Можу брикнути• 15 февраля 2024
Любовница длительный срок
Есть среди вас или ваших знакомых те, кто зная про наличие любовницы продолжал жить с мужем? Долго продержались? Какие были причины оставаться вместе?
Можу брикнути
• 15 февраля 2024
Ответ длявсе по ГОСТу!
Але при цьому нахрєнась то родили від нього, тепер у Інни сімя, у її дітей батько, а Ви 20 років не приший кобилі хвіст.
Ну й кому ви шо доказали? Просрали собі життя.
А ви не задумувались, що можливо людині при такому розкладі все подобається? )
все по ГОСТу!• 15 февраля 2024
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Ничего такого. Просто чувствовала родственную душу.
А другой родственной души не нашлось. Добрый, веселый, не хам, внимательный, слова кривого не скажет.
Має жінку, дітей, родину, а ви пяте колесо у возі. Ото щастя, кожна про таке мріє.
язззззь!!!• 15 февраля 2024
У моей бабушки был любовник сколько я помню (до моего рождения ) умер в 90 я ему супчики носила
Дедушка был в курсе , сам ей разрешил (у него проблемы были с потенцией ) жена любовника тоже была в курсе (но он богатый был ) в общем встречались они с бабулей с ее 45-50 точно не помню лет 30 уже и супруги умерли и женится на ней хотел но она была против
Помог ей дом купить , меня на учебу устроил (он в мин образования работал , хорошая должность )
язззззь!!!• 15 февраля 2024
Я с детства его знала ФФ тоесть как-то воспринимала как обычное явление а когда выросла то дошло , и спросила -что за фигня была пои живом деде?
Дед сам изменял всю молодость , до изменялся до проблем
Так что никого не смешу осуждать , чужая семья потемки
Жінка з перцем• 15 февраля 2024
Ответ дляМожу брикнути
Например частое явление в семьях, где мужчина ооочень богатый
Так. Є приклад, де вона приходила додому, а він в їх ліжку когось має.
Потім було, що постійно він має епізодичних коханок.
Потім вони виїхали, що до повномасштабного в еміграцію, то вона ’працює’ в його фірмі і він як і раніше повністю її утримує. Вона не працює.
БезПаспортаНеПродаю• 15 февраля 2024
Ответ длявсе по ГОСТу!
Семья - громко сказано. Дети уже выросли. А родила я дааавно.
Вы не поймете.
Шкварочка• 15 февраля 2024
маю знайому. Вона коханка. має від нього 2 дитини. В стосунках 12-13 років. Дружина точно знає, бо ж він пропадає на 7-10 днів за бугром з коханкою. Ну і так, кожних 2-3 тижні приїжджає до коханки і дітей. В них крупні бізнеса. Розлучення - це щось не реальне. Там спільне виробництво ще є. Як то все поділити? Ну і нащо, якщо ця ситуація всіх влаштовує...
Анонім Перший• 15 февраля 2024
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Вы про любовь хоть что-то слышали?
К женатым нет
все по ГОСТу!• 15 февраля 2024
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Вы не поймете.
А у Вас взагалі ніяк не сказано. Скільки років свого життя ви ще просрете, перед тим як це зрозуміти.
Печальки.нет• 15 февраля 2024
Ответ дляЖующаЯКонфету
я вернула. уже в какой то теме детально рассказывала
Не жалеете?
Обстановщица• 15 февраля 2024
Мой бывший муж на пятом году брака завел любовницу. Их связь продлилась полтора года. Я знала об этой связи с самого начала. Но больше полугода надеялась, что они просто общаются, а любовная переписка и романтичные виртуальные подарки в соцсетях - это просто флирт. Потом поняла, что у них все-таки любовная связь. Но не знала, что делать дальше. Я была не готова с ним развестись. По 3 причинам:
1. Боязнь, что я не найду никого другого для совместной жизни.
2. Эмоциональная привязанность к мужу (теперь уже бывшему).
3. Общий ребенок
ЖующаЯКонфету• 16 февраля 2024
Ответ дляПечальки.нет
Не жалеете?
пока нет. оба понимаем причины, надеемся что пережили кризис и все будет хорошо.
ЖующаЯКонфету• 16 февраля 2024
Ответ дляОбстановщица
3. Общий ребенок
я вас понимаю, были те же причины. Как у вас все разрешилось?
Обстановщица• 16 февраля 2024
Ответ дляЖующаЯКонфету
В итоге он расстался с любовницей, но и от меня через несколько месяцев ушел. Через 9 мес. после развода мы снова сошлись (без повторной регистрации брака). Но через 4 мес. после возвращения он снова ушел от меня
МЕСТО_Встречи• 16 февраля 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
не интересно...
а вот реальные факты интересуют
Якщо цікавлять в мене є... навіть не знаю мабуть дура наївна я...Всі знали навкруги - одна я живу ’ в щасливиомуневедении’ . Постійно інтуїція підказувала, що щось є - в телефон немає, ніяких зачіпок - думаю параноїчка вже стала! Питаю - в мене відчуття,що в тебе хтось,ти що сонечко кохана я тільки тебе люблю! В нас дитина спільна менша ніж їхня.. мабуть ще всі думали,що я родила щоб його втримати! Взнала - просила йти не йшов, розказував ,що двох любить, збирався ще поряд будинки побудувати щоб ’дві його сім´ї жили’... Багато розказувати...пережила, простила їх , а себе ще ні! Що наївна ,що дурна і з високим достоїнством і в останній момент коли мала найняти детектива - подумала до чого я опускаюся!? Взагалі де довіра,любов!? Так ось найбільше жалію, що при найменших підозрах не найняла детектива! Довго я носила роги оленихи... Потім просився і молився не змогла жити з ним...він вбив в мені віру в чисте і світле!!!... Залишилося тільки одне - простити себе за наївність і за те що ’мійнетакий’!!!
все по ГОСТу!• 17 февраля 2024
Ответ дляМЕСТО_Встречи
І як він зараз? Багато вже часу пройшло?
МЕСТО_Встречи• 17 февраля 2024
Ответ длявсе по ГОСТу!
Живе з нею наскільки знаю і зі своїм сином. Доходи впали , але в перші місяці купив нову квартиру і зробив хороший ремонт - знаю це від дочки.Стараюся не цікавитися його життям щоб ’не боліло’! Хай живе як собі знає- зла йому не бажаю... більше біль... ми з юності разом! Зараз він мене рахує ’зрадницею’- бо я через місяць після розлучення вийшла заміж, а з його слів ’ ми могли б бути ще щасливими’, що він ’дім знищив,а я викопала фундамент’! ...
все по ГОСТу!• 17 февраля 2024
Ответ дляМЕСТО_Встречи
От підарас , я ізвіняюсь.
Але, я представляю його обличчя, як він дізнався шо ви заміж виходите)))