Бутерброд з ікрою• 15 февраля 2024
Чи продлять автрматом впо?
Чи продлять автоматично впо жінці з маленькою дитиною? Бо статті в інеті троєи різні. Деякі пишуть якщо звернулися після 1 августа то так і жінка якщо не може працювати с дитиною то також можуть подовжити.
Зрадорозганячка• 16 февраля 2024
Ответ дляМенее Более
Нет, повторно надо писать заявление на выплаты.
А как писал,если Цнап и собес никаких заявлений ещё не принимает?
Менее Более• 16 февраля 2024
Ответ дляЗрадорозганячка
Пока никак
КаваЗМолоком• 18 февраля 2024
Ні. Треба ще довідка про доходи , або в центрі зайнятості стоять. Без цього сказали навіть заяву не приймають.