ИграйМойГормон• 18 февраля 2024
Що ви бачили в житті, що вас дуже вразило?
размахер• 18 февраля 2024
Ответ дляТрамвайGirl
Океан, стародавній Рим, війна в Україні 😭
Менталитет в Европе.
Впервые поехала заграницу тогда
размахер• 18 февраля 2024
Ответ дляТрамвайGirl
Это не вам был ответ, простите)
Экран завис
ТрамвайGirl• 18 февраля 2024
Ответ дляразмахер
Это не вам был ответ, простите)
Экран завис
Нічого) Я зрозуміла
Сосиска_Втесте• 18 февраля 2024
Підірваний міст з Гостомель на Київ
Я була в а@@@є повному
Треш трешовий
Відтоді мене вже нічого не вражає
Я була в а@@@є повному
Треш трешовий
Відтоді мене вже нічого не вражає
СирОжино пирОжино• 18 февраля 2024
Згвалтування, побої до вмирання, безгрошів´я, обстріли і смерть , танк тобі в лице.... 20 днів без світла, їжі і надії.. Продовжувати?
Капитанша• 18 февраля 2024
Освенцим.
При тому він мене вразив не відразу, лише через кілька місяців, коли картини звідти у мене весь час стають перед очима як наше майбутнє.
НичеНипанимаю• 18 февраля 2024
Ответ дляТрамвайGirl
Плюсую за океан
Пліткарка• 18 февраля 2024
Ответ дляasjaua
Більше 20 років тому купила першу свою машинку-автомат з фронтальним завантаженням. Пам´ятаю як перші рази сиділа на маленькому стільці перед нею і дивилася як вона пере.
У меня с новой плитой газовой так было. В духовке гриль был. И я вдвоем с котом смотрели как бедрышки куриные крутятся на гриле))
Пліткарка• 18 февраля 2024
По теме - не относится к зрительному восприятию, просто в порядке степени моего шока:
- роды
- взрывы в Киеве в 5 утра в первый день войны
- роды
Пліткарка• 18 февраля 2024
И отдельно самое радостное, что видела в жизни:
- две полоски на тесте для определения беременности, спустя 7 лет мучений с бесплодным мужем
Все остальное - покупки квартир, офферы по работе, и прочее прочее даже близко не то.
Ответ дляЗакуйовджена життям
Шарова молнія у метрі від мене
Ух ти! Правда? Абсолютно впевнені, що то була саме шарова молнія? А як це сталося і як вона себе повела?
Знаю, що деякі науковці ще й досі ставлять під сумнів це явище. І ще знаю з розповідей очевидцев, що в 90% вона вибухає і в 10% просто тане в повітрі.
Аноним с кешбеком• 18 февраля 2024
Ответ дляraven_i
Родич розповідав, що його сестра загинула від шарової блискавки, яка влетіла в квартиру. Чи так було насправді не можу стверджувати, це зі слів і дуже давно.
Кубик Рубика• 18 февраля 2024
Трупы, лежащие на улице, которые некому было убрать и в этот же период собаки таскали по улицам большие мослы...
Байрактарна• 18 февраля 2024
Ответ дляLike-995b
Мама умерла на руках … а я все поверить не могла , все трогала ее
У меня тоже похожее было. Мы с мамой спали в одной комнате и я никак не могла заснуть и тут я ощущаю что перестала слышать мамино дыхание. Не поняла сразу. В темноте наклонилась над ней, прислушивалась и потом я включила свет и все поняла
но ещё хуже было, когда я не могла дозвониться мужу, а когда таки ответили, то это был врач скорой. Сказал чтоб срочно приезжала туда-то. Я быстро вызвала такси, подбегаю, а муж лежит на асфальте под аппаратом и его ещё 5 минут при мне покачали и все. Сказали что 40 минут пытались откачать
Закуйовджена життям• 18 февраля 2024
Ответ дляraven_i
100% вона. 9й поверх, починався дощик, я стояла у кутку кімнати і перевдягалася з вулиці. Привіткритий балкон був і десь з нього і летів той шар срібний. Я вже думала, що за мною інопланетяни прилетіли🤣 але потім згадала уроки фізики. Шар летів по руху повітря, а потім вибухнув, на щастя нічого не загорілося. Таке враження було ніби декілька лампочок одночасно вибухнуло.
Ответ дляБайрактарна
😢
Ответ дляЗакуйовджена життям
Господи, Вам пощастило, і що вціліли, і що нічого не пошкодила вона.
Але ж як цікаво, таке явище так мало людей бачило, одні розповіді знайомого знайомих. А Ви побачили, неймовірно.
90x60x90• 18 февраля 2024
Ответ дляraven_i
можу я розказати, в грозу залетіла в кімнату. Розміром з горіх добрячий була.... явище, чесно кажучи, і заворожуюче, і страшне, бо бабуся колись розказувала, що в її дитинстві подружка вдарила рукою таку ’кульку’.... смерть на місці була((((
Я, як сиділа з книжкою на ліжку, так і завмерла... пройшло певно пару секунд, але в мене було відчуття, ніби в сповільненій зйомці... потім кулька торкнулась кахельної грубки і луснуло так, наче добряча петарда, вуха позакладало. Кахлі в тому місці потріскали і краї повідбивало.