Бабка-байкерша• 15 февраля 2024
Зганьбилась по повній на роботі. Як працювати далі?
Позорна ситуація на новій роботі. Невже я справді так виглядаю?
Я людина дуже комунікабельна, ні коли в житті не мала ні з ким конфліктів. Роботу за все своє життя шукаю втретє, з попередніх місць роботи йшла зі сльозами на очах, колеги досі телефонують. Але справа не в цьому
Прийшла на нову роботу і помітила інтерес колеги до себе: постійно дивився, знаходив привід поговорити, жартував. Я подумала, що людині як мінімум не огидна. Всі дні ми жартували, сміялись. Він без обручки на пальці.
Вчора я в обід покликала його попити чаю, ‚відсвяткувати перший мій робочий тиждень, морально підтримати‘. Саме на роботі, не поза нею. Він мені ‚моя дівчина психолог, можу дати її номер, вона підтримає‘
Я сиджу просто в шоці з очами по п‘ять копійок. Він також зніяковів, потім підходив знову до мене поговорити ‚ні а чьом‘. але мені якось соромно тепер, тимпаче, що я просто хотіла подружитись. Так, якби було якесь продовження - круто, але спочатку я хотіла просто подружитись з ним.
З того дня я взагалі боюсь з ним говорити, навіть з якихось робочих питань.
Як себе поводити і як ви оціните цю ситуацію збоку?
ротцвеники• 15 февраля 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
вам нужно все в юмор перевести, он не виноват,что вы на него повесили свои ожидания...я бы сказал ’а может и правду мне нужен психолог?! и рассмеялась
я б сказала ’а давай, можливо, моєму хлопцеві знадобиться’))
Скажений гудзик• 15 февраля 2024
Ответ дляротцвеники
почитайте автора. судячи з усього, це саме вона насочіняла
Она то может и насочиняла ( это она нам тут об этом написала), но по факту просто позвала пить чай.
Бабка-байкерша
• 15 февраля 2024
Ответ дляСкажений гудзик
Автор, это ему должно быть неудобно.
Позвали всего лишь попить чаю, а он уже насочинял себе, что к нему пристают и про девушку заговорил. Странный какой то
Я бы офигела слегка на вашем месте и сказала бы что это ему нужен психолог, если простой вопрос про чай он переводит в такую плоскость
Ну оце ж і я так думаю
Скажений гудзик• 15 февраля 2024
Ответ дляБабка-байкерша
Ну оце ж і я так думаю
Не заморачивайтесь. Я вообще не понимаю зачем многозначительно упоминать, мол у меня есть девушка. Ну есть и есть, очень ценная информация)))
Бабка-байкерша
• 15 февраля 2024
Ответ дляСкажений гудзик
Ну може боявся шо я накинусь на нього
ЕлькиПальки• 15 февраля 2024
Ответ дляСкажений гудзик
Автор, это ему должно быть неудобно.
Можете, конечно, девушку так успокаивать, но все именно так как она подумала. Она приняла дружеское отношение за флирт, захотела продолжения и обломилась. Даже после того как узнала что чел занят, надеялась на продолжение - ’хотела подружиться’. Таким надо в лицо говорить конкретное НЕТ, иначе будут мучатся догадками, додумывать, планировать в какой ВУЗ поступит их третий ребенок, да еще и претензии предъявлять человеку, который ни сном, ни духом.
Автор, Вы там работать планируете или мужика себе искать, на новой работе?
Король дивана• 15 февраля 2024
Ответ дляБабка-байкерша
Ну тоді до чого це було казати? Хіба не ясно, що мені стане ніяково?
он тупой просто, не обращайте внимания
Бриджит_Фрикандо• 15 февраля 2024
Ответ дляБабка-байкерша
Ну він чогось подумав, що я залицяюсь
Кажется вы именно залицялись, если у вас такие мысли.
Крапипопка• 15 февраля 2024
Ответ дляБабка-байкерша
Ну може боявся шо я накинусь на нього
Не знаю, що він там подумав, але почитавши ваші відповіді зрозуміла, що ви дивненька .
