Аноним НаВсеГда• сегодня в 09:58
Чому люди з зайвою вагою думають, що вага спадкова?
«В нас в родину не було худих»
«в нас в родині всі і тілі»
«В нас в родині всі мали таку комплекцію»
І ніхто не думає про те, що вся родина, кілька поколінь родини просто переїдало, тому всі були такими.
З зайвою вагою, без фізичної античності, без нормального харчування. Культура харчування передається дітям, але зайва вага ні.
Я памʼятаю як пішла в гості до однокласниці і мама запросила нас повечеряти, я зʼїсти нічого не змогла бо все було жирне, полите жиром, навіть салат, який міг би бути здоровим був з майонезом. Я сиділа і їла хліб, запиваючи чаєм.
І в них в родині всі були повні, зараз і однокласниця така ж сама, а їй всього 42. :(
«в нас в родині всі і тілі»
Куратор дебошей• сегодня в 10:02
Ответ дляБезпринципова
И белое пальто у вас белее!
Так а в чем она не права? Все это знают, просто не принято говорить.
Аноним НаВсеГда
• сегодня в 10:01
Ответ дляДоктор Варвар
Вам не даёт жить на свете чужой лишний вес????
Ні, мені все одно, але я не розумію як можна вважати, що вага передається генетично
12 галюцинаций• сегодня в 10:02
Взагалі-то схильність до повноти часто має генетичний характер. Будова тіла, спадкові захворювання, швидкість метаболізму
Безпринципова• сегодня в 10:02
Ответ дляКуратор дебошей
Сложно объяснить, если не понимаете. Может в обсуждении чужих недостатков вслух? У некоторых это считается некультурным.
Доктор Варвар• сегодня в 10:03
Ответ дляАноним НаВсеГда
Получите мед образование и узнаете много нового о генетике.
Получите хоть какое-то образование...
И не пишите глупостьз
Получите хоть какое-то образование...
И не пишите глупостьз
Куратор дебошей• сегодня в 10:03
Ответ для12 галюцинаций
Склонность да, но не фактическая полнота. У меня тоже есть склонность к алкоголизму, алкоголичкой я не стала.
Ошеламиссимо• сегодня в 10:03
Почитайте типы телосложения, у меня муж эктоморф, ест ведрами и всегда худой. Но и мышечную массу тяжело набирает. Я эндоморф, личного веса практически не имею, но это ценой усилий, потому что считаю каждую калорию и постоянно себя ограничиваю. Сыну досталась моя генетика . Типы телосложения и особенности метаболизма на 85% передаются по наследству.
Форс мажор• сегодня в 10:03
Ответ дляАноним НаВсеГда
Ну судя по теме, в вашем родстве ум в наследство не передается.
Аноним НаВсеГда
• сегодня в 10:04
Ответ для12 галюцинаций
Вага яка повʼязана саме з проблемами зі здоровʼям складає близько 10%
Дверной_Проем• сегодня в 10:04
Ответ дляАноним НаВсеГда
Тому що спадковість цілком можлива, як то кажуть гени пальцем не виковиряти. Статура, тип розподілу мʼязів та жиру закладені генетично. А на них нашаровується спосіб життя. Гіпер тонік та астенік з однаковою вагою будуть виглядати по-різному
Аноним НаВсеГда
• сегодня в 10:05
Ответ дляДоктор Варвар
Получите хоть какое-то образование...
И не пишите глупостьз
Получите хоть какое-то образование...
И не пишите глупостьз
Що саме я дізнаюся? Что не переїдання може позбавити людину зайвої ваги? :)
Я тут Живу• сегодня в 10:05
Ответ дляАноним НаВсеГда
Вес не передается генетически, но есть склонность у людей к полноте, но, любому нормальному человеку понятно, что ешь , толстеешь, не ешь, худеет, в концтаборах толстых не было
Доктор Варвар• сегодня в 10:05
Ответ дляАноним НаВсеГда
Грамотность и умение сформулировать мысль- не ваше.
Получите образование...
12 галюцинаций• сегодня в 10:05
Ответ дляКуратор дебошей
Ну автор може бути з родини астеніків з швидким метаболізмом, їсти відрами і не поправлятися. А її подруга гіперстеніком з повільним метаболізмом та спадковим полікістозом, наприклад. І вона буде поправлятися від води. І автору буде дуже легко ’не розуміти’ та хейтити подругу.
Аноним НаВсеГда
• сегодня в 10:06
Ответ дляОшеламиссимо
Ну так ви не переідаєте
От і все
Харчуєтесь в рамках свого кбжв
До чого тут генетика?
