Путающаяся• 19 февраля 2024

Як знайти дружині коханця?

Останнім часом в неї якесь ненаситне лібідо стало і їй постійно хочеться і хочеться. А в мене вже немає того бажання як раніше. Я б дійсно радий був, аби в неї з´явився якийсь молодий, енергійний, який буде задовільняти її потреби. Але в неї якийсь такий бзик, що вона хоче саме в мені запалити оцей вогонь. Постійно чіпляється і каже, що окрім мене її ніхто не цікавить. Особливо вранці, як притисне мене і не відпустить, поки своє не отримає, я потім ледве до туалету встигаю добігти. В неї 115 кг і вона буквально мене плющить.

Шановні та мудрі совєтчіці, знаю що вас таких тут багато. Що це за поведінка така в неї, і що робити мені? Я не спеціаліст, але таке враження, що вона наче по дорозі до менопаузи (чи куди?) хоче відгулятись на повну. Їй 49, а мені 56. Ладно б тільки сама собі, але вона і мене догуляє. Я вже втомився натиратися меновазіном після оцих "процесій", от зараз ліг, шарфом обмотався в спині, І тіло пече, бо вона ще дряпає мене. В мене і грижі, і головокружіння, і остеохондроз і в тазу суглоб вилітає від цих процесій. Вже не виносю.

Благо, вона зараз поїхала до сестри в село, я трохи видихнув. Але ж післязавтра приїде, знову розпалить своє лібідо коньяком і буде ходити по хаті з оцим своїм коронним: "А де це мій кицюндрик ховається?!" І що робити в ситуації, коли не хочеш, а їй дуже треба? Буду радий будь-яким конструктивним відповідям.
Аристократка-тунеядка• 19 февраля 2024
Ответ дляПутающаяся
А обов´язково ображати? Я не того характеру людина, щоб ображати, зрозумійте мене будь ласка
Я не написала , що потрібно ображати . Ви кажете «граючи» мабуть боячись образити . А Ви скажіть серьезно , щоб вона почула , що Ви людина і маєте право не хотіти . Може вона вже загуляла? Тому і веде себе так , щоб Ви не помітили?)))

Аристократка-тунеядка• 19 февраля 2024
Ответ дляШиворот Навыворот
Кому она нужна - тётка 50 лет и весом 115кг
Ага і з двома дітьми нікому не потрібні)))
автор Путающаяся • 19 февраля 2024
Ответ дляАристократка-тунеядка
Так вона на мене кидається, і я вже не можу відступати.
месяцкие• 19 февраля 2024
Ответ дляШиворот Навыворот
вот не говорите
любой любящий гипопотамчик любого размера женского пола найдет себе мужчину которому понравится.
главное - цель...
это только такие закомплексованные как мы с вами так думаютчто дело в весе, потому что видимо чтото в детстве случилось.. с тонкой психикой))
Последний вагон• 19 февраля 2024
Фу, куколд, по понятиям чушпан, я отшиваю тебя от улицы
автор Путающаяся • 19 февраля 2024
Ответ дляПоследний вагон
не пишіть такі бридкі речі, ви ж чиясь мати і дружина
Шиворот Навыворот• 19 февраля 2024
Ответ длямесяцкие
вот не говорите
главное - цель...
Ну я никогда не была худышкой. Сейчас 80кг. Была 93, но 115 это сильный перебор. К тому же жена автора не молодая. Кому-то может она и понравится, но зачем молодому любовнику такая женщина.
Доль Чекомбана• 19 февраля 2024
Ох, видимо, это тот же тролль, который писал сначала вот про свекра с невесткой, потом про зятя с тёщей, а теперь вот жене любовника ищет.
Сегодня я не я• 19 февраля 2024
Ахахах, я чуть вголос не заржала )) С трудом сдержала себя. Купите ей вибратор, может поможет ))
У меня мужик был, который долго не кончал. И я прям намучалась с ним. У меня уже и ноги от прыганья болели, и челюсть немена от других дел, а он все никак. И только когда я уже тяряла вообще всякий интерес к нему и фыркала злобно в его сторону, он заканчивал мои мучения. Такое самочувствие, что его больше заволило не мое старание, а его полное отсутствие .

Тишком_нишком• 19 февраля 2024
Ответ дляПоследний вагон
Ви не могли б забрати всіх своїх чушпанів звідси? У вас що, ruшні форуми позаблоковували?
Радикальная• 19 февраля 2024
Не треба подряпану спину меновазіном мазати.
автор Путающаяся • 19 февраля 2024
Ответ дляАристократка-тунеядка
Та якось не працюють такі методи, оці пориви пристрасті наче затьмарюють їй розум, і погляд якийсь по демонічному хтивий робиться в ті моменти, що наче ніщо її не здатне зупинити. Вона ще начиталась усіляких фентезі романів, ціла бібліотека дома назбиралась. А я тепер з грижами та хворими суглобами повинен відпрацьовувати за тих Азмедеусів, Евандерів, чи хто там у неї.
Міс Всесвіт• 19 февраля 2024
Ответ дляПутающаяся
Тролялка,вам несколько раз написали про секс игрушки,а вы не реагируете.и повторяет одно и то же
Я б такое не носила, но продаю• 19 февраля 2024
Дядечко, беріть електрошокер і херячте ним скажену! А як оклигає, не признавайтесь, кажіть, що в неї був відпадний оргазм!
Маурита• 19 февраля 2024
Автор, жена должна уважать вас и ваши границы. Поговорите с ней, скажите, что любите, но есть ограничения. И договоритесь на вариант, который всех устроит.
Та вона гвалтівниця, викликайте поліцію