Аноним НаВсеГда• сегодня в 09:58
Чому люди з зайвою вагою думають, що вага спадкова?
«В нас в родину не було худих»
«в нас в родині всі і тілі»
«В нас в родині всі мали таку комплекцію»
І ніхто не думає про те, що вся родина, кілька поколінь родини просто переїдало, тому всі були такими.
З зайвою вагою, без фізичної античності, без нормального харчування. Культура харчування передається дітям, але зайва вага ні.
Я памʼятаю як пішла в гості до однокласниці і мама запросила нас повечеряти, я зʼїсти нічого не змогла бо все було жирне, полите жиром, навіть салат, який міг би бути здоровим був з майонезом. Я сиділа і їла хліб, запиваючи чаєм.
І в них в родині всі були повні, зараз і однокласниця така ж сама, а їй всього 42. :(
«в нас в родині всі і тілі»
Детские_Будут?• сегодня в 16:48
Ответ дляБорисфенка
І звідки зайві калорії беруться, щоб накопичитися? Широка кістка?
Можно и печеньем наесть, ничего не готовя.
Сладко-соленая• сегодня в 16:58
Ответ дляНе будь КакСвета
ви не одна про це думаєте... В мене в родині всі жінки теж з зайвою, навіть цукровий діабет є в декого, але нічого в харчуванні і способі життя не змінюють. Я до 30р теж така була, далі пішла в спортзал, змінила харчування, і вже 10р живу новим здоровим життям з фігурою фітоняшки. Я просто змінила життя. Важко, але змінила, хоча дуже схильна до повноти. Біля торта постою - на ранок +1кг вже.
Тут ви нікого не переконаєте, бо більшість вважають саме так, як ви описали. Для мене то все лінь, слабка сила волі, виправдовування, АБО ж їх все задовольняє і вони не паряться з цього приводу.
Кожен з нас живе те життя, яке вважає за потрібне. Я не засуджую.
Тетя с сахарным диабетом диету соблюдает, для нее это вопрос жизни, фитоняшкой не стала, так же как моя бабушка с диабетом. Не стоит переносить свой опыт на других, у всех свой организм, все индивидуально. Автор, со своей категоричностью, выглядит смешно.
Котомафия• сегодня в 17:26
откуда вы такие вылазите,где ваше гнездо?
у нас по деда линии все склонны к полноте,хотя живем все отдельно.
и культуры питания никакой не было, когда ели что было и майонез только на праздники в салат.
жуйте свою рукколу и заедайте авокадо.оставьте людей в покое,прогрессивная вы наша.
не суйте свой грязный нос в мои чистые трусы.
ИграйМойГормон• сегодня в 17:37
Ответ дляБорисфенка
Воно різне, але мотив один - їсти з ранку до ночі, від нема чого робити, від того, що важко робити, від стресу, і щоб упередити стрес, і для настрою і ще тисяча причин.
Капець, які люди, як би то толерантно сказати, важкі на розуміння бувають. Немає у мене часу їсти з ранку до вечора
. Але за браком часу, я, коли ї, то хапаю те, що швидко. І я маю ту саму генетику, коли я була молода і вільна, я не вилазила з спортзалу і контролювала кожну крихту. Це дозволяло тримати 63-65 кг при зрості 170, менше ніяк. А в 40+, маючи дитину з ментальними особливостями, роботу, де часом і в туалет зайвий раз немає коли йти, я їм те, що швидко. Але сенс сперечатись з людиною, яка все за всіх знає
Полонянка SexShop-а!• 2 часа назад
Ответ дляСоня-сонятко
тому що калорійність олії вище від майонезу. погугліть
А що гуглити? Ви не знаєте як майонез робиться? Майонез грубо кажучи це олія, яйця, сіль, гірчиця, логічно що олія ’розбавлена’ яйцями менш калорійна ніж чиста олія
Дівчата, ну ви хоч трохи мозок включайте
Сама купляю квіти• 2 часа назад
Ответ дляАноним НаВсеГда
Ні, мені все одно, але я не розумію як можна вважати, що вага передається генетично
Так і скажіть, що ви трохи тупувата, навіщо ви стидаєтесь
ЯНаПэПэ• 2 часа назад
Ответ дляАноним НаВсеГда
а как можно думать, что не передается генетически. очень много примеров семей кто ребенок рождается телосложением в одного из родителя. Он рождается уже в сбитым, тоже перекормили?