От і все
Харчуєтесь в рамках свого кбжв
До чого тут генетика?
Молчалка• сегодня в 10:06
Вы как моя сестра, а потом удивляется, что с ней даже дочь не общается.
Доктор Варвар• сегодня в 10:07
Ответ дляАноним НаВсеГда
Не надо меня провоцировать. Мои лекции по генетике- платные.
Хотите поговорить( при отсутствии интеллекте у собеседника -ценник*3
Не будь КакСвета• сегодня в 10:07
ви не одна про це думаєте... В мене в родині всі жінки теж з зайвою, навіть цукровий діабет є в декого, але нічого в харчуванні і способі життя не змінюють. Я до 30р теж така була, далі пішла в спортзал, змінила харчування, і вже 10р живу новим здоровим життям з фігурою фітоняшки. Я просто змінила життя. Важко, але змінила, хоча дуже схильна до повноти. Біля торта постою - на ранок +1кг вже.
Тут ви нікого не переконаєте, бо більшість вважають саме так, як ви описали. Для мене то все лінь, слабка сила волі, виправдовування, АБО ж їх все задовольняє і вони не паряться з цього приводу.
Кожен з нас живе те життя, яке вважає за потрібне. Я не засуджую.
Аноним НаВсеГда
• сегодня в 10:08
Ответ дляДверной_Проем
Генетика це не 100%!!!!
Це не вирок, це робота над собою.
І саме від харчування і фізичної активності і буде залежить те, як ти будеш виглядати.
Це не вирок, це робота над собою.
Аноним НаВсеГда
• сегодня в 10:09
Ответ дляЯ тут Живу
Саме так.
Схильність є в кожного, якщо їсти все підряд безконтрольно
Доктор Варвар• сегодня в 10:09
Ты ее в тын,она- в ворота лезет со своим мнением, не изуродованным интеллектом
Виниловая пластинка• сегодня в 10:09
Не согласна.
В роду моего мужа все худые. Жрут как кони. Муж булки ест килограммами. Свекровь салатики с майонезом не пропускала никогда. Все женщины модельной комплекции.
В моей семье все жуют салатики, куриную грудку и бегают в спортзал. Но после 40 прет вес и хоть ты тресни. У сестры в доме сладкого не бывает годами. Борьба за вес постоянная. И вот 40. Разнесло +15 кг… Меня после 40 тоже поперло. К 50 я плюнула и живу как есть.
Ошеламиссимо• сегодня в 10:10
Ответ дляАноним НаВсеГда
Вы узнаете как минимум, что есть худые люди от природы, которые фактически не могут набрать вес. Я выше приводила пример своего мужа - ест очень много, чтобы набрать вес и машинную массу - пьет много протеиновых коктейлей с высокой калорийностью. И есть я, которая полнеет от всего, которая живет с постоянными ограничениями и в стрессе из-за этого. То есть людям эктоморфам, которым стройная фигура дается без особых усилий очень сложно понять других людей, которые реально очень быстро бы растолстели при аналогичном образе жизни.
Дверной_Проем• сегодня в 10:10
Ответ дляКуратор дебошей
Ви порівнюєте мʼяке з теплим. Моя тітка доволі висока, до 50 років була струнка і з типом фігури ближче до гітари. Її чоловік і вся їх родина ендоморфи. Їх дитина, моя двоюрідна сестра з народження точна копія своєї бабусі по батьку, вона завжди, з дитинства була пухляшом і потім, в дорослому віці щоб во на не робила, як не працювала в залі, якої б дієти не дотримувалась, вона ніколи не досягала ІМТ 22, для неї колосальне досягнення було 76 кг. І трохи розслабилась одразу під 100 кг. Вона у буквальному сенсі гладшає від повітря. Це і є гени, спадковість
Шалена невинність• сегодня в 10:10
Ответ дляДоктор Варвар
Получите хоть какое-то образование...
И не пишите глупостьз
Получите хоть какое-то образование...
И не пишите глупостьз
Почему люди рождаются +/- с одинаковыми параметрами роста и веса?Как объясните то, что при отсутствии еды худеют все, независимо от генетики?
Генетически закладываются, например, цвет глаз и форма ушей, но не вес.
Так что генетику Вам бы еще подучить.
Дверной_Проем• сегодня в 10:11
Ответ дляАноним НаВсеГда
Генетика це не 100%!!!!
Це не вирок, це робота над собою.
Пост 26
Дверной_Проем• сегодня в 10:11
Ответ дляДоктор Варвар
💯