Хроники эмпатии• 18 февраля 2024

Что за глупые вопросы: Кто путин? Чей Крым?

Смотрю тут прям в реальности, как аргументы кончаются сразу:
Чей Крым?
Путин Кто?
и тд..

Что за детский сад?
А еще вот это : «Все буде Украина!» Это как? И Великобритания тоже!? Не понимаю этой фразы.

Ну ответили вам на них и что дальше!?
автор deep soul • 18 февраля 2024
Удалено администрацией...
Гл@ша• 18 февраля 2024
Ответ дляолена олена
Ну Ви ж можете дати чітку відповідь на питання в цій темі?
Удалено администрацией...
Life is Beautiful• 18 февраля 2024
Ответ дляinresta
вы должны были сдавать в школе экзамен з укр.мови
Мене мати звільнила від української мови, бо я часто хворіла. При союзі так можно було.
Моя мати майже не знає української, хоч вона етнічна українка, Дніпро.
Але вона проти дій путина і дуже хвилюється через війну( З України, даже з квартири не хоче виїзджати, бо їй 88 та вона не перенесе переїзд, каже(
автор deep soul • 18 февраля 2024
Ответ дляГл@ша
Удалено администрацией...
автор deep soul • 18 февраля 2024
Ответ дляLife is Beautiful
Не понимаю, почему вы оправдываетесь)
Живите свою жизнь, она одна и будьте в себе уверены
Life is Beautiful• 18 февраля 2024
Ответ дляолена олена
Крим - Україна, путін - х&ло?
У іпсо руки не повернуться таке написати?)
inresta• 18 февраля 2024
Ответ дляdeep soul
Не понимаю, почему вы оправдываетесь)
Удалено администрацией...
dahashutka19• 18 февраля 2024
путин пишется с маленькой буквы
Гл@ша• 18 февраля 2024
Ответ дляdeep soul
Удалено администрацией...
https://sovet.kidstaff.com.ua/autor-3475916 за що вас там? Хоча для мене достатньо зайти й почитати всі ваші теми з вашими відповідями , ну вишеньки на тортику не буде, бо на питання які вас так хвилюють ви в цій темі впали в режим сніжинка, тож - ’Все буде України’ . На інше не сподівайтеся)
автор deep soul • 18 февраля 2024
Ответ дляinresta
Удалено администрацией...
Sunny Hanny• 18 февраля 2024
Ответ дляолена олена
А ви можете відповісти на ці питання? Це міняє ставлення до співрозмовника
Як саме?
автор deep soul • 18 февраля 2024
Ответ дляГл@ша
а я по вашим темам даже и не пройдусь)
Sunny Hanny• 18 февраля 2024
Ответ дляPiracanta
А когда вам задавали вопросы про Крым, Путина? Я такого здесь и не встречаю.
Мені сьогодні задали. Ібо я мала необачність написати що думаю і що маю останні дні панічні настрої
автор deep soul • 18 февраля 2024
Ответ дляSunny Hanny
Так. Я саме про той випадок і писала
Таке враження що питання рівня мушлі
І хтось на них відповідає
Sunny Hanny• 18 февраля 2024
Ответ дляdeep soul
Так. Я саме про той випадок і писала
Таке враження що питання рівня мушлі
І хтось на них відповідає
Так отож. Іпсо і матрьошка при потребі напише спокійно. Я не відповіла принципово. Бо це реально тупе питання зараз тут.
автор deep soul • 18 февраля 2024
Ответ дляSunny Hanny
Згодна
ТайТаке• 18 февраля 2024
Ответ дляdeep soul
Зачем !?
это что-то меняет ?

Читаю в теме
на ответ,- что вы предлагаете? до последнего украинца!?
-чей крым? путин кто?
В
Life is Beautiful• 18 февраля 2024
Ответ дляSunny Hanny
Я он все вірно відповіла, думаю, але все одно хтось недоволен(
7_кг_рыбы• 18 февраля 2024
Тоже не понимаю таких вопросов.
Что помешает продвинутому сепару мимикрировать под окружающих и ответить крым_це_наше? А потом дальше заниматься своими темными сепаратистскими делами
Sunny Hanny• 18 февраля 2024
Ответ дляLife is Beautiful
А якщо я напишу Крим - Україна, Путін - х..до, Зеленський - х...ло . Що пуйло, що Зеленський - два вбивці з руками по лікуті в крові українців. А всі хто їх обирали і підтримують - так само

Цікаво, я так більше стану нашою?
Sunny Hanny• 18 февраля 2024
Ответ для7_кг_рыбы
Тоже не понимаю таких вопросов.
А стільки колаборантів, тих , хто знає позиції , важливі об´єкти в вишиванках, розмовляють чисто українською мовою.
І прапор на аватарці ((((
Life is Beautiful• 18 февраля 2024
Якщо іпсо пишуть, це можливо зрозуміти по змісту теми, з якою метою це пишуть.
А не по граматичним помилкам.

Ще не подобається, коли починають ’виводити на чисту воду’, якісь питання задавати, вплоть до віку. Чому я повинна взагалі розповідати всю правду про себе незнайомим людям?
Life is Beautiful• 18 февраля 2024
Ответ дляSunny Hanny

Цікаво, я так більше стану нашою?
Зеленський не починав війни та не хотів її. На цей рахунок Ви не прави. Не можно під час воєнних дій з іншою країною розхитувати власну.
Сонная Сова• 18 февраля 2024
Ответ дляLife is Beautiful
Если он не хотел, почему не попытался предотвратить это все как то? Дипломатов там гонять и в хвост и в гриву шоб петляли между каплями?
sukeviciene• 18 февраля 2024
Ответ дляSunny Hanny

Цікаво, я так більше стану нашою?
Тссс
Вы шо такое говорите
Про нашего вождя так нельзя
Life is Beautiful• 18 февраля 2024
Ответ дляСонная Сова
Іноді це неможливо(
Сонная Сова• 18 февраля 2024
Ответ дляLife is Beautiful
Іноді це неможливо(
Так там и попытки то не видно было(
Sunny Hanny• 18 февраля 2024
Ответ дляLife is Beautiful
Ну от бачите. А я ж сказала про те, чий Крим
Sunny Hanny• 18 февраля 2024
Ответ дляsukeviciene
Тссс
Вы шо такое говорите
Про нашего вождя так нельзя
Блін, перестаралася.
Veronika_100k• 18 февраля 2024
Ответ дляСонная Сова
Какие дипломаты, такое и петляние...