Хто вірить - помоліться за хлопців. Там пекло.
Ответ дляFalcon82
Ну так ви перша, хто виступає проти перемовин та битись до останнього. Молитви то добре, а адекватне керівництво і зброя то більш дієве
Я не проти перемовин, а проти капітуляції. Я тільки за перемовин з адекватними умовами, які росія буде дотримуватися. Але від мене нічого не залежить, так, як і від Вас
Ответ дляBarkas
Давайте кудись писати, виходити на мітинги, я серйозно. Толку тих молитв? Уже давно, з початком атак на Авдіївку, треба було готувати нові оборонні рубежі і вчасно відводити людей. А вони ще й нових на смерть вкинули.
В Лачена зараз збір на Авдіївку. На дрони. Це велика допомога хлопцям.
Корабельная Сосна• 16 февраля 2024
То тікайте,виїзжайте, вивозьте 16 річних,бо це правильно,то моліться.
Ответ дляБаба жаба
Помощь им это выход оттуда, но уже это проблематично так как там авиа бомбы сутками сбрасываются. 300х не забирают, не приезжают эвак машины, нечем отбиваться… как им там держать позиции?
И кроме лачена никто больше не репостит это, все притихли чтоб власть не злить
lisenok_8282• 16 февраля 2024
Ответ дляБаба жаба
яка допомога? які дрони? вони вже хотять хоча б просто вийти звідти живими і винести 300-х, бо командування дає накази поранених просто кидати
Ответ дляFalcon82
Допомога - це вчасне відведення бойових підрозділів з метою їх збереження!!!!!
То вже пізно! То БУЛО, я ж не командую військом, давайте робите, те, що в наших силах. Все, що можу я, це скинути кошти, і я це роблю. А ви можете піти і відводити війська
Ответ дляBarkas
Поддерживаю, тоже думала, надо выходить на площади и поддерживать военных. Обращать на себя внимание, чтоб это видел мир
lisenok_8282• 16 февраля 2024
Ответ дляFresh
Яка вже допомога, місто в оточенні… просто смішно, ці при владі вілли і готелі купують, провалили всю міжнародну політику , а ви донатьте😢
ваша правда. при чому вони знали давно, шо хлопці голими руками не зловлять цілодобово падаючі бомби. скільки життів можна було зберегти скільки хлопців полягло? в ТГ пишуть, шо там просто все всіяно трупами наших хлопців.