Как думайте, как и когда по вашему мнению закончится Война?

показать весь текст
Wendy Rhoades 28 апреля в 08:38
Ответ дляLudaSHS
Тут, это базовый сценарий, что как только дипломаты выйдут куда то там, фронт пуйло остановит, и ракеты на головы перестанут лететь. ’ наверху все порешают’.

Продолжаю наблюдать за офисом простых выводов.
Миру мир. Всем мира. Пусть закончится война.
ну я вот тоже вообще не могу понять, откуда такая уверенность, что остановка войны зависит от нас? И почему люди думают, что в условиях перемирия (потому что ни о каком мире с путиным речь не идет) будет только отказ от оккупированных территорий?
Зачем ему те территории?
Но так удобно надевать белое пальто и кричать ’я за мир’)
10 5
Леска 28 апреля в 08:39
Ответ дляMira29-c3c3
Так не потрібно було вибирати .
Війна з росією була б у будь-якому випадку.
Люди думають що війна тому що зеля, а не тому що путя.
9 7
Missdior_22 28 апреля в 08:39
Ответ дляMira29-c3c3
То президент створив м´ясорубку ?
Що ви тут кацапські наративи розповсюджуєте ?
Він її спонукає, так. Закони хто підписує?
7 6
Mira29-c3c3 28 апреля в 08:39
Ответ дляBrita
Удалено администрацией...
Звичайно .Своя сорочка ближче до тіла .
4 3
Nata2907 28 апреля в 08:40
Ответ для vihola
Які конкретно теритрії треба віддати, щоб зберегти населення?
Хто виступає гарантом збереження населення?

А чому нема варіанту, ті хто підтримує капітуляцію, негайно повинні в окупацію переміститись, незалежно від статі та місцезнаходження, а не відправляти інших в окупацію, сидячи на дивані.
А чому думаєте, що ті, що підтримують капітуляцію, не готові під рашкою жити? Люди ж не дібіли,вірніше не всі. Уже ж почало багатьом доходити, що боротися ні за що. І перспектив ніяких.
8 7
Mira29-c3c3 28 апреля в 08:40
Ответ дляMissdior_22
Я не закордоном. І нам не потрібно ні ЄС ні НАТО,толку з них нема. Нейтральний статус України,нормальний президент. І не будуть більше нападати.
Блажен хто вірує.
7 2
Леска 28 апреля в 08:40
Ответ дляРозбійник
Удалено администрацией...
Який зараз сенс думати як би було якби.. а от би він би...
Маємо шо маємо.
Wendy Rhoades 28 апреля в 08:40
Ответ дляРозбійник
Ви думаєте кордони відкриють, повірте ще рік, два і жінок не випустять. Навіть в перемир‘я.
якщо це буде перемир´я, їх можуть взагалі ніколи не відкрити. Тому що буде постійна загроза. І тоді це дійсно буде жах без кінця, а не жахливий кінець.
5 3
Brita 28 апреля в 08:41
Ответ для vihola
Які конкретно теритрії треба віддати, щоб зберегти населення?
Хто виступає гарантом збереження населення?

А чому нема варіанту, ті хто підтримує капітуляцію, негайно повинні в окупацію переміститись, незалежно від статі та місцезнаходження, а не відправляти інших в окупацію, сидячи на дивані.
Те, кто находится не в Украине в принципе не должны иметь права голоса
15 1
Леска 28 апреля в 08:41
Ответ дляE-n-t-o-n-i
А яке ваше бачення війни?
Що робити далі? Люди масово не хочуть мобілізуватися. Як може людина без мотивації, якщо її силою відловили та затягли на війну воювати?
Чим і ким воювати далі? В тилу все менше підтримки та донатів, все менше зборів.
Ваша думка-?
Ну макрон пропонував своїх прислати. Зе відмовився.
Brita 28 апреля в 08:41
Ответ дляЛеска
Люди думають що війна тому що зеля, а не тому що путя.
Потому что оба
5 5
Mira29-c3c3 28 апреля в 08:42
Ответ дляMissdior_22
Він її спонукає, так. Закони хто підписує?
