Мао_Мяо• 16 февраля 2024
Глупый вопрос про женский календарь и отметки в нем
Начал скакать цикл. Теперь стараюсь отмечать все в календаре в приложении. У меня всегда практически месячные начинаются утром или днём, вечером и ночью очень редко. Но иногда все таки поздно вечером, то как отмечать в календаре? Сегодняшнюю дату или уже завтра, если например после 21 вечера....также отмечаю секс знаю глупо но если секс в 23-24-01 то ставить галочку в дату или следующий день?! Если утром днём вопросов нет. Вот например показывает овуляцию 15числа , а секс был в ночь 14 на 15е, то секс ставить 14е или уже 15, то есть попало в день овуляции?!))))
...аяприкольная• 16 февраля 2024
Начались и отмечаю, секунды не высчитываю. День туда-сюда, большой роли не сыграет.
Кстати, спасибо за тему, отмечусь, а то месяки уже 14 день идут, забыла отметить конец
Я не Тролль• 16 февраля 2024
В мене завжди вночі починається, тому вважала наступний день початком. Про секс теж не зрозуміло.
Пацелуйнитуда• 16 февраля 2024
А что за приложение? Мне тоже надо. Цикл постоянно скачет, даты не запоминаю, а прийти к гинекологу - так и ответить на вопрос о количестве дней в цикле не смогу.
Мао_Мяо
• 16 февраля 2024
Ответ для...аяприкольная
Вот поэтому и отмечаю. А то бывает пропущу и не могу вспомнить когда они были , и когда ждать, цикл от 22-30 дней скачет. Симптомов никаких перед началом нет.
Мао_Мяо
• 16 февраля 2024
Ответ дляПацелуйнитуда
Мій календар, давно веду, тільки раніше часто забувала відмічати.
Чебураха з перцем• 16 февраля 2024
У меня обычно начинаются после 9 вечера, ночью чисто, бывае и полдня след дня чисто . Тоже не знаю как считать.
Пацелуйнитуда• 16 февраля 2024
Ответ дляЧебураха з перцем
С того момента, как началась любая мазня. У меня тоже так
Мао_Мяо
• 16 февраля 2024
Ответ длядамаБезСобачки
00.01 то уже завтра,в 23.59 ещё сегодня
Понятно
если секс попал в этот промежуток ставить обе даты?!
дамаБезСобачки• 16 февраля 2024
Ответ дляМао_Мяо
Понятно
00.00 тоже завтра))
Мао_Мяо
• 16 февраля 2024
Ответ длядамаБезСобачки
00.00 тоже завтра))
Нет вы же пишете 23.59 сегодня, а после 00.00 завтра. То есть если начало 23.30- закончили в 00.30. то выходит обе даты
дамаБезСобачки• 16 февраля 2024
Ответ дляМао_Мяо
Хотите распишу на 60 посекундно.)) В вашем случае неважно когда закончили.
Мао_Мяо
• 16 февраля 2024
Ответ длядамаБезСобачки
Да я шучу
...аяприкольная• 16 февраля 2024
Ответ дляМао_Мяо
Ого, Вам наверное к гине срочно, такой разброс не хорошо. День, два - такое, от настроения может скакнуть или еды, алкоголя. 8 дней большая разница.
Сколько Вам лет?
Бабо-лебідка• 16 февраля 2024
Ответ дляМао_Мяо
Понятно
І навіщо вам статистика занять сексом?
Мао_Мяо
• 16 февраля 2024
Ответ дляБабо-лебідка
І навіщо вам статистика занять сексом?
А він у нас так часто
що ми з чоловіком н не можемо згадати був чи ні , і скільки разів за місяць. То я йому сказала що буду відмічати як свято
Мао_Мяо
• 16 февраля 2024
Ответ для...аяприкольная
Сколько Вам лет?
40.
Мао_Мяо
• 16 февраля 2024
Ответ для...аяприкольная
Сколько Вам лет?
Була ходжу регулярно. Каже вікове. Здорова все в нормі.
Бабо-лебідка• 16 февраля 2024
Ответ дляМао_Мяо
А він у нас так часто
Може вам для пам´яті щось попити, типу гінкго білоба?
А якщо серйозно, все одно не розумію
Такі з чоловіком: займемося сексом? Давай, коли він був....і тут пауза, всі напружено згадують, коли ж він був...Та ну нафіг, будемо без сексу.
Чи такі: коли був секс? А, тиждень тому, нє, значить не будемо, ще місяць не пройшов
Або: оу, вже місяць пройшов, срочно сексом займатися! Пора!
А якщо серйозно, все одно не розумію
Такі з чоловіком: займемося сексом? Давай, коли він був....і тут пауза, всі напружено згадують, коли ж він був...Та ну нафіг, будемо без сексу. Чи такі: коли був секс? А, тиждень тому, нє, значить не будемо, ще місяць не пройшов
Бабо-лебідка• 16 февраля 2024
Ответ дляМао_Мяо
А він у нас так часто
До речі, чоловікові до лікаря треба. Скільки йому років?
Мао_Мяо
• 16 февраля 2024
Ответ дляБабо-лебідка
А якщо серйозно, все одно не розумію
Вам не зрозуміти. Коли я сексу хочу, а чоловік ні. Буває і місяць немає, буває два рази на місяць. Я до нього пристаю а він каже оцьо ж був типу йому багато і часто
, а я йому відповідаю коли вже два тижні пройшло чи місяць, а він та ні ти щось плутаєш. От і вирішила відмічати. А місячні наприклад в мене проходять так що я їх не відчуваю, якщо не відмічу , то точно не згадаю коли були.
Мао_Мяо
• 16 февраля 2024
Ответ дляБабо-лебідка
37...
В нього завжди була низька потреба. Два три рази на тиждень, один раз на день. А з початку війни стало геть сумно, проблеми на роботі, заробітки тепер не так легко то взагалі йому стало це не треба, так щей в минулому році на новий рік дід його помер, а в цьому році в лютому батько від раку. То доглядав. То списую на стрес
Бабо-лебідка• 16 февраля 2024
Ответ дляМао_Мяо
37...
Я ж кажу, треба до лікаря. Це перше. Тому що в 37 це рано для такої регулярності. Якщо справа лише в стресі - боротися зі стресом, тому що вплив на весь організм відбувається, не лише на потенцію.
По-друге, 2-3 рази на тиждень, це нормально, і раз за день - це теж нормально. До цього у нього було все в межах норми, а не ’низька потреба’ як ви вважаєте.
Хіба що він одразу з 17 річного став 37 річним
Мао_Мяо
• 16 февраля 2024
Ответ дляБабо-лебідка
В нього таки потреби з 22 років його. В мене всі чоловіки до нього були більш активні. Просто зараз практично вся ініціатива тільки від мене. А секс ну хвилин 10 і все. Він саме каже що не хочеться. То за батьком доглядав, возив по лікарнях. А перед тим діда 5років ...
Мао_Мяо
• 16 февраля 2024
Ответ дляБабо-лебідка
П´є курсами магне в 6 антистрес. От думаю може йому правенорм купити?