Аннуитет• 19 февраля 2024
Пульсация в затылке без боли
У кого пульсирует в затылке без боли? Плюс. Дёрги мышц в разных частях тела. От чего?
Оля_с_киркою• 19 февраля 2024
Всьо капєц....то у вас пульс....терміново зупиняйте серце поки вас не почули
Люблю ХОЛОСТЯКА• 19 февраля 2024
У мене теж таке є, роками вже. Подьоргування це порушення роботи нервів, мені ставили демієлінізацію (але не центрального генезу - від мозку, а від хребта йде). Треба робити мрт, але що вони мені зроблять навіть якщо протрузії.
Пульсуючий шум в мене періодами, я так розумію що десь пережимає в шиї судиини і кров шухкає. Тоді починаю витягувати шийний відділ, робити масажі і приймати бади посилено. Відпускає. Потім знову сидячий образ, гаджети і все по новій. Крім того слухаю американських лікарів по гінекології - вони називають ці пульсації одним із симптомів пременопаузи або менопаузи. Тому збираюсь до свого гінеколога-ендокринолога і буду її питати про це.