Сонячний день• 17 февраля 2024
Может ли мама заграницей написать доверенность на дарственную
Мама сейчас в Польше, у нее проблемы со здоровьем, может она у нотариуса написать на меня доверенность на то что она дарит мне квартиру. Кто-нибудь делал подобное? Продавать квартиру пока что не хочу, только оформить на себя
Барбітта• 17 февраля 2024
Вона може написати заповіт або договір дарування у посольстві України у Польщі, у консульському відділі
Барбітта• 17 февраля 2024
Ответ дляkatya1107
Можете зробити генеральну довіреність,щоб ви могли розпоряджатися майном, а далі в Україні переоформити вже. В Польщі немає доступів до наших держреєстрів.
Це на продаж. Автор не збирається продавати. Довіреність на продаж квартири стане не дійсною у зв´язку зі смертю власника. Що автор виграє?
Сумчатая кошка• 17 февраля 2024
Ответ дляБарбітта
Дарственную не может. Договор дарения - это двухсторонний договор, когда один подтверждает, что он дарит, второй расписывается, что принимает.
Автор может дать доверенность на кого-то (НЕ маму) принять от ее имени дар и подписать на основании доверенности договор дарения.
Барбітта• 17 февраля 2024
Ответ дляСумчатая кошка
Так. Я не дописала про третю особу
Сонячний день
• 17 февраля 2024
Ответ дляБарбітта
Так, я не хочу продавати. Тільки щоб вона 1/3 квартири подарувала та ми це оформили , інші 2/3 на мені
Барбітта• 17 февраля 2024
Ответ дляСонячний день
Хто ще є спадкоємцем окрім вас?
Сонячний день
• 17 февраля 2024
Ответ дляБарбітта
Хто ще є спадкоємцем окрім вас?
Є ще рідна сестра, але вона отримала квартиру від батька і на цю частку не претендує
Барбітта• 17 февраля 2024
Ответ дляСумчатая кошка
Як варіант. Автор їде до мами і вони там оформлять договір дарування
Барбітта• 17 февраля 2024
Ответ дляСонячний день
У такому випадку вам таки потрібно від мами отримати її рішення розпорядження майном
Сонячний день
• 17 февраля 2024
Ответ дляБарбітта
В Польщі це можливо у нотаріуса польського? А документи на квартиру українські. Чи можливо просто присяжного перекладача
НеКонец-Света• 17 февраля 2024
Ответ дляСумчатая кошка
Если вы в курсе- нотариусы наши принимают такие доверенности от любых стран? Понятно,что будет сделан апостиль
Сумчатая кошка• 17 февраля 2024
Ответ дляНеКонец-Света
Какие доверенности? Вы о чем? Вы отвечаете на мой пост о том, что мама автора не сможет в одностороннем порядке сделать дарственную.
Барбітта• 17 февраля 2024
Ответ дляСонячний день
Я не в Польщі, я в Словаччині.
Щодо нотаріуса, то проходили нотаріальні дії з власними документами та документами про освіту, а також доручення від батьків на отримання документів про освіту дитини в Україні .
Ну що я скажу. Зробили. Але ж нотаріус взяв документи з перекладом на словацьку, а словаки, які нами опікуватися, підтвердили, що то все правильно і нічого такого страшного
Ну ви розумієте, що все на довірі пройшло.
Не впевнена, що отак з вулиці нотаріус у Польщі на таке піде.
Я б на вашому місці таки у посольство пішла
НеКонец-Света• 17 февраля 2024
Ответ дляСумчатая кошка
у вас в посте написано про доверенность на третье лицо на дарение.Есть такая система,я знаю.Просто не знаю,как про доверенности от иностранных нотариусов
Сумчатая кошка• 17 февраля 2024
Ответ дляБарбітта
Если мама с кем-то из знакомых, автор может передать доверенность на этого человека, в которой поручит принять дар от ее имени.
Барбітта• 17 февраля 2024
Ответ дляСумчатая кошка
І так Можна
Сумчатая кошка• 17 февраля 2024
Ответ дляНеКонец-Света
Автору, вернее ее маме, предлагали обратиться к нотариусу в нашем посольстве.
НеКонец-Света• 17 февраля 2024
Ответ дляСумчатая кошка
спасибо,про посольство понятно.Но туда еще добраться надо и как-то попасть( Еще и не все консульства поводят нотариальные действия
Барбітта• 17 февраля 2024
Ответ дляНеКонец-Света
Та не можуть консульства не чинити нотаріальних дій. Ви у якій країні?
НеКонец-Света• 17 февраля 2024
Ответ дляБарбітта
далеко(( другая часть света. Поэтому и вопросы...
Барбітта• 17 февраля 2024
Ответ дляНеКонец-Света
Далеко від чого/ кого.
Якщо у вашому далеко є дипломатична установа України, то там здійснюють юридичні дії,у тому числі і консульські
Ваша мама може видати довіреність на третю особу, щоб та від її імені уклала з вами договір дарування. Довіреність може бути як консульська, так і посвідчена польським нотаріусом з перекладом на українську мову. Але власне договір дарування можливо укласти тільки в Україні
Барбітта• 17 февраля 2024
Ответ дляrybka21
І якщо автор приїде у Польщу і вони підуть у консульство разом не зможуть укласти договір,?
Барбітта• 17 февраля 2024
Ответ дляrybka21
Я вже написала вище стосовно договору дарування
Ага.. зараз ви напишете, що консультації юриста у вас не безкоштовні 🤣
Знаємо, читали.
Ок. На все добре
Знаємо, читали.
Ок. На все добре
Барбітта• 17 февраля 2024
Ответ дляrybka21
Я все написала вище
Потрібно повторити?
Ні- ні, що ви. Не перетруждайтеся.
Ви і так вже багато , просто так, зробили.