Правильно_Валерчик• 19 февраля 2024

Обновить диван

Сколько примерно может стоить переобить полуторный диван? Боков нет, только сам матрас.
И сколько химчистка его же?
Николай-b526• 19 февраля 2024
а сколько стоит ремонт машины???

Natalia505• 19 февраля 2024
Ми з чоловіком самі міняли тканину. Тоб то вартість тільки тканини. Можна пошити чохол це ще простіше. Про хімчистку меблів взагалі не чула, в нас такого ніхто не робить в місті.
Мама фіфті цента• 19 февраля 2024
Ответ дляNatalia505
Ми також. Я коли почула ціну, лишальсь 2 варіанти - купити новий, самим переоббити
13чудоСВЕТА• 19 февраля 2024
Хімчистка десь 1200. А перетягнути навіть не знаю. Я питала за кутовий диван, то мені 3 майстра назвали ціну 12-13 тис. Я його просто продала
Пьяная вишня• 19 февраля 2024
Ответ дляМама фіфті цента
И мы ) деревянный уголок на кухне обновили. Поменяли и ткань и поролон. Самое трудное было отодрать старую обивку.
База_птеродактилей• 19 февраля 2024
Ответ дляПьяная вишня
У вас был промышленный степлер?
Я не тону• 19 февраля 2024
Перед війною робила перетяжку. Робота без матеріалів була десь до 100 баксів - заміна поролона і обивки + пересипання декоративних подушок в свіжі чохли. Майстра брала на кабанчику.

75В• 19 февраля 2024
Перешивка 50-70% нового дивану
Малинка• 20 февраля 2024
дівчата, а як ви самі шиєте чехол на диван. У мене також є диван, який потрібно перетягнути, готова придбати тканину, паралон, але як пошити чехол на такий диван уявлення не маю. В ательє можуть таке зробити?