Яким чином він спонукає?
5 2
СhanelKa 28 апреля в 08:42
Ответ дляdreamsunny
Если говорят про контрнаступление 2026-2027, то можно сделать определенные выводы насчёт окончания войны.
Я дивилась нарізку про шамана з Superpowered people, до якого їдуть з усього світу, то він казав 28 рік
То наші мабуть до нього теж їздять
3 2 1
Mira29-c3c3 28 апреля в 08:43
Ответ дляNata2907
А чому думаєте, що ті, що підтримують капітуляцію, не готові під рашкою жити? Люди ж не дібіли,вірніше не всі. Уже ж почало багатьом доходити, що боротися ні за що. І перспектив ніяких.
Ви що х....а?Століттями воювали ,боролися щоб під рашкою жити ?
7 4
Wendy Rhoades 28 апреля в 08:43
Ответ дляЛеска
То як закінчиться війна як раз їхне закордонне життя ускладниться, а вірніше припиниться
це ті, що на виплатах хіба що. Але за 2 роки люди вже якось облаштувались, і їм треба спокійно їздити в Україну, вирішувати свої справи, провідувати родичів. А тут гайки почали вкручувати чоловікам за кордоном.
2 2
Missdior_22 28 апреля в 08:43
Ответ дляWendy Rhoades
якщо це буде перемир´я, їх можуть взагалі ніколи не відкрити. Тому що буде постійна загроза. І тоді це дійсно буде жах без кінця, а не жахливий кінець.
Так,краще ж постійно вмирати, ніж перемир´я.
6 5
Mira29-c3c3 28 апреля в 08:44
Ответ дляBrita
Те, кто находится не в Украине в принципе не должны иметь права голоса
Удалено администрацией...
Missdior_22 28 апреля в 08:44
Ответ дляMira29-c3c3
Яким чином він спонукає?
Удалено администрацией...
Леска 28 апреля в 08:44
Ответ дляMira29-c3c3
То президент створив м´ясорубку ?
Що ви тут кацапські наративи розповсюджуєте ?
Звісно, в неї все чудово в Маріуполі, все харашо прекрасна маркіза
7 3
Mira29-c3c3 28 апреля в 08:45
Ответ дляMissdior_22
Удалено администрацией...
coloritka 28 апреля в 08:47
Америка пише, що Україна в 26 -27 році може піти в контрнаступ(((( ким і чим питанняя.
6 2 2 1
vihola 28 апреля в 08:47
Ответ дляBrita
Те, кто находится не в Украине в принципе не должны иметь права голоса
Правильно, напишіть це міззері, вона назавжди поїхала, якщо не бреше.
4 2 1
baluevadara 28 апреля в 08:47
Ответ для vihola
Удалено администрацией...
Можна запитати, А чим ви готові пожертвувати заради перемоги?
Хто у вас в сім´ї є з чоловіків?
12 2
Piracanta 28 апреля в 08:47
Ответ дляWendy Rhoades
ну я вот тоже вообще не могу понять, откуда такая уверенность, что остановка войны зависит от нас? И почему люди думают, что в условиях перемирия (потому что ни о каком мире с путиным речь не идет) будет только отказ от оккупированных территорий?
Зачем ему те территории?
Но так удобно надевать белое пальто и кричать ’я за мир’)
Та не блин! Надо бастионом насмерть стоять между Украиной и Западом. Чтобы ни один человек в Европе не пострадал. Уже прямым текстом не то, что западные типа союзники, а даже сам президент наш заявил, что давайте оружие и вам не придётся воевать с Россией. Вспоминаются слова песни:Всі дивилися на нас і офігівали.
12 2
Wendy Rhoades 28 апреля в 08:48
Ответ дляMissdior_22
Так,краще ж постійно вмирати, ніж перемир´я.
Ні, вмирати не краще. Але НЕ вмирати - немає такої опції з путіним. Ви або воюєте за свою державу, або за путіна, як ДНР і ЛНР. Вони також хотіли перемір´я і кидались під танки ЗСУ.