Голодаю• 2 часа назад
Ответ дляСоня-сонятко
Але ж в салат ви додаєте ложку олії, тоді як майонезу потрібно півпачки в салат
Шиворот Навыворот• 2 часа назад
чому вам не пофіг на людей з зайвою вагою? задрали у все свого носяру пхати
яке ваше діло хто що думає, ейнштейн ви наш
Шиворот Навыворот• 1 час назад
Ответ дляКуратор дебошей
Так а в чем она не права? Все это знают, просто не принято говорить.
что знают? а у вас может нос большой или уши или родинка уродливая на лице или ноги кривые
и все это видят
обсудим?
и все это видят
обсудим?
Шиворот Навыворот• 1 час назад
Ответ дляАноним НаВсеГда
Ну так ви не переідаєте
От і все
Харчуєтесь в рамках свого кбжв
До чого тут генетика?
От і все
Харчуєтесь в рамках свого кбжв
До чого тут генетика?
до того що у всіх різний апетит, відчуття насищеності і смакові рецептори
Атятя_тётя• 1 час назад
Ответ дляАноним НаВсеГда
Передається вага генетично і не тільки вага, на жаль...
Голодаю• 1 час назад
Ответ дляАгатаХристя
Бо людям ВАЖКО ДУМАТИ ІНАКШЕ, ніж їх привчили дома.
Не ’спадкове’, а одні й ті ж самі помилки в харчуванні та способі життя.
Приклад сімʼї мого колишнього чоловіка - він був жирний і батьки жирні і всі родичі жирні, і це було ’спадкове, ми нічого не можемо зробити’.
як вони жили:
1. домашня кухня. жінка 24 на 7 варить відрами різне їдло, типу супів та каш, котлет, чебуреків і їжа постійно на столі. звісно це спонукає постійно їсти.
2. все треба посмажити. а як не посмажити то запхати в вонючий кляр. а якщо не в кляр то залити підливою чи додати смаженої цибулі. їжа, яка не смажена і не смердить - це не їжа.
3. після кожного з них в туалеті страшенно смерділо. якщо раптом ви не в курсі - якщо людина здорова та нормально харчується - кал не пахне або має мінімальний запах. а коли - аж очі виїдає й годину не можливо зайти в ванну - ви їсте сміття.
4. постійно щось жувати. кожні 2 години або пиріжок, або цукерка або млинець або ще якась інсулінова качеля.
5. просто воду пити не треба. краще компот (відро цукру) або солодкий чай (з булочкою).
6. ніякого спорту. спорт - для багатих. ми бідні, що випендрюватись.
7. любов до лікарень. в кожного був анамнез болячок від харчування і вони з ним носились як з писаною торбою, всім любили розповідати, чим хворіють, любили ходити по лікарях, пити таблетки та скаржитись.
8. переїдати. великі порції, перше й друге, випічка.
9. не любов до зелені, овочів та сирої їжі. навіть яблуко треба запхати в пиріжок, так їсти не можна.
як вони жили:
Повністю підтримую. В мене всі родичі по жіночій ліній товсті (офіційний діагноз ожиріння, поставлений лікарями). Так ось, одна родичка нарешті вирішила спробувати змінити харчові звички і додати мінімальну фізичну активність (ходьба) через серйозні проблеми зі здоров´ям. І якимось дивом кілограми почали танути... Сама дивується, як так, бо всі жінки повні у нас.
Кожен раз, як бачимося, всі дивуються, як я така худа і ображаються, що нічого в них в гостях не їм, в я просто не можу, бо там один жир та смажене
Пуки-куки• 45 минут назад
Оце дожили до таких років і так примітивно розмірковуєте? Блін, я ловлю себе на думці, що заздрю вам, це ж і жити так легше, мабуть)
Детские_Будут?• 43 минуты назад
Ответ дляИграйМойГормон
Не обращайте внимания, это наша славная защитница Киева, рвущая русню руками, при упоминании имени которой путлер срет в чемоданчик, сейчас находится в Германии на секретном задании, последнее покушение на Мерца усадило ее в инвалидную коляску, но она не сдается и продолжает защищать демократию в Европе.
