Для драки• 16 февраля 2024
Які найуспішніші у вас часи? У всіх сферах.
У мене саме шикарне життя було в період з 2005 по 2010 рік. тобто 30-35 років. Далі пішли полоси невдач, втрат, лікарень і смертей. Зараз начеб-то стабілізується ситуація. Але чи повернеться вона до того пероду? Чи вже забити і готуватися до найгіршого сценарію.
Залатавая• 16 февраля 2024
З 2015 до 2022.
Закінчила університет, уже мала пару років досвіду роботи і могла обирати що подобається, знайшла таку, на яку ходила з задоволенням, потім зростання в посаді і зп. Заробили з чоловіком на квартиру, з´їздили у хорошу відпустку (поки збирали на житло і ремонт, всі відпустки по Україні були). В зал ходила з тренером, виглядала краще ніж будь-коли в житті.
Навіть те, що в цей період мені поставили онкологічний діагноз, не зіпсувало оптимістичну картину життя, так, неприємно, але знайшли рано, я знала, що житиму повноцінно, хоч і на штучних гормонах.
Але було відчуття розвитку, що далі тільки краще і тільки вперед. Зараз такого нема(.
Для драки
• 16 февраля 2024
Ответ дляИнста_Богиня
что бы во всех сферах одинаково хорошо не было такого. Если материально, то сейчас лучшие времена. В любви, дружбе, развитии было ярко 20м.
Ну в кожно воно по різному. У когост по частинам, у когось оптом)))
У моєї подруги майже так, як у вас. Відносини, дружба, подорожі - до 16-го року. Потім фінансовий прогрес.
Инста_Богиня• 16 февраля 2024
Ответ дляДля драки
да, я считаю это нормально, и не претендую, что бы все одновременно во всех сферах стало идеально. Если так и бывает в жизни, то думаю ооочень не часто. Чаще приходится выбирать где расставлять приоритеты
Для драки
• 16 февраля 2024
Ответ длявкрации
В 2016 правда дитину народила довгоочікувану, але всі інші сфери полетіли у прірву. Зараз взагалі дупа повна
Зате дитина є. Так складно. Але воно того варте. Я народила другу дитину в 11-му році. Теж довгоочікувана. 6 років не вдавалося при ідеальних аналізах. І впевнена, була, що в неї буде все на тому ж рівні, що і у старшого. І знаєте Всесвіт мені підсовує обставини, що дитина отримує той же рівень розівитку, що і старший. Так не має можливості відправляти в табори в тій кількості і купувати одяг такого ж рівня, як було із старшою дитиною. Але викручуємося.
Для драки
• 16 февраля 2024
Ответ дляPrervana
С 2008 до 2014 примерно было шикарно. Потом было тяжело, но наперекор всему тоже ок. С ковида и по сей день - жопа.
Співчуваю.
Для драки
• 16 февраля 2024
Ответ дляЗалатавая
З 2015 до 2022.
Та ви ще молода судячи з всього. У вас все ще буде.
вкрации• 16 февраля 2024
Ответ дляДля драки
Це точно! Він найкраще, що в мене є. Життя до нього хоч і було сповнене подорожей та пригод, але дитина - це щось зовсім космічне🥰
Молчавочка• 16 февраля 2024
не було такого періоду ще.
Мені 25, сиджу без роботи і не з місяця не здвигаєтсья пошуки...
Депоесія жесть ....
Кондуктор маршрутки• 16 февраля 2024
Ответ дляДля драки
Ой, Співчуваю. У мене 6 років під ряж було. З двоюрідних ні моїх ні чоловіка нікого не залишися. Тітки, дядьки, теж пішли. Вся рідня - дві мами.
Сегодня ещё мужу поставили диагноз цироз печени.