Добро с Кулаками• 17 февраля 2024
Когда вы видите, что товар украинского производителя, это повод купить?
Выбираете ли вы именно украинские товары?
ПриснитсяЖЕ• 17 февраля 2024
Ответ дляПешеходик
Так, з недавнього часу дуже ретельно вишукую різних укр виробників. Для куми передавала передачку із сувінірами-все украінське познаходила))
Це не зовсім те,що має на увазі автор.
Купівля українських продуктів за кордоном- ностальгія за звичними продуктами..
Куколка-мяуколка• 17 февраля 2024
Да. При возможности стараюсь брать украинское, хоть иногда получается и дороже.
побольшомусекретику• 17 февраля 2024
Ответ дляБіле пальто
не смійтесь, ніхто не заставляє
Подумайте логічно, ви виробник в Україні і контролює вас лише ваша совість - з метою здешевлення і зменшення собівартості ви не будете туди добавляти всяку хрінь? Ще з молочкою в Україні величезні проблеми - ніколи не розуміла, навіщо у складі сиру красник, а у йогурті крохмал. У Німеччині такого не бачила ніколи. Ну якщо вам подобається, то на здоров‘я. Як казав Жванецький, наше взуття найкраще, якщо інших не бачив.
Танго утрьох• 17 февраля 2024
Ответ дляЯк ухурделю
Так, якщо ціна мене влаштовує, то однозначно виберу український товар замість іноземного. Та і взагалі багато солодощів і інших товарів смачніші ніж шоколад з Європи.
Швейцарский или французский шоколад никто не давал плохих отзывов....
Добавлю: мне нравятся укр. чипсы (я знаю где беру). Но за 30 грн 1 кг - сложно отказаться.
Блакитне небо• 17 февраля 2024
так, якщо гарна якість. досвід прложивання в німецькому скелі показав які ж таки якісні сучасні речі в нас в Україні роблять за норм ціну!
За ким я буду?• 17 февраля 2024
Ответ дляТанго утрьох
Крім паперу, для мене нічого не варто... Чому? Якість, відсутнісь контролю виробництва... Хімія - їі бадяжать всюди - це якість? Одяг...Історія: купила спорт костюм. Через пару занять штани просто розвалились - прошиті неякісною ниткою, мало швів, закралась думка, що в нас перебивають етикетки на китайський ширпотреб....((
Мені не цікаво чому вам щось не підійшло) мені ок. Я знаю, що я купую.
Тишком нишком• 17 февраля 2024
Ответ дляЛупаю цю скелю
Жасмін мені не сподобався, нажаль міловіци немає, от в них дійсно якість
В мене не було Міловіци, на жаль. Не можу порівняти.( Маю тільки одну модель Жасмін, дуже мені підійшов. Єдине, шкода, що в магазині, де брала я, сказали що не буває в них без кісточок бюстів, а мені такі вже подобаються.
english book• 17 февраля 2024
Да,отдаю предпочтение украинским товарам, даже если они чуть дороже аналогичного по качеству импортного.
Всім шампаньського• 17 февраля 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
Одежда, обувь, сумки, товары для дома (мебель , текстиль), косметика. Да все что угодно
Качественное дороже модного бренда получается. А дешевое...то это 80% китай с укр.лейбой.
Максимум моющие покупаю, дешевые и не дорогие.( для пола, унитаза, посуды). Продукты питания и все.
Всім шампаньського• 17 февраля 2024
Ответ дляпобольшомусекретику
Евросоюзовские продукция хуже той, что сделана в бесконтрольной и коррумпированной Украине? Смешно )
Сравните украинские продукты с привозными польскими... если Вам нравится синтетика то конечно, покупайте заграничное ))
Пешеходик• 17 февраля 2024
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Це не зовсім те,що має на увазі автор.
Я не за кордоном, я в Україні. Собі я взагалі окрім їжі нічого не купую, але подрузі, яка вже більше 20 років живе за кордоном вишукувала лише українські бренди. Виявилося, що їх дуже багато. Ціни різні.