7 4
Реалістка 28 апреля в 08:48
Ответ дляWendy Rhoades
ще раз: з чого ви взяли, що війну реально закінчити?
Вже ж є оприлюднені умови в стамбульских домовленостей. Одна з умов - заборона України отримувати будь-яку підтримку від інших країн, про вступ в НАТО і інші союзи - можна забути назавжди. Як думаєте, навіщо путіну такі умови? Щоб більше ніколи не нападати?

Якщо б в мене було на меті зібрати речі і швиденько переїхати з родиною за кордон, поки є перемир´я, мене б також влаштував будь-який сценарій. І я б також це подавала під соусом ’щоб не гинули люди’ і я встигнула переїхати)
Ну це ви дарма так про всіх людей думаєте. Я, наприклад, нікуди виїжджати не збираюсь і мене теж бентежить, що на кладовищі в моєму рідному маленькому містечку кожного дня з´являються свіжі могили наших полеглих захисників. З кимось я навчалась в одній школі, з кимось разом на дискотеку ходили, хтось жив по сусідству. Згадую ті часи і наче сюр якийсь - тоді здавалось, все життя попереду і воно буде звичайним. А вийшло не так. І ще для багатьох вийде не так. І найгірше, що це навряд чи глобально на щось вплине. Незалежно від того, що тут міркують на поралниці, все одно будуть перемовини і буде заморозка конфлікту. Питання тільки, коли і з якою кількістю жертв на той момент. Чомусь більшість не хоче зняти рожеві окуляри - самостійно ми перемогти не зможемо, а партнери не дадуть нам стільки потужної зброї, щоб ми перемогли (ще й керують, куди нам стріляти, а куди - не можна). Висновки робіть самі.
22 2 2
Wendy Rhoades 28 апреля в 08:49
Ответ дляMissdior_22
Я не закордоном. І нам не потрібно ні ЄС ні НАТО,толку з них нема. Нейтральний статус України,нормальний президент. І не будуть більше нападати.
О боже...питань більше не маю)
8 5
ТА7НЯ7 28 апреля в 08:49
Ответ для-Ань-
У Тульчині силою мобілізували 21-річного хлопця, бо за законодавством, в Україні можуть забирати військовозобов´язаних з 18-ти років.
В Тульчині працівники ТЦК силоміць затримали 21-річного хлопця, привели його на комісію, а потім негайно відправили у військову частину.
Матері юнака повідомили, що мають право на його мобілізацію.
Ми дізналися деталі цієї ситуації та запитали юриста з цього приводу.
Назарія Дерена, якому лише 21 рік, 18 квітня працівники ТЦК в місті Тульчин силою забрали на проходження військово-лікарської комісії (ВЛК), а потім і до військової частини.
Зараз він перебуває в одному з населених пунктів нашої області. З сином матір востаннє змогла поговорити в неділю, близько 10-ї ранку. Розмова була коротка: хлопець лише зміг повідомити, що в понеділок, 22 квітня, він мав скласти присягу, а далі його відправлять на війну.
Як мобілізували 21-річного хлопця, який ніколи не служив? Намагалися розібратися.
Чекали на нього.
До редакції «20 хвилин» 19 квітня в сльозах зателефонувала Майя Дерен, мати 21-річного Назарія. Вона розповіла, що кілька місяців тому її сину вручили повістку, хоча йому було лише 20 років.
— Документи ніхто не дивився, а коли він сказав, що йому двадцять, то сказали: «Що вже зробиш? Потрібно з´явитися», — розповідає мати.
Під час вручення повістки Назарій знімав усе на відео.
Вдруге, а саме 18 квітня, його зустріли близько 10.00, коли він йшов до Тульчинського відділку поліції. Працівники ТЦК звернулися до хлопця, після чого розпочалася словесна перепалка, під час якої він знову все знімав на відео.
