ЗновЗдоров• 16 февраля 2024
Квартира в новобудові! Житло придбати
Щоб ви обрали
1 Варіант: ціна за кв. 23000тис квартира 2-шка 79 квадратів вибрати можна любий поверх.
2 варіант ціна за кв. 22000тис квартира 2-шка 70 квадратів, але поверх тільки 7-8-9
Результат:
вже голосів:
78 (77.23%)
1 варіант
23 (22.77%)
2 варіан
Помогалочка• 16 февраля 2024
Ответ для100%
Тоесть одна угловая а вторая нет? На какие стороны выходят? Лучше брать типа юго-запад если нравится чтоб солнечно было. Но еще важно, не будут ли закрывать соседние дома. Окна на север лучше не брать.
Почему сразу угловая?
У меня квартира на две стороны, но в середине дома
100%• 16 февраля 2024
Ответ дляПомогалочка
Почему сразу угловая?
Ну так сейчас чаще всего новострои выгоняют. У нас на две стороны это только угловые.
Некомильфо• 16 февраля 2024
Ответ дляЗновЗдоров
ви не бачите різниці?
Те що в другої ціна за квадрат вища і обмежені поверхи? А і чому її плюси?
Некомильфо• 16 февраля 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Мдда, ну ви читаєте народ! Ціна за один квадратний метр новобудови все чітко розписано
Ну ви і птшете
Ціна за кв. читається як за крартиру
И.О. человека• 16 февраля 2024
не понимаю почему вы вообще рассматриваете второй. Первый выбрала бы
Некомильфо• 16 февраля 2024
Ответ дляПомогалочка
А я прочитала цена за квартиру 23000тыс
Ия
Только долларов
В какомто мелком населенном пункте вполне
Только долларов
Регионщица• 16 февраля 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Де вас там чітко написано? За кв. можна читати як за квартиру. Написали б за кв. м і не було б питань
Кудрі кручу сама• 16 февраля 2024
Ответ дляИ.О. человека
Ей видимо дешевле хочется или не понятно
Некомильфо• 16 февраля 2024
Ответ дляЗновЗдоров
фото
И что там можно увидеть? Даже метражи не видно
Помогалочка• 16 февраля 2024
Ответ дляНекомильфо
Ия
Только долларов
А я наоборот подумала что в гривнах и очень дорогая квартира
23 млн грн
ЗновЗдоров
• 16 февраля 2024
Ответ дляПомогалочка
Без планировки и состава семьи это бесполезный опрос
З людини рожева та жовтим зазначено
Помогалочка• 16 февраля 2024
Ответ дляЗновЗдоров
З людини рожева та жовтим зазначено
А каждую отдельно нельзя скопировать и больше.
Я все равно глаза поломаю и ничего не увижу на этом
Некомильфо• 16 февраля 2024
Ответ дляЗновЗдоров
З людини рожева та жовтим зазначено
Брала би з більшим санвузлом і кухнею
Кудрі кручу сама• 16 февраля 2024
Ответ дляЗновЗдоров
З людини рожева та жовтим зазначено
Рожева однозначно. Идельная планировка.
Даю справку• 16 февраля 2024
Автор, дивлячись яке плануванея. Поверхи 7-9 гарний варіант, я високо не люблю , в мене взагалі 3й)
У нас в ЖК було у 3кімнатних планування 81 і 89 квадратів, я обрала 80, бо ефективного простору більше і мені її простіше було переробити під себе. В голосування обраоа варіант 2. Бо в абсолюті це 7 тисяч доларів економії, якщо обидва варіанти Вам підходять по плануванню то краще їх вбахати в ремонт.
Я тут Живу• 16 февраля 2024
Ответ дляЗновЗдоров
ціна за 70квартатів буде 1610000,00 а квартира 79 квадратів 1738000,00 грн ось і вся різниця
Неправильно посчитали
ЗновЗдоров
• 16 февраля 2024
Ответ дляПомогалочка
ЗновЗдоров
• 16 февраля 2024
Ответ дляДаю справку
Будинок 10 поверховий
ЗновЗдоров
• 16 февраля 2024
Ответ дляЯ тут Живу
Неправильно посчитали
Візьміть калькулятор, на пальцях непорахувати
Даю справку• 16 февраля 2024
Ответ дляЗновЗдоров
З людини рожева та жовтим зазначено
Беріть рожеву
Я тут Живу• 16 февраля 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Посмотрите свои вводные и посчитайте еще раз. Неудивительно, что тему здесь развела
Кудрі кручу сама• 16 февраля 2024
Хотя желтя тоже ниче, если кухню соединить с коридором, будет просторно.
Каляка маляка• 16 февраля 2024
Ответ дляЗновЗдоров
ви не бачите різниці?
а де це такі ціни за м.кв.?
Даю справку• 16 февраля 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Ви у тексті переплутали, чи при прорахунку, у тексі 70 квадратів по 22 тис, а 79 по 23 тис. А у прорахунку 70 Ви помножуєте на 23, а 79 на 22?