Не прохожу мимо• 15 февраля 2024

Чим вмиваються (лице) Ваші доньки 9-10 років?

автор Не прохожу мимо • 15 февраля 2024
Ответ для66сезон666серия
Все індивідуально. Молодшій зараз 14, то вона лише після 12 ближче до 13 років почала використовувати пінку для вмивання, шкіра нормальна. А у старшої(17) з 11-12 років пори розширились( потім висипи почались. До речі, з висипами зинеріт чудово справлявся. Років з 13 і до 15 регулярно доводилось користуватись. А потім стан шкіри покращився на щастя.
Так, в кожного своє дозрівання, гормони.

Кидстаффовка• 15 февраля 2024
Ответ дляНе прохожу мимо
А жир, пил, бруд лише водою змиваєте?
Я все життя вмиваюсь лише водою - шкіра в чудовому стані. Може в вас багато жиру, пилу, бруду на обличчі
автор Не прохожу мимо • 15 февраля 2024
Ответ дляКидстаффовка
Ну якщо ходиш, їздиш по місту, то купа всього на лице осідає, хоч ми його і не бачимо.
Кидстаффовка• 15 февраля 2024
Ответ дляНе прохожу мимо
Мені достатньо води
Обстановщица• 15 февраля 2024
Ответ для66сезон666серия
В 9-10 ще водою умивались і достатньо було. З 11-12 засобами для вмивання, аптечні ля рош, авен.
Зараз діти розвиваються раніше
В класі доньки 9-10 років
У 5 дівчат вже місячні є. Це з подружок. Їм ще 10 тільки буде

Моя мілка, маленька, 10 лише влітку. Але вже і молочні залози почали, і волосся жирніє, і лоб в ’пупиришках’