лаМпочка• 16 февраля 2024

Дуже важлива думка людей

Дівчата, я вже вимучилась страшенно.
Сама з дитиною. Працюю віддалено, але постійно і час є лише на вихідні.
Зняла квартиру в оренду і просто не можу заїхати.
Потрібна думка і порада, з врахуванням того, що я і дитина алергіки на багато чого.
Новобудова, новий ремонт і меблі.
Дивилась квартиру тричі - запах був 0. Заплатила.
Заходжу в квартиру - і одразу вдаряє запах дерева з опилками. Не такий, що впадеш. Але відчутний і коли в квартирі довго (6-8 годин), до запаху не привикаєш і він все так само відчувається.
В спальні взагалі інший запах - більше як смолою і таким мокрим деревом пахне.
Я три дні взимку провітрюю квартиру цілодобово - запах абсолютно не зникає. От як був - так і є.
Є сенс, що він зникне ближчим часом? Я якщо заїду, то не зможу провітрювати нон-стоп, бо холодно.
В мене питання - Ви б поселялись в такій квартирі?
Питаю, бо мені перевезти речі з місця, де я зараз живу - то просто пару днів жесті. А якщо тут буде погано - ще такого одного переїзду я не витримаю.
Зараз жити фактично нема де. Тобто є, але я мушу з´їхати протягом 1-2 тижнів.
Біля церкви є такий гуртожиток для дітей на літо (де 1 кухня на 20 кімнат), там не багато людей живе - можна туди проситись.
Або це є хостел, але там більше живе людей (робітники), ну і кухня одна. Я не дуже уявляю як зі своєю роботою і з тим, що я просто не маю коли голову підняти готувати їсти в хостелі, ще й ходячи на кухню на нижній поверх.
Дівчата, що б Ви робили?
Я реально думала, що провітрю і все пройде, а запах ніби взагалі збільшується. і в час зими.
Борщик• 16 февраля 2024
Ответ длялаМпочка
це орендована квартира
Вас не Таня звати?

автор лаМпочка • 16 февраля 2024
Ответ дляБорщик
Вас не Таня звати?
ні