так торкнуло?)
Мрію про пончик• 15 февраля 2024
не мужчина - а мрія )
Може вони в стосунках не практикують такої ’дружби’ з людьми протилежної статі, от він ввічливо вам про це і сказав. Насправді в моменті, коли тобі пропонують таке неформальне спілкування, а ти в стосунках - важко швидко придумати достойну відмову. Якби він вам прямо сказав ’у мене є дівчина’ - було б ще дивніше. А так просто пожартували і забули, і він вам заодно натякнув щоб на більше не розраховували )
ви ж чомусь звернули увагу на відсутність обручки
ЭмчЭндЭм• 15 февраля 2024
Он так намекнул вам, что у него есть девушка, чтоб ни на что не рассчитывали
автор Бабка-байкерша • 15 февраля 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
Та я ніби і не збиралась і за прутень не хватала
Броніки для Моніки• 15 февраля 2024
вам нужно все в юмор перевести, он не виноват,что вы на него повесили свои ожидания...я бы сказал ’а может и правду мне нужен психолог?! и рассмеялась
ротцвеники• 15 февраля 2024
Ответ дляСветка-пипетка
добре хоч з валентинкою до нього не підкатила
Скажений гудзик• 15 февраля 2024
Автор, это ему должно быть неудобно.
Позвали всего лишь попить чаю, а он уже насочинял себе, что к нему пристают и про девушку заговорил. Странный какой то
Я бы офигела слегка на вашем месте и сказала бы что это ему нужен психолог, если простой вопрос про чай он переводит в такую плоскость
ротцвеники• 15 февраля 2024
Ответ дляСкажений гудзик
Автор, это ему должно быть неудобно.
почитайте автора. судячи з усього, це саме вона насочіняла