ПП-шница• 17 февраля 2024
Красиві жінки
Ви відчуваєте себе впевнено поряд з гарнішими жінками?
Колгоспниця• 17 февраля 2024
Я отлично себя чувствую если рядом более красивые ,я в целом ,люблю красивых женщин любых возрастов ,люблю любоваться ними
Брюлик в стразах• 17 февраля 2024
Звичайно. Краса буває різною, на колір і смак товариш не всяк
Жирафовое варьенье• 17 февраля 2024
Ответ дляСhanelKa
Я просто відчуваю себе впевнено
Мені ж не 15
При чому тут інші жінки ?
Мені ж не 15
При чому тут інші жінки ?
Ой, дааа... А років до 20ті, не життя було, а лише порівняння )))
Оле Лукойе• 17 февраля 2024
Ні. Я симпатична, манікюр/волосся норм, але по одягу виглядаю як бомжара і немає натхнення вдягатися гарно, так пофігу в чому вдягнута. Дивлюсь на гарних жінок і думаю звідки у них натхнення/бажання бути гарними.