Бешене сарі• 1 час назад
Кишкова інфекція, що даєте дітям?
Я захворіла в понеділок, погано було, сьогодні вде краще, так у доньки (5р) почалась рвота(( вже дала атоксіл, п´є по трішки регідрон, але воно на довго в шлунку не затримується. Як лікуєте дітей?
муха в кедах• 59 минут назад
Можна пробувати давати ентерол, смекту, вугілля. Але головне слідкуйте за станом. Якщо побачите зневоднення, одразу до лікарні. Бо це небезпечно. Якщо рвота не дає нічому затриматися в організмі.
неДоЖиру• 34 минуты назад
Випоювання, ентерол, якщо піднімається ацетон, а при довгому блюванні та діареї він піднімається, даю потроху глюкозу.
Да_Я_Така_• 30 минут назад
Нифуроксозид. Сейчас здесь начнут умничать. Но это препарат номер 1 в детских инфекционках. Есть опыт, два раза лежали с сыном. После этого дома всегда этот препарат есть. Это кишечный антисептик.
И конечно выпаивать из шприца маленькими дозами, но часто, тогда не будет рвать.
Чередовать с белым углем или подобным.
Да_Я_Така_• 29 минут назад
Если состояние ухудшится, вялость, сонливость, вызывайте скорую, это уже интоксикация и нужны капельницы. Просто водой выпить не получится ребенок столько не выпьет.
Да_Я_Така_• 25 минут назад
Выше правильно пишут, надо ещё проверять ацетон. Если ацетон высокий, то скорая!!! У детей очень быстро наступает обезвоживание. Это состояние опасно.
Непозбувна Бентега• 6 минут назад
Спочатку б розібратися, чи це кишковий вірус типу рота вірусу, чи це інша кишкова інфекція, чи це харчове отруєння. В будь-якому випадку відпоюйте водою з регідроном, поки не припиниться рвота, і контролюйте ацетон по сечі. Як припиниться рвота, можна дати сорбент. А далі треба дивитися. Ротавірус сам проходить, а якщо кишкова інфекція, то там сорбент не допомагає і тоді лікарі призначають ніфуроксазид. Дієта само собою.