ВсеЧетко• 19 февраля 2024
Рецепти вегетаріанських супів.
Підкажіть, будь ласка, як готувати бульон? Які загалом є варіаціі веганських супів? Всім дуже дякую
Хвильоватиша• 19 февраля 2024
будь які без додавання м’яса, яєць. з крупами( рис, гречка, перловка, горох, пшоно, квасоля, чечевиця), овочеві ( різний набір овочів), грибний.
навіть борщ , росольник - тільки без м’сного бульойону.
Мания-Величия• 19 февраля 2024
Я делаю овощные супы, например, из кабачков/цукини и картофеля иногда с шампьньонами. Потом блендером измельчаю. Но я добавляю масло гхи, поэтому не знаю, насколько это веганский суп.
Братья Капли• 19 февраля 2024
Я люблю овощной - капуста, морковь, картошка, горошек, кукуруза, перец, но люблю со сметаной.
Не пириживай• 19 февраля 2024
Основа - гарбуз (капуста, картопля, морква, цибуля..), зварити, перебити в пюре, додати, як варіант гриби, кукурудзу, горошок... Рослинна олія чи вершки.. Смачно (правда, роблю і з куркою, можно і копченою))))