Все буде• 16 февраля 2024

Корм для стерилізованої кішки 12 років

Допоможіть, будь ласка, підібрати корм для кішки. Є проблеми з печінкою, з грудня на лікувальному кормі, пора переходити на звичайний. Порадьте, хто має досвід, які зараз якісні. Бажано з супер-преміумів, можна холістики, тільки не найдорожчі)
Завчасно дякую!
Наша взяла• 16 февраля 2024
ви впевнені, що пора переводити на звичайний? це порада лікаря?

Голубка миру• 16 февраля 2024
К лікарю! Які холістики у 12 років, щоб ще проблеми з нирками додати? Тим більше в них звичайно підвищений показник жиру
Фрекен бок• 16 февраля 2024
Вже багато років годуємо таким
Соня-сонятко• 16 февраля 2024
Моя постійно на лікувальному. Їй добре підійшов Фест чойз урінарі, бо були проблеми, СКХ
Вредняжка• 16 февраля 2024
лечебный корм разве не пожизненно, а всего на 3 месяца? я хиллс покупаю для почек, если не ошибаюсь, там и для печени есть в линейке корм
Вредняжка• 16 февраля 2024
https://shinshilka.ua/ua/p263361952-hills-feline-l...
вот типа такого Вам нужен
автор Все буде • 16 февраля 2024
Ответ дляНаша взяла
Так

автор Все буде • 16 февраля 2024
Ответ дляВредняжка
Було призначено взагалі на місяць, потім перевести на звичайний. Ми годуємо зараз якраз хіллсом для печінки.
Вредняжка• 16 февраля 2024
Ответ дляВсе буде
Можно тогда йозеру для пожилых котов взять
автор Все буде • 16 февраля 2024
Ответ дляВредняжка
вот типа такого Вам нужен
Таким і годуємо. Але останнім часом не подобається, як почав виглядати кал. Хоча спочатку було все норм, зараз часто рідкуватий.
Вредняжка• 16 февраля 2024
Ответ дляВсе буде
А врач никакой не рекомендовал?
автор Все буде • 16 февраля 2024
Ответ дляВредняжка
А врач никакой не рекомендовал?
Рекомендував, але деякі я взагалі не знайшла, а акана дорогувато( ну і я думала, що корм типу для віку 10+ буде краще, але їх не дуже багато взагалі існує, як виявилось
маска Ілона• 16 февраля 2024
Роял Канин 12+
Моя девочка-британка на нем была,умерла недавно в почти 17, отек легких, сердце, корм подушечками, не твердый как камень.
автор Все буде • 16 февраля 2024
Ответ длямаска Ілона
Роял Канин 12+
Дивилась на нього, дякую
автор Все буде • 16 февраля 2024
Ответ дляВредняжка
Дякую. Моя колега годує своїх котиків таким, хвалить
маска Ілона• 16 февраля 2024
Ответ дляВсе буде
Дивилась на нього, дякую
Там два варианта, у нас был тот что обычный, хотя была стерилизована в 6 или 7 месяцев,до первой течки. Просто этот мягче и ела.
Добавлю, в последний день, по узи печень идеальная была,доктор удивился,в таком возрасте.
автор Все буде • 19 февраля 2024
Ответ длямаска Ілона
Купила спробувати для стерилізованих. Бо стимулювання апетиту, мабуть, їй не треба, і так топче будь здоров,ттт)))
маска Ілона• 20 февраля 2024
Ответ дляВсе буде
мы из за формы брали тот,подушечки мягенькие
автор Все буде • 20 февраля 2024
Ответ длямаска Ілона
Так, я зрозуміла. Але моя цей поки що їсть гарно, причому вибирає його серед старого корму)))
Побачимо, як далі підуть справи.