Пишущаяся• Изменено 17 февраля 2024

Батько - токсик. Спілкуватись дуже важко

В нього постійно якісь притензіі. Кожна розмова закінчується його невдоволенням. Я зловила себе на думці, що не хочу перша починати розмову, телефонувати.
Батьки живуть в трьох хвилинах від нас, пенсіонери, не працюють. Часто бачимось.
Батько обдивився все квартиру уздовж і в поперек і кожен раз знаходить до чого приколупатися. То розповідає, що в нас багато речей, багато одягу, грозиться половину викинути. Іграшок, на його думку, в дітей теж багато. Ручки чоловік перед відʼїздом не поремонтував, а на стелі жовта пляма.
Прислала фото дітей - почав бухтіти, що у нас повна квартира одягу, а ми купили синові нові кросівки «що, не могли із собою взяти ті, які вже є?». До всіх є претензії, всі йому не такі. І вчиться онук не так, як треба, і донька розбалувана росте. І ми (самостійні, дорослі люди, на хвилинку) не так живемо та не те купуємо.
Прокоментувала допис на фейсбуці про тварин і батьку він вискочив у стрічці - вже пише, що я займаюсь єрундою, замість того, щоб за собачок думати, краще б дітьми зайнялась.
Забігаючи наперед - кошти в батьків не беремо, житло батьки нам не купували.
Я спокійна людина, але в мене не вистачає нервів спілкуватись з батьком,
Бойова• 17 февраля 2024
У меня оба такие, и мама и папа. Уже первая не звоню. При том что еще ж не старые люди, 60 с небольшим..
Почекуха• 17 февраля 2024
Як ви зараз допомагаєте батькам?
Бойова• 17 февраля 2024
Они постоянно выискивают к чему придраться, точно как вы пишете. То мы детей не так учим, не там, то не то покупаем, не так деньги тратим, не там работаем и еще много чего. Это ужас.
Чесно брешу• 17 февраля 2024
А мені так хочеться тата , мого рідненького, який ніколи мене не хвилює, не жаліється. Так я його люблю, а не має вже
автор Пишущаяся • 17 февраля 2024
Не дописала: ми виїхали на деякий час з родиною, лишивши квартиру на батьків. Тепер купа претензій та ще більше приводів звинуватити мене в чомусь та мого чоловіка. Чоловіку він у відкриту не каже, а мені розповідає постійно, який той господар, що не прикрутив усі дверні ручки перед виїздом. Не побілив стелю та ще низка «зауважень»
Сливочная пенка• 17 февраля 2024
Ответ дляПишущаяся
Для чего вы это сделали? У вас и так все не просто, так вы ещё решили нагрузить родителей вашими проблемами....
Плекаю думи• 17 февраля 2024
А батьки ваші успішні архітектори чи дизайнери? Вам подобається як у них вдома і їх речі?
Творческий типаж• 17 февраля 2024
А питання ваше в чому?
Мамина корзиночка• 17 февраля 2024
Ох, автор, в мене такі батьки чоловіка.Свекруха шкарпетки на сушарці побачить- ти не такі купляєш, це за дорого, линяють, кашлатяться і треба їх один до одного на одній прищіпці ( аби не сплутати).То кухонні рушничкі одна синтетика, то освіжувача повітря в туалеті не маскує запаху.Я вже просто її як людину не сприймаю.Потриндить і хай валить.
Плекаю думи• 17 февраля 2024
Ответ дляМамина корзиночка
Ви свята людина, запускаєте її нишпорити. Якій у вас чудовий ступінь пофігізму.
Ксерокопия ночи• 17 февраля 2024
Ну, ти не одна в цьому, бувають такі батьки, вважають що знають усе краще. Залишається лише приймати їх такими які вони є
Ксерокопия ночи• 17 февраля 2024
Їх не переробиш, тим паче у такому віці
LoveYouOrNot• 17 февраля 2024
Повірте, є гірші в стократ тати-токси, яких варто викреслити зі свого життя, і це буде єдина можливість жити повним життям...
До вашого можна знайти якийсь підхід.
illaria-k• 17 февраля 2024
Ответ дляПишущаяся
Вам надо учиться держать границу и не пускать дальше нее эти претензии, разговоры.
Т.е. оно осталось на границе, и вы в руки не взяли. Другими словами дистанцироваться.
Чтобы услышали, но не затронуло. Он говорит, а вам все равно.
Когда научитесь дистанцироваться, одно придумать что отвечать.)

К примеру зачем ты мне это говоришь? В смысле не претензия, а вопрос, интересно.
При этом смотрите в глаза, глаза не отводите.
И дальше уже в зависимости от того, что хотите, тот и выбираете говорить.
Но чтобы выбирать что говорить не обижаться, не расстраиваться, надо сначала дистанцироваться.