valiko2008• 19 февраля 2024

Кому народжувати весною? Що плануєте купувати на виписку?

Шановні матусі, кому народжувати весною ( початок квітня ) що плануєте придбати на виписку ? Конверт чи комбінезон малюку ?
фафелька• 19 февраля 2024
Комбінезон з велсофту і такий же конверт-пелюшку, користувалася таким з першою дитиною, було зручно. Скільки тої виписки - вийшли з пологового, сіли в машину, це хвилина насправді.
Якщо буде ще реально холодно, планую докупити демісезонний комбінезон перед самими пологами.
фафелька• 19 февраля 2024
Чи Ви мали на увазі щось святкове? Святкового не купувала і не планувала
автор valiko2008 • 19 февраля 2024
Ответ дляфафелька
Ні. Не святкове.
Я за практичність
Darina26• 19 февраля 2024
Ответ дляvaliko2008
Ні. Не святкове.
Я за практичність
В апреле может быть и +20 и снег выпасть на пару дней. Купите плед вязаный, можно будет и потом использовать, осенью например. И фиговый легкий человечек