Бабка-байкерша
• 15 февраля 2024
Ответ дляКрапипопка
Дякую, ваша думка про мене дуже цінна
Продовжуйте писати ще, мені дуже цікаво
Мрію про пончик• 15 февраля 2024
Ответ дляКрапипопка
Хіба ви не зустрічали таких дівчат, які лізуть до чоловіків ’на чай\підвези додому\в штани’ а потім наївно моргають великими оченятами ’я ж просто дружити хотіла’
Зоряний Шлях• 15 февраля 2024
Ответ дляБабка-байкерша
Ну оце ж
Але тепер він зі мною заговорює перший
Я б його ігнорувала і при кожному зручному моменті тикала б його його дівчиною психологм, типу ’а шо про це думає твоя дівчина психолог’, ’хай тобі допоможе твоя дівчина психолог’, ’спитай про це у своєї дівчини психолога’.
Воно хвореньке з роздутим егом, і опозорився він, бо ви ще нічого такого не зробили, а у нього вже фальстарт -ляпнув про ту дівчину психолога ні к селу, ні к городу, поняв шо зморозив дурню і тепер він нехай думає як себе поводити. А ви на нього уваги не звертайте.
Мона_Лиса• 15 февраля 2024
Ответ дляБабка-байкерша
Ну оце ж
Але тепер він зі мною заговорює перший
Скажіть, що ви не по роботі спілкуєтесь виключно з психологом, як він вам порадив
Зоряний Шлях• 15 февраля 2024
Ответ дляКрайня невістка
Ну він хотів отримати увагу до себе, як до чоловіка і отримав
А потім злякався, бо йому стосунки будь-які з вами не цікаві, окрім робочих
Ось і відшив вас, як міг
Такі не цікаві стосунки з автором, що активно тривалий час проявляв увагу до автора. Ви сама собі суперечите. Аби йому автор була не цікава, він би на неї уваги не звертав-привіт, пока і все.
Зоряний Шлях• 15 февраля 2024
Ответ дляМамкиня доця
Я подумала, що людині як мінімум не огидна. Всі дні ми жартували, сміялись. Він без обручки на пальці.
Ну, вы за эти дни уже надели фату и переборщили со вниманием к мужчине, а он грамотно и вовремя расставил границы. И правильно сделал, учитывая, что у него есть отношения. Позора не вижу, но впредь будьте выдержаннее с коллегами-мужчинами, даже если они без кольца)))
Грамотно расставить границы это не заливать к колеге когда у тебя есть девушка.
А не сначала шутить, заигрывать с коллегой, а потом цену себе набивать ’ой, у меня есть девушка’.
Але гараж, она вчера появилась эта девушка? Потому что если не вчера, то какого ты заливаешь коллеге?
’Грамотно расставил’, откуда у вас в башке такая мизогиня вообще, кто это вам мозг так грамотно расставил.
КрестьянинДиор• 15 февраля 2024
Поддержу вас автор... ’козляра он редкой породы’.
Он понял, что вам понравился. Захотел выстебнуться. Вас обидел, теперь ссыться.
Забейте, это ему нужен психолог, он так и не вырос с 13 лет.
И те кто пишут вам ’он пошутил, ха-ха’ у них оже осталась школьная привычка ’чмырить слабого’
Фу, блин...
Рожки-да-ножки• 15 февраля 2024
Якби ви розглядали його виключно для дружби, то вас би такі слова не зачепили. Що робити? Як варіант сказати - слухай, мене трохи вибили з рівноваги твої слова про дівчину. Виходить, що я, якимсь чином, дала тобі привід думати ніби я хочу стосунки більші ніж робочо-товариські. Тож давай будемо спілкуватись виулючно у робочій темі. А на майбутнє, меньше заводьте собі чоловіків подружаєк на роботі.
Рожки-да-ножки• 15 февраля 2024
Ответ дляБабка-байкерша
Ну так може кожен подумати🤷🏻♀️
Бо я з усіма розмовляю і жартую
О, як моя знайома. А потім ходить і плаче - чому в мою адресу колеги чоловіки дозволяють собі жарти непристойні.
