Тень льва• 19 февраля 2024

Дівчата, порадьте будь ласка…. сестра

В мене є молодша сестра.
У мене є сімʼя і у неї (дітей у неї немає)
Після заміжжя її чоловік дуже її змінив.У неї немає часу ні на батьків ,а за мене взагалі мовчу.Він мене ненавидить……я тільки не розумію за що….
Спочатку як вони одружилися ходили до нас у гості,а потім щось сталося…..хоча ми не сварилися.
Вона мені постійно говорила,щоб я не роз творилася в дитині.Коли я пару раз казала,що усім моїм подружкам сестри допомагають,а ти мені ні ,вона казала що не повинна мені допомагати.(вона то права,але хоч 1 раз в пів року можна посидіти і допомогти)
А зараз коли моя дитина підросла ,то вона дуже хоче бачитися з нею.А мені вже не хочеться,вірите?!
Зараз вона постійна зайнята……Працює HR менеджером.За цілий день не може трубку взяти(це стосується тільки сімʼї),бо декілька разів у робочий час бачила її в кафе з подругою.
Не допомагає батькам,дідусю.Постійно зайнята.
Але проблема ось в чому……
Мені дуже обідно…..Вона на всіх забиває,а потім раз в 2-3 тижня прийде до дідуся ,принесе цукерки і усі розповідають яка вона класна…..
Я це роблю постійно.
Вона не телефонує нікому,усі ображаються.А потім дзвонить і розповідає як тяжко працює і що була закордоном в гостях.
Можливо я чогось не розумію…..
Мама мовчить і слова не може їй сказати…..
Вона працює.
Я також з дитиною і працюю.Но я не роблю з себе жертву,що я працюю
автор Тень льва • 19 февраля 2024
А що я роблю поганого????
Поясніть мені будь ласка.
Як я маю себе поводити?

Контрольница• 19 февраля 2024
Ответ дляТень льва
А за 5 років не сидіти ні дня з племінницею це також гуд????
Дівчата ні одного дня……
Я розумію що дитина моя .Але ж блін це твоя племінниця
Да это нормально. Моя сестра не сидела, и я с ее ребенком не сижу , хотя она просила.
Не любовница• 19 февраля 2024
Ответ дляЛЮБА
Упаси господи от такой родни как вы автор …. Я бы вас точно в черный список , а этот черный список еще в один черный список , что бы наверняка ! Это же застрелиться можно…
автор не чує нікого тут

стіна
ЛЮБА• 19 февраля 2024
Ответ дляНе любовница
автор не чує нікого тут

стіна
То то троль … ну не бывает таких людей …
Prervana• 19 февраля 2024
Ответ дляТень льва
А що я роблю поганого????
Поясніть мені будь ласка.
Як я маю себе поводити?
Для начала надо перестать соревноваться с сестрой, кто деду больше барбарысок насыпал) А там глядишь и дело пойдет😆
Не любовница• 19 февраля 2024
а собі допомогти у вас є бажання і можливість?

сходіть до психолога. пліз
Не любовница• 19 февраля 2024
Ответ дляЛЮБА
може і троль

хоча пише дуже емоційно і з душею)))
Белочкой зови• 19 февраля 2024
Ваша сестра вам нічого не винна, тим паче сидіти з вашою дитиною, народили грайтеся самі. Що стосується відношення до дідусів, бабусь та батьків, то це також лише іх справа ок їм або не ок. Я так розумію що їх все влаштовуює в цьому сенсі. Це лише вас плющить, що вас мабуть ніхто не хвалить за те, що ви більше буваєте у родичів в гостях і на одну палку ковбаси привозите більше, за сестру. Це лише ваш вибір! І сестра не повинна танцювати під вашу дудку і робити так, як вам здається буде правильно. Дуже добре розумію чоловіка вашої сестри, з такою сестрою, як ви і ворогів не потрібно. Не встромляйте свій ніс куди вас не просять, займіться своїм життям і робіть для близьких те що вважаєте за потрібне від душі, а не для галочки.
автор Тень льва • 19 февраля 2024
Ответ дляПростоваля
у моей бабушки еще 3 внуков, кроме меня. но бабушка жила с моей мамой, и ухаживали за ней мы. в аптеку сходить, с бабушкой посидеть и т.п. но мне в голову не приходило выставлять кому-то счет или обвинять...
Та не рахунок…..
Просто я не розумію як так можна…..дідусь нас виховував,а вона подзвонити не може за два тижні.
Чи вона приходить до нього і віника в руки не візьме.Це він про це мені говорить.Що я приходжу і у мене в руках усе горить,а вона сяде посилить на дивані і піде….
Дівчата я не про гроші…..я про звичайну увагу.Розумієте для людей похилого віку увага головна