Ця зустріч спочатку завершилась тим, що все ж Назарій пішов до поліції, але коли завершив там усі свої справи, то на нього вже чекали в прихожій. Там були все ті ж працівники ТЦК. Між ними знову почалася перепалка, що завершилось написанням заяв один на одного. Назарій заявив, що йому погрожують, а працівники ТЦК, як пригадує мати, склали акт про те, що він не з´явився по повістці.
Насильницьке ВЛК.
Проте на цьому все не закінчилось, адже Назарія Дерена врешті силою завезли на проходження ВЛК.
— Там забрали телефон, видалили всі відео, які він знімав. Крім того, у нього було близько тисячі гривень, з яких, як я потім дізналася, йому повернули лише 35, — розповідає мати хлопця. — Забрали всі документи, силою затиснули в куток і зробили фото, яке потім використали для військового квитка. Погрожували автоматом. Ну й адекватного огляду не робили. Але написали, що він здоровий.
У розмові з працівниками ТЦК жінці, як і її сину, погрожували, казали, що звинуватять у колаборантстві.
— Вони почали говорити агресивно, казали: «Дивіться, бо ще можете так піти, що ви за росію». Я не за росію, я за свою дитину. Йому 21 рік, а ви тягнете його кудись, забираєте, — переказує розмову Майя.
А Назарій від працівників ТЦК постійно чув у свій бік такі фрази: «По новому закону від Зеленського ми можемо робити, що захочем!» або «Мені байдуже на закони, по документах я хворий на голову, я зараз тебе розстріляю і мені буде байдуже! Мені нічого не буде!», «Зараз я тебе застрелю!»...
Але повернемося до хронології подій того дня. Мати чекала на сина з комісії до 17.00. Коли вона пішла, щоб дізнатися, де він, то їй повідомили, що його вже відвезли до військової частини. Зрештою, вона зателефонувала на «102» та написала заяву про викрадення.
Речниця поліцейського главку Заріна Маєвська підтвердила, що справді заява була зареєстрована того ж дня.
— Під час перевірки інформації поліцейські встановили, що відповідно до наказу Тульчинського ТЦК сина заявниці призвано та направлено до однією з військових частин для проходження служби, — сказала речниця.
Цю інформацію також надали Майї правоохоронці.
Телефонували також в Тульчинський ТЦК, там нічого не повідомили. А матері сказали те саме, що і в поліції.
Лише близько першої години ночі юнак вперше вийшов на зв´язок. Він був в Ольгополі. По приїзду його примусили підписати військовий квиток. Там не затрималися, невдовзі Назарія перевезли в інше місце, де він перебуває і по сьогодні. Від інших хлопців він дізнався, що їм дають 35 днів на навчання, а далі відправляють на війну.
Мають право мобілізувати 18-річних?
У всій цій історії в першу чергу виникає запитання: Невже в нас справді мають право мобілізувати чоловіків від 18 до 27 років? Щоб з´ясувати це, звернулися до експерта.
Керуючий партнер Адвокатського об´єднання «Макс Гарант», адвокат Максим Скржешевський пояснив, що особи, які є військовозобов´язаними, тобто перебувають у запасі для комплектування Збройних Сил України та інших військових формувань на особливий період, а також для виконання робіт із забезпечення оборони держави, згідно з частиною першою статті 39 Закону №2232-XII призов резервістів та військовозобов’язаних н
Так с 25 лет вроде? Чего его забрали?
Falcon82 28 апреля в 08:50
Ответ для vihola
Які конкретно теритрії треба віддати, щоб зберегти населення?
Хто виступає гарантом збереження населення?

А чому нема варіанту, ті хто підтримує капітуляцію, негайно повинні в окупацію переміститись, незалежно від статі та місцезнаходження, а не відправляти інших в окупацію, сидячи на дивані.
Удалено администрацией...
Missdior_22 28 апреля в 08:50
Ответ дляWendy Rhoades
Ні, вмирати не краще. Але НЕ вмирати - немає такої опції з путіним. Ви або воюєте за свою державу, або за путіна, як ДНР і ЛНР. Вони також хотіли перемір´я і кидались під танки ЗСУ.
Удалено администрацией...