Бува і таке• 18 февраля 2024
Збираюсь пішки йти з Києва до Кропивницького. Допоможіть зібратись
Хочу зробити собі такий виклик після тяжкого розлучення, перезавантажитись
Що брати з собою, яку їжу, може палатку? Хтось ходив?
ШанельКуКу• 18 февраля 2024
Коли помер мій син, я занурилась в допомогу військовим дівчатам. Це не дало мені зійти з вікна.
ЯблокоРаздора• 18 февраля 2024
Ответ дляБува і таке
А які треба навички? Ходити? Так це наче вмію
Ааа... Ну, хай щастить
мистерЛяпсус• 18 февраля 2024
Ответ дляБува і таке
Загину? Від чого? Я ж не в -20 зібралась
Ночівля на землі в 0 градусів так само небезпечна, просто це займе трошки більше часу.
В якості тренування, пройдіть містом за день 30 км з рюкзаком в 20 кг (намет 3 кг, спальник 5 кг, вода 2 кг, перекус, одяг). Ну ладно, хоч 10 км пройдіть.
ПлакалаВАвто• 18 февраля 2024
Ответ дляБува і таке
Вночі буду спати в палатці
Перебування на вулиці в комендантську годину заборонено
Да_Я_ТакаЯ_• 18 февраля 2024
В мене знайомий ще у мирний час їхав велосипедом у Крим, вдень спав, вночі крутив педалі. І таки доїхав.
Зараз є знайомі бігуни, сідають вранці на електричку відїхжають від Києва і додому майже весь день.
Зі спробуйте хоч пройти одну ніч переночувати і щоб після неї була змога вернутись додому
ЯблокоРаздора• 18 февраля 2024
Ответ дляВыФсеВрете
Бродячі собаки, маніяки вас не лякають в палатці вночі?
Ну, мы ж не знаем Автора, может, там маньяки сами в ужасе бежать будут, догоняя перепуганных бродячих собак. Потому Автор так уверена.
ПлакалаВАвто• 18 февраля 2024
Ответ дляБува і таке
Назад повертатимусь потягом, йду тільки вперед
Нє, ну це вже не виклик, а баловство. Вже як йти, то туди і назад пішки
Печальки.нет• 18 февраля 2024
Йти 300 км
За день максимум пройдете 30 км. Це якщо ви звикли ходити багато з важким рюкзаком. Якщо ні - 10-15 км в день.
Плюс поїсти. А поїсти ще потрібно приготувати.
На третій день крепатура буде така, що захочете лєгти і не встати.
По дорозі міст небагато, де можна переночувати, а в палатці при 0° околієте.
Навряд чи у вас є нормальний спальник, та й тягнути на плечах палатку, їжу, одяг, гігієну навряд чи зможете.
Сарафанное радио• 18 февраля 2024
Ответ дляБува і таке
Вночі буду спати в палатці
Ото вас після розлучення ковбаснуло.
Бува і таке
• 18 февраля 2024
Ответ дляВиннипуховна
Научитесь голосовать. Нон-стоп.
Це палец доверху підняти?
ТАЗератти• 18 февраля 2024
Ответ дляЩепотка_совести
З почином вас, автор! Тролінг слабенький, але для першого разу нічО🤣🤣🤣
Ну хоч щось новеньке.
Виннипуховна• 18 февраля 2024
Ответ дляБува і таке
Це палец доверху підняти?
Типа того.
Я одно время с подругой так и ездила. Ну, такое себе... опасно
Бува і таке
• 18 февраля 2024
Ответ дляВиннипуховна
Типа того.
Чим?
Щепотка_совести• 18 февраля 2024
Ответ дляПечальки.нет
Йти 300 км
Уточню: зимой, без подобного опыта, с вещами и т д - максимум 5-7 км (+ ужасная крепатура и усталость утром , и боли в спине из-за приличного груза). Если приляжет в палатке ’отдохнуть’ на всю ночь - утром на выходе - окоченелый труп или обморожения и переохлаждение от потной и мокрой одежды и обуви. Эх, экстриммм!
Бува і таке
• 18 февраля 2024
Ответ дляЩепотка_совести
Я геть дурна по вашому? Я шерстяні носки одягну
Таракашечка• 18 февраля 2024
там расстояние 300 км в одну сторону. может сначала поближе куда-то выберетесь? и вы хоть умеете ставить палатку, приготовить еду в походных условиях? еще и в одиночку? дурная идея. поищите может турклуб какой-то
Бува і таке
• 18 февраля 2024
Ответ дляТаракашечка
Навіщо мені щось готувати?
Я хотіла взяти 5 палок ковбаси, хліб
Щепотка_совести• 18 февраля 2024
Ответ дляБува і таке
Тепер я впевнена, що - так! На всю голову, вибачте ))
Таракашечка• 18 февраля 2024
Ответ дляБува і таке
Навіщо мені щось готувати?
Я хотіла взяти 5 палок ковбаси, хліб
хоть чай нагреть, например
Инста_Богиня• 18 февраля 2024
Ответ дляБува і таке
Для собак я буду брати корм, щоб не кусались
А. Так они с вами вместе тогда будут идти. Пока весь корм не сожрут