19 февраля в 14:35

Ви довіряєте аналітиці Бутусова?

Результат:
вже голосів: 112
74 (66.07%) Не довіряю йому ні в чому
19 (16.96%) Тільки фронтовій
18 (16.07%) Повністю довіряю Бутусову
1 (0.89%) Тільки політичній
2 5
Nat-li 19 февраля в 14:36
Очередной диванный стратег, спонсируемый одной из полит партий
7 20 15
Tammy21 19 февраля в 14:37
Я собі не завжди можу довіряти)
Читаю багатьох, на п´єдестал нікого не ставлю і на прогнози не орієнтуюся.
3 28
автор Olgusya 19 февраля в 14:37
Ответ дляNat-li
Очередной диванный стратег, спонсируемый одной из полит партий
Деякі військові кажуть, що на ньому є смерті наших військових через довгий язик. Так було з виходом із Лисичанська
7_кг_рыбы 19 февраля в 14:38
Бутусова песни слышал. Аналитику нет..
18 1 9
Николай-b526 19 февраля в 14:45
а в чем он аналитег???
Marinka152 19 февраля в 15:07
Ответ дляOlgusya
Деякі військові кажуть, що на ньому є смерті наших військових через довгий язик. Так було з виходом із Лисичанська
Не подобається, що правду каже ( і про мінні поля без прикриття , і про голод в окопах, і багато іншого..) ? Дуже зручно, коли всі навколо моляться і плескають в долоньки.
А правда - вона інша...
14 9 2
Mellisa 19 февраля в 15:14
А что он там хоть пишет?
Espresso_caffe 19 февраля в 15:18
уважаю Бутусова за то что въехал в табло Шуфричу
RaminaSonne 19 февраля в 15:26
Як можна йому довіряти, він же пише неприємні речі, а вони правдою бути не можуть, бо неприємні.
Я довіряю іншим великим аналітиками сучасності - маньці, Кімберлі, стефаніі, ісіді, пумадінікі, зенкас, ну і там ще багато їх, правдивих.
Вера 19 февраля в 15:36
Почему диванный эксперт? Он постоянно на фронте бывает. Я уже никому не верю, но читаю его.
3 11
Life-game 19 февраля в 15:36
Ответ дляRaminaSonne
Як можна йому довіряти, він же пише неприємні речі, а вони правдою бути не можуть, бо неприємні.
Я довіряю іншим великим аналітиками сучасності - маньці, Кімберлі, стефаніі, ісіді, пумадінікі, зенкас, ну і там ще багато їх, правдивих.
А что пишет то?
RaminaSonne 19 февраля в 15:44
Ответ дляLife-game
А что пишет то?
Знамо що.
Тез декілька.
1. Барига відібрав хату, і будує нові рошени.
2. Навколо усі масово будуються, і в захваті від своєї заможності і чудових перспектив.
3. На росії матірЯ обов´язково почнуть бунти, знесуть чинну владу дуже хутко. Може, вже сьогодні, але це не точно, можливо, завтра.
4. Росіяни мають жахливі втрати, ось-ось кінчаться, а нам дадуть знову багато-багато зброї і грошеняток. Може, вже сьогодні, але це не точно, можливо, завтра.
5. Та й взагалі ’всьо хорошо, прекрасная маркіза’ ©
4 7
Mangoskin 19 февраля в 15:45
Ответ дляВера
Почему диванный эксперт? Он постоянно на фронте бывает. Я уже никому не верю, но читаю его.
Можно в двух словах , что за прогнозы у него ?
Life-game 19 февраля в 15:46
Ответ дляRaminaSonne
Знамо що.
Тез декілька.
1. Барига відібрав хату, і будує нові рошени.
2. Навколо усі масово будуються, і в захваті від своєї заможності і чудових перспектив.
3. На росії матірЯ обов´язково почнуть бунти, знесуть чинну владу дуже хутко. Може, вже сьогодні, але це не точно, можливо, завтра.
4. Росіяни мають жахливі втрати, ось-ось кінчаться, а нам дадуть знову багато-багато зброї і грошеняток. Може, вже сьогодні, але це не точно, можливо, завтра.
5. Та й взагалі ’всьо хорошо, прекрасная маркіза’ ©
Это его прогнозы?
Или телемарафон?)))
Mangoskin 19 февраля в 15:47
Ответ дляLife-game
Это его прогнозы?
Или телемарафон?)))
Это Манькины имеются ввиду , видимо 🤣
2 4
Life-game 19 февраля в 15:49
Ответ дляMangoskin
Это Манькины имеются ввиду , видимо 🤣
А у Бутусова какие?
Mangoskin 19 февраля в 15:49
Ответ дляLife-game
А у Бутусова какие?
Не знаю , сама задала вопрос .
А Липи Цвітуть 19 февраля в 15:50
я статистиці опитувань на Порадниці більше довіряю
2 2
Nat-li 19 февраля в 15:50
Ответ дляLife-game
А у Бутусова какие?
Наверное к этим пунктам нужно подставить частицу ’не’
1 1
Life-game 19 февраля в 15:56
Ответ дляNat-li
Наверное к этим пунктам нужно подставить частицу ’не’
Н-да
Если с ’не’ то может и доверяю
А вообще, уже не доверяешь никому
Только факты
завитушка 19 февраля в 16:34
Ответ дляEspresso_caffe
уважаю Бутусова за то что въехал в табло Шуфричу
Це було прекрасно, але мало)
Чашечка кофе 19 февраля в 16:37
Максимально заангажований персонажів. Колись топив за Хомчака