Ластоноша• 17 февраля 2024
Ответ дляпобольшомусекретику
Люди защищают свои интересы. Они тяжело работают, платят налоги, в то время, когда наши от них уклоняются, также работают над соответствием товаров требованиям ЕС, чего наши не делают - отсюда и такая разница в цене. Я их понимаю.
А ми легко працюємо? Наші фермери? Орють, сіють на розмінувани полях ,ризикуючи життям.
Я таке знаю• 17 февраля 2024
Ответ дляТишком нишком
А що Болгарія якась особлива країна? На узбережжі повно наших товарів, зокрема продуктів харчування, солодощі, морозиво, квас, майонез). Це те що зразу згадала.
Чому наші люди не вміють порадіти за іншого українця? Чому якісь насмішки, обезцінювання праці інших? Це тому що самі не здатні ні на що, чи в чому причина?
А чому я повинна радіти за якесь хамло
? Мені до неї взагалі байдуже і її ’досягнень’
Дама_с_караваем• 17 февраля 2024
Ответ дляпобольшомусекретику
Разруху с собой привезли )
Можно пожаловаться в инспекцию праци и они заплатят большой штраф
все по ГОСТу!• 17 февраля 2024
Покупала импортный творожный сыр, 2 раза попадался волос! У наших производителей таких ’приколов’ не помню, так-что не такая уж и качественная эта продукция из ЕС. Косметику однозначно нет. Из вещей можно найти достойное качество по адекватной цене, но в большинстве ценник неадекватный, а особо ’креативные’ покупают в Китае и нашивают бирки made in Ukraine.
побольшомусекретику• 17 февраля 2024
Ответ дляЛастоноша
Всі важко працюють. Але в Україні чомусь прийнято ховати доходи. Податки мають платити всі без вийнятку і у повній мірі.
Ластоноша• 17 февраля 2024
Ответ дляпобольшомусекретику
З укр податками може укр влада буде розбиратися а не польські фермери?
БеллаДонна2014• 17 февраля 2024
Вам пломбу иностранную или укр.производителя? Конечно же иностранную.
Дверной_Проем• 17 февраля 2024
Ответ дляпобольшомусекретику
Если бы податки шли по назначению...весной ем не было...сейчас еду, как буд-то бы после бомбежки, куча ям..так это они ж и деньги на дороги вылеляют
побольшомусекретику• 17 февраля 2024
Ответ дляЛастоноша
Правила гри мають бути однаковими для всіх. Хтось має відповідати вимогам Євросоюза - а хтось забиває на всі норми і стандарти і просто наживається. Так не має бути.
Ластоноша• 17 февраля 2024
Ответ дляпобольшомусекретику
Україна не в ЄС, якщо що.
В кого тако було• 17 февраля 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
Я лично знаю очень многих украинских производителей, т.к. общаюсь в этом кругу. И они платят налоги , а также много донатят.
Какой налог? Единый 2 группы? Три раза хахаха.
побольшомусекретику• 17 февраля 2024
Ответ дляДверной_Проем
А це хіба проблеми Польші? Це питання відношення влади Украіни до власного народу. По деяким областям ями були ще задовго до війни - це як треба себе не поважати, щоб їздити такими дорогами?
Ластоноша• 17 февраля 2024
Ответ дляпобольшомусекретику
В якщо не в курсі то ЄС зняв мито чи то податок для укр товарів, що не сподобалося пол фермерам. Це не др нас питання , нехай їдуть в європарламет і там вимагають та блокують
побольшомусекретику• 17 февраля 2024
Ответ дляЛастоноша
Україна не в ЄС, якщо що.
Але користується преференціями, наче в ЄС. І под цю дудку експортує туди все підряд. Жадності немає меж )
Ластоноша• 17 февраля 2024
Ответ дляпобольшомусекретику
А є інші дороги, кращі?? Наче в українців є вибір якими їздити