Баба жаба• 16 февраля 2024

На одній ділянці в Авдіївці бійці 3ОШБ в оточенні

Хто вірить - помоліться за хлопців. Там пекло.
Fresh• 16 февраля 2024
Ответ дляFalcon82
Скажу зараз непопулярні речі. Легендарні націоналістичні батальйони становлять загрозу керівництву (після війни у мирний час особливо). Також йде тенденція до схиляння громадськості, що це й жах буде лише більшим і треба щось робити, аби це закінчилось. А жертва має бути така...солідна...(((
P.s.особисті думки
Так і є 100%, просто утилізація найкращих. Вони далі просто охоронників атб ловити будуть, щоб воювали …
iryna _b• 16 февраля 2024
Я в шоці. В чому сенс було, щоб ту Авдіївку взяли в кільце і загинуло стільки хлопців. Заради чого, щоб на 1 день ще 1/100 Авдіївки типу була під контролем українців? Зеленский і Сирський амбітні зарахунок інших життів. Таким чином , ми скоро теж перетворимость в країну з диктатурою. Він поїхав селфі зробив і поїхав в Париж, а хлопці гинуть за те селфі тепер, бо їх типу підтримав президент.
Інколи, починаю вірити в те, що нами керує наркоман
Нина____• 16 февраля 2024
Сейчас Lisa 92f прибежит и скажет, что это все ипсо, как в соседней теме насчёт этих событий она сказала пару часов назад.
HelloKitty18• 16 февраля 2024
Сумно, трагічно, 😥єдине що залишається молитися 🙏🙏🙏
Gipo-po• 16 февраля 2024
Ответ дляBarkas
Давайте кудись писати, виходити на мітинги, я серйозно. Толку тих молитв? Уже давно, з початком атак на Авдіївку, треба було готувати нові оборонні рубежі і вчасно відводити людей. А вони ще й нових на смерть вкинули.
Вот я с Вами согласна! Пора подниматься. Пока еще нас не всех истребили...
HelloKitty18• 16 февраля 2024
Удалено администрацией...
HelloKitty18• 16 февраля 2024
Удалено администрацией...
HelloKitty18• 16 февраля 2024
Удалено администрацией...
HelloKitty18• 16 февраля 2024
Удалено администрацией...
HelloKitty18• 16 февраля 2024
Удалено администрацией...
HelloKitty18• 16 февраля 2024
Удалено администрацией...
чир• 16 февраля 2024
Ответ длячаревна
Я наоборот думаю, как Залужный мог уйти в отставку, когда знал, что там назревает...
Залужный же не писал рапорт об отставке, его зеля выгнал.
HelloKitty18• 16 февраля 2024
Удалено администрацией...
Fresh• 16 февраля 2024
Ответ дляiryna _b
При чому мстивий і закомплексований .
Киев_Елена• 16 февраля 2024
Ответ длячаревна
Поддерживаю, тоже думала, надо выходить на площади и поддерживать военных. Обращать на себя внимание, чтоб это видел мир
Так Вы ж вроде писали что не поддерживаете выход на улицы
Kolibri_18• 16 февраля 2024
Ответ дляБаба жаба
Я чесно, не розумію, як домовитися з тим, хто не хоче домовлятися.
підтримую Вас. якби з ордою можна було домовитись - війна б не почалась
а так, то звірі з пекла в людській подобі, які хочуть знищити нас як націю і зайняти наші землі. напаркуа, коли в них самих тої землі дофігіща - а просто так, бо іншого вони не вміють, крім як вбивати та красти
HelloKitty18• 16 февраля 2024
Удалено администрацией...
HelloKitty18• 16 февраля 2024
Удалено администрацией...
Епанчина• 16 февраля 2024
Девочки, там этот военный из Авдеевки в Инсте в стори запостил новое видео, реву не могу остановиться((
liss• 16 февраля 2024
Ответ дляKrupinkaSs
Ну так он и ушёл..до того как.Не хочет портить рейтинг перед будущими выборами.Он же ,если что,будет кандидат номер один.
Вычеркну чтоб не отсвечивал ..
Kolibri_18• 16 февраля 2024
Ответ дляFresh
Так шкода хлопців , цілий ранок думаю як вони там. Залужний казав давно потрібно виводити, а цей кончений клоун просто ложить там життя.
75% його вибрали. на що сподівалися?
Mozarella• 16 февраля 2024
Ответ дляАноним Первый
Немає! Не має побудованих жодних захисних рубежів за Авдіївкою. За стільки часу, а про це ще говорили в кінці осені, не було побудовано і викопано нічого, абсолютно. Тут обзивають тих, хто каже що за Авдіївкою нічого немає, але це правда. Так само і на інших напрямках. В той час коли москалі роблять підземні міста, роблять перешкоди з поїздів, наші просто бездіють злочинно.
Ну вот, все кто был там на фронте это говорят.
Почему не сделать тоже такие укрепления?
И гонят людей, мясники там все кто командует от залужного/сырского до командиров бригад.
Сами в тылу глубоком, а остальных гонят и в открытую сливают раненых
HelloKitty18• 16 февраля 2024
Ответ длячаревна
Так не він, а його
HelloKitty18• 16 февраля 2024
Ответ длячаревна
Так не він, а його
HelloKitty18• 16 февраля 2024
Ответ длячаревна
Так не він, а його
liss• 16 февраля 2024
Ответ дляFalcon82
Зручний момент для всіх. Той пішов, інший ще не прийшов. Кінці у воду...А гинуть воїни, причому найкращі і найхоробріші(
Зло разбирает и никак не помочь (((
чаревна• 16 февраля 2024
Ответ дляКиев_Елена
Ну так смотря, что и кого поддерживать.
Это ж не раскачка внутри страны. Можно выйти и просить оружие доя защиты, помощь для военных
чир• 16 февраля 2024
Ответ дляБаба жаба
Так, але це винен Залужний, що укріплень немає, це ж не тільки на Авдіївці так
Вон наш кабмин не дал деньги на зубы дракона в Запорожскую обл., опять будет проходной двор. И вина в этом абсолютно не военных.
СhanelKa• 16 февраля 2024
Де всрані блогери ?
Волонтери а-ля Притула ? Мовчать ?
А вчать канадську вимову з французьким присмаком
Kolibri_18• 16 февраля 2024
Ответ дляFresh
Яка вже допомога, місто в оточенні… просто смішно, ці при владі вілли і готелі купують, провалили всю міжнародну політику , а ви донатьте😢
і не кажіть, поки його куплять, поки воно доїде... та і десятка 2-3 дронів не вирішать ситуацію. от ябки авіація там з’явилася, потужна зброя - то інша справа.

просто треба залишати позиції, все, час вийшов