Оскорбляю всячески• 41 минуту назад
Все родители могут научить только тому, что знают и умеют сами.
Сюда же пищевые привычки, образ жизни. И дети вырастают подобными родителям. Часто, но есть исключения.
Оскорбляю всячески• 37 минут назад
Ответ дляБезпринципова
Сложно объяснить, если не понимаете. Может в обсуждении чужих недостатков вслух? У некоторых это считается некультурным.
Обсуждается закономерность, а не конкретный человек, понимаете?
Я к примеру, анализирую, как живут и выглядят мои родные и если не хочу наследовать полноту, вредные привычки, то и исключаю то, что привело их к этому, взамен внедряю более здоровые привычки. Это разумно просто.
Оскорбляю всячески• 33 минуты назад
Ответ дляАноним НаВсеГда
Еще люди на полном серьезе считают, что одиночество по женской линии, например, это тоже закон их рода. А вот проанализировать, какое поведение повторяют из поколения в поколение женщины рода и исправить психику до здоровой, то нет, ведь это признать нужно и ещё потрудиться....
Оскорбляю всячески• 32 минуты назад
Ответ дляДоктор Варвар
Получите мед образование и узнаете много нового о генетике.
Получите хоть какое-то образование...
И не пишите глупостьз
Получите хоть какое-то образование...
И не пишите глупостьз
В Бухенвальде полных не было - куда делась генетика?
Угги_в_горошек• 27 минут назад
Чому люди мають відповідати вашим баченням?
Як жінка з чашкою 75 G може виглядати так само як жінка з чашкою 75А?
В однієї обʼєм бедер може бути таким як і талія, в іншою ширший за плечі.
Це ж генетика.
Творческий типаж• 6 минут назад
Ответ дляАноним НаВсеГда
Генетика це не 100%!!!!
Це не вирок, це робота над собою.
І саме від харчування і фізичної активності і буде залежить те, як ти будеш виглядати.
Це не вирок, це робота над собою.
Так, але комусь для худоби потрібно зїсти на 1 ццкерку менше, а комусь рахувати кожну калорію. Ви не розумієте, що у всіх вихідні дані різні і що комусь дано природою або мінімальними зусиллями, іншому щоденна важка праця. Тому не всі можуть, це факт
Творческий типаж• 4 минуты назад
Ответ дляОшеламиссимо
Вы узнаете как минимум, что есть худые люди от природы, которые фактически не могут набрать вес. Я выше приводила пример своего мужа - ест очень много, чтобы набрать вес и машинную массу - пьет много протеиновых коктейлей с высокой калорийностью. И есть я, которая полнеет от всего, которая живет с постоянными ограничениями и в стрессе из-за этого. То есть людям эктоморфам, которым стройная фигура дается без особых усилий очень сложно понять других людей, которые реально очень быстро бы растолстели при аналогичном образе жизни.
От, в мене в алі є дівчата різного віку із зпитом набрати вагу , а не синути. Їх менше, ніж худнущіх, але вони є. Це особлиаості тілобудови, метаболізму і харчування.
Творческий типаж• только что
Ответ дляШалена невинність
Почему люди рождаются +/- с одинаковыми параметрами роста и веса?Как объясните то, что при отсутствии еды худеют все, независимо от генетики?
Генетически закладываются, например, цвет глаз и форма ушей, но не вес.
Так что генетику Вам бы еще подучить.
Ви головного не розмієте - всі в різних умовах. Повні не їдять тільки для задоволення, там може бути підвищенний апетит (спадковість, ліки, стрес, хвороби і тд і тп ). Я коли пила певні ліки там в побочках була айва вага і це було жахливо, мені просто весь час хотілось їсти, це було навязливе бажання, якому важко опиратися. І звісно я набрала, хоч і намагалася контролювати себе