Заздрість то погано• 16 февраля 2024
У кого нет родителей и своей семьи толком?
Как жить? У Вас есть друзья? Работа?
Незнакомлюся• 16 февраля 2024
Ответ дляennSe
У вас немає роботи?? друзів можна знайти на форумах
Хіба що віртуальну симуляцію друзів
Слобожаночка• 16 февраля 2024
Ответ дляennSe
чого? я находила, відчепитися від мене не могли потім.
А я так дружу багато років вже, коліжанка живе в Києві. Іздемо одна до одної. У відпуску плануємо разом десь поїхати
Заздрість то погано
• 16 февраля 2024
Ответ дляMarmu
Автор, я одинока, мені 42, ще і здому працюю (але це було моє бажання). Так, друзі, але не супер часто. Але я інтроверт махровий, не сильно страждаю. Ви якщо страждаєте - то так, знайомтесь, підтримуйте зв´язки.
Я теж скоріше інтроверт) але найрідніші - це виняток
Наизнанку• 16 февраля 2024
Мне эта социальная активность в тягость. Одной и много денег - так хорошо.
Хотя в случае ЧП и деньги не помогут, не все можно купить. Приходится родычаться и дружить по минимуму.