ЛЮБА• 19 февраля 2024
Ответ дляНе любовница
може і троль

хоча пише дуже емоційно і з душею)))
Ой да она придумывает на лету ))) уже и родители переживают что она им не звонит …
автор Тень льва • 19 февраля 2024
Ответ дляНе любовница

сходіть до психолога. пліз
Порадьте толкового
постою_послушаю• 19 февраля 2024
Ответ дляТень льва
А що я роблю поганого????
Поясніть мені будь ласка.
Як я маю себе поводити?
Как хотите. И сестре дать право вести себя так, как хочет она. И не страдать от того, что её считают хорошей. Значит есть за что. Значит она даёт дедушке и родителям то, что в данный момент им нужно, чтобы они считали её хорошей. Почитайте притчу про Марфу и Марию и постарайтесь провести аналогию.
Не любовница• 19 февраля 2024
Ответ дляЛЮБА
сценарістка значіть))

ее таланты - да в функциональное русло, для дела, для денег))
ЛЮБА• 19 февраля 2024
Ответ дляНе любовница
сценарістка значіть))

Уже дедушка их воспитал, хотя родители все для них делали, теряет нить рассказа )))
Простоваля• 19 февраля 2024
Ответ дляТень льва
Та не рахунок…..
а дедушка ей позвонить не может?
зачем ей брать веник, если вы уже все поубирали?
отстаньте от сестры, главное чтоб вы жили в ладу со своей совестью.
Prervana• 19 февраля 2024
Ответ дляТень льва
Та не рахунок…..
А зачем ей брать в руки веник, когда вы для этого есть? Вам жеж в кайф порядки наводить, окна мыть, везде быть по первому зову. Важно быть нужной, авось когда-то похвалят, оценят.
А ей и так норм. А веник ей не нравится. И дедушка нравится как эпизод жизни раз в 2 недели, а не каждый день.
автор Тень льва • 19 февраля 2024
Бажаю щоб такої ситуації ні в кого не було.
Я коли була маленька дуже просила сестричку.А зараз моя сестра ходить і розповідає яка я погана.
Мені боляче,бо розумію що сестра це одна з найрідніших людей,але не в моєму випадку
Не любовница• 19 февраля 2024
Ответ дляТень льва
Порадьте толкового
це треба нову тему створити із запітом на гарного спеціаліста
тоді дівчата зможуть варіантів гарних накидати

тільки будь ласка про сімейні періпетіі там вже не описуйте, у новій темі
постою_послушаю• 19 февраля 2024
Ответ дляТень льва
Та не рахунок…..
Минуточку, так значит для дедушки вы хорошая, а она плохая? А в начале по другому было

Простоваля• 19 февраля 2024
Ответ дляТень льва
так пореже общайтесь с сестрой, может снова станете хорошей
постою_послушаю• 19 февраля 2024
Ответ дляТень льва
І не в її, нажаль
ЛЮБА• 19 февраля 2024
Ответ дляпостою_послушаю
Куда делся глоток свежего воздуха и всеобщая любовь к сестре автора ????
автор Тень льва • 19 февраля 2024
Ответ дляпостою_послушаю
Він ніколи не каже що вона погана.
Просто каже що вона ніколи нічого не допомагає.
Він попросив якось її холодильник розморозити,то чекав місяць,а потім мене просив вже
Не любовница• 19 февраля 2024
Ответ дляТень льва
ой ви життя не знаєте , ой не знаєте ...

вибачте а чи можна спитати про ваш вік?
автор Тень льва • 19 февраля 2024
Ответ дляНе любовница

вибачте а чи можна спитати про ваш вік?
Типу як буває не знаю????
Не любовница• 19 февраля 2024
Ответ дляТень льва
Типу як буває не знаю????
точно
автор Тень льва • 19 февраля 2024
Ответ дляНе любовница

вибачте а чи можна спитати про ваш вік?
30,а сестрі 25
Prervana• 19 февраля 2024
Ответ дляТень льва
Він ніколи не каже що вона погана.
Это как? Месяц у дедули любимого, который вас воспитал, холодос в вечной мерзлоте, а вы морозились? Могли бы и помочь старенькому, хороша внучка...
ЛЮБА• 19 февраля 2024
Ответ дляPrervana
Не мешайте автору придумывать и развивать сюжет ! Она уже начало забывает )))
автор Тень льва • 19 февраля 2024
Ответ дляНе любовница
точно
Я розумію що буває по різному.що є і не спілкуються,знаю що судяться.
Але ж я не хочу поганих відносин.
Просто трохи надоїло.
Зараз літо піде,дача.Батькам потрібно допомагати.
Вона нічого там не робить.а друзів любить туди возити.
Розумієте про що я?
Я також не усе люблю робити,але деколи треба через не хочу