Ответ дляТётя Хрюша
ні, йому певно не ясно. можливо без якихось зайвих думок порекомендував психолога якого особисто знає. і це виявилась його дівчина
схоже шо це ви більше зніяковіли бо думали що він залицяється а тут аблом
Дал понять что есть девушка поэтому с автором пить чай не будет
Дал понять что автор должна решать свои психологические проблемы с психологом )
Ну такое…
Горлаю зрання• 15 февраля 2024
Ну то й взяли б її номер. А що? Номер психолога нікому не завадить. Одразу про ціну б дізналися, та знижку попросили по- знайомству
Ответ дляСкажений гудзик
Автор, это ему должно быть неудобно.
Согласна
Зяблик протестант• 15 февраля 2024
Ответ дляБабка-байкерша
Так, мені подобаються всі)
Я любвеобільна
Ну тоді в чому справа. Ви залицялися,кокетували про моральну підтримку від знайомого без году нєдєля. Той був не проти легкого флірту,але в останній момент зрозумів,шо дівчина хоче як мінімум сексу,а як максимум відносин. То всрався і різко дав на гальма,грубо було з його сторони так оголошувати про дівчину.
А чого Ви так смущаєтесь,доволі рядова ситуація,нічого ганебного. Тим більше Ви пишете,шо любвєобільна,всіх чоловіків оцінили на предмет каблучок. Дівчина мабуть з чималим досвідом,прямо він Вас засмущав.
Мене саму смущають ці активні пошуки сексу і залицяння на роботі,лише почали стажуватися,а вже флірти моральні підтримки і тд
Я не чарівниця вам• 15 февраля 2024
Я би сказала-дякую за контакт, при можливості скористаюся. Так щодо чаю?))
Або. О, супер. Дякую. Якраз шукала з нареченим психолога. Так щодо чаю?
Глубоководная селедка• 15 февраля 2024
то ви обидвоє щось собі понадумували)))) вам потрібно було не очі круглі робити, а просто рівненько відповісти, та й по тому. Типу ’ой, зараз навряд чи скористаюсь, часу вільного обмаль, але дякую, на замітку візьму. Добре, піду все ж чайку попью’, або ’дякую, я поки не настільки потребую підтримки, щоб аж до психолога йти, але телефончик давай, бо життя штука непердбачувана. Ну бувай, я пішла чай пити’.
Так а а чем позор ваш?
У меня есть и коллеги и просто друзья мужчины, часть из них в отношениях, часть нет. Со всеми могу и чай выпить, и пообедать, и прогуляться пойти
Если бы была на вашем месте и было бы интересно общаться, то сказала бы, что ух ты, пошли и за чаем расскажешь про девушку)
Хороший психолог вряд ли будет работать с теми, с кем партнёр близко контактирует.
Мамкиня доця• 15 февраля 2024
Ответ дляЗоряний Шлях
А где здесь написано, что он с ней заигрывал? Не надо принимать желаемой за действительное. Судя по всему, мужчина просто был вежлив, а девушка уже губу раскатала, потому что ’кольца нет’. Приняла вежливость за знаки внимания, парня-то у нее нет. Это не мизогиния, просто есть прилипалы девушки, которых пока не осадишь - будут себе придумывать, что парень в них влюбился, тайно любит, просто ’не решается подойти, но я же вижу, что я ему нравлюсь’
Мао_Мяо• 15 февраля 2024
Ну позора особого я не вижу, вы приставали к половозрелому мужчине одинакового с вами возраста и социального положения, когда не знали, что он в паре. Это вариант нормы.
Но чел ваш подозрительный. Пофлиртовал с вами, вызвал вас на действия и слил. Потешил самолюбие.
Такие бывают опасными, будьте с ним вежливой, но общайтесь только по работе. И ради Бога, ничего не объясняйте, как тут советовали. Прошли, забыли. Начнете объяснять - только хуже сделаете.
А вообще, учитесь вести себя на работе сдержаннее, по крайнее мере поначалу. Желание собрать лайки - ах, какая я общительная и коллегами любимая ! - может вылезти боком. Он в вас это сразу разглядел, потребность эту.
Работать надо• 15 февраля 2024
Вдих-видих і відпустіть цю ситуацію)
Нічого страшного
Розумію, що вам неприємно було, але позору тут нема зовсім)
Нічого страшного