Я не Тролль• 15 февраля 2024
Puma Carina
Подскажите кто носит такую модель, удобна, довольны ей? Большемирит-маломерит, на стопу 24,5 см -7,5 размер?
Всем заранее спасибо
Вредняжка• 15 февраля 2024
В мене ця модель в іншому кольорі. Чесно-не зручні якісь. Вони гарні,але я б більше такі не купляла. Дійсно якісь дубові. В мене стопа 24,5см,брала 38,5. Цей розмір якраз на мене,бо 39 були великі. Але коли довго в них ходжу-болять великі пальці(