Країна мрій• 18 февраля 2024

Однокласниці колись зробили сторінку, що я надаю сексуальні послуги

Я вже давно живу в іншому місті, приїхала на вихідні до мами, та вчора випадково зустріла колишніх одноклисниць і відразу такі негативні думки. Справа в тому, що коли я була в 10 класі, то вони створили в інтернеті сторінку на моє ім´я, де написали, що я надаю сексуальні послуги за гроші. Про це дізналась ціла школа, вчителі, а на мене всі пальцем показували. Не поясниш же всім, що це не я. Мало того вони навіть на зупинці, де ми чекали зі школи автобус на дошку оголошень номер телефону мій поставили. Це при тому, що я їм завжди з уроками допомагала, а коли це відбувалось, то я навіть подумати не могла, що це вони. Як Ви думаєте, навіщо таке робити??
Ух яка ж Я• 18 февраля 2024
Ответ дляLuxurygirl
Как человек которого постоянно пытались буллить и в школе и в универе (к примеру за то что просто нравилась парню) скажу вам что этих людей очень выбивает из колеи когда вы у них спрашиваете зачем они это делают, и спросить при всех

Они сразу теряются, начинают там бэкать мэкать не знаю что сказать, надо четко и уверенно спросить в потом пригрозить что вы ответочку им дадите в след раз
О, ні …
Вони не губляться, їх цим не проймеш. Там нема совість і гідності, зазвичай таке роблять підлі, гнилі, і брехливі !
Вони відбрешуться від будь чого і оком не поведуть (

Ms. Iphone• 18 февраля 2024
А на мене постійно наводили плітки різні.. то дружили то ні.. через те що деякі хлопці пропонували зустрічатися мені - казали дівчата що він там подрузі одній подобається і т.д.
А потім дивишся, а інша «подруга» з ним вже зустрічається 😂
Luxurygirl• 18 февраля 2024
Ответ дляУх яка ж Я
О, ні …
Разные есть, у меня лично работало, все таки это уже был универ и там не дети, а типа взрослые и прям открыто при всех выставлять себя буллерами не очень

Я не знаю как сказать по русски или украински
Но таких людей надо call out публично, в 90% случаев они перестанут

Отбитые кончено тоже бывает

Но с такими надо делать эскалацию наверх, начальник если это работа, hr, в университете кафедра, методист и тд, в школе понятно что учителя
Ух яка ж Я• 18 февраля 2024
Хочу добавили, що з мого досвіду у тих людей, які навіть будучи дітьми, ображали, принижували, тих хто слабший, або просто по приколу, не кажучи вже про фізичне знущання - життя не складається чомусь, бʼє їх доля і мокає у лайно мордою !
Барвіночка• 19 февраля 2024
Вони так самостверджувалися. Не лише за ваш рахунок, а за рахунок будь яких ось таких незахищених як ви дітей.
Обіймаю вас.