Тут надолго• Изменено 20 февраля 2024
Хочу померти
Сил більше немає, зник сенс життя, навколо проблеми і депресія. Жахливо виглядаю, підтримки від рідних немає, усі підряд цькують. Життя кардинально змінилося за рік. Більше не можу і хочеться померти з полегшенням , складно боротися
Не виправдовуюсь• 20 февраля 2024
Почаще посылайте всех на три буквы, шоколад вино,
Проблем нет, забудьте о них
Море Щастя• 20 февраля 2024
Автор, это вы 25 лет, развелись, собирались пешком в Кропивницкий или топиться красиво?
Тут надолго
• 20 февраля 2024
Ответ дляМоре Щастя
… мені 22
Тут надолго
• 20 февраля 2024
Ответ дляНе виправдовуюсь
Проблем нет, забудьте о них
Не можу ігнорувати і так вже тікаю від них
постою_послушаю• 20 февраля 2024
После смерти будет только хуже, если это будет самостоятельный уход из жизни. И уже ничего нельзя будет изменить. Есть мнение, что ад это не черти со сковородкой, а вот такое состояние, похожее на то, которое испытывает человек в депрессии.
А вот пока вы живы всё возможно изменить. Не справляетесь сами, ищите психолога, сейчас есть горячие линии для подобных вашей ситуаций
Кумедний ґудзик• 20 февраля 2024
Вы так молоды, почему вы думаете , что проблемы не могут решиться? С чем связано то, что пропал смысл жизни?
Тут надолго
• 20 февраля 2024
Ответ дляМоре Щастя
О, а у вас шо, рассказывайте
Написала ж вище. Складно жити, бо немає сенсу життя. Ходжу як мумія кожен день, існую просто. Близьким все одно, хоча так було завжди
Море Щастя• 20 февраля 2024
Ответ дляТут надолго
Так у всех. У вас нет конкретики в рассказе.
Тут надолго
• 20 февраля 2024
Ответ дляпостою_послушаю
Звідки ви можете знати що там, після смерті?
На мою думку, тільки полегшення. Навіть якщо пустота і темрява, то навіть краще
постою_послушаю• 20 февраля 2024
Ответ дляТут надолго
Но вы же тоже не можете знать, верно? И да, если темнота и пустота, то было бы здорово. А если вечные муки?
Тут надолго
• 20 февраля 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Проблеми із здоров’ям, зовнішністю, депресивний стан. Рідні та друзі відвернулися. Усім чхати. Мало того, вони цькують. Мушу сама з усім справлятися, сили покинули
Тут надолго
• 20 февраля 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
Їдьте за кордон і там починайте нове життя . Вам всього 22
Немає коштів зараз поїхати за кордон
Леди_в_ночи• 20 февраля 2024
Ответ дляТут надолго
Немає коштів зараз поїхати за кордон
Заробіть на квиток 100 доларів і їдьте в Німеччину
Тут надолго
• 20 февраля 2024
Ответ дляпостою_послушаю
Навряд чи. Життя тут це більшою мірою муки, смерть, на мою думку, це звільнення та полегшення
неДоПриличий• 20 февраля 2024
Ответ дляТут надолго
Міжнародні відносини
О, то ви мови знаєте, можете багато де реалізувати себе
младокошкина• 20 февраля 2024
Ответ дляТут надолго
Ви ходите своїми ногами? Здорова? Їдьте як вам радили в Німеччину. Якої підтримки ви хочете від родичів?
Тут надолго
• 20 февраля 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
Що я там забула? Я навіть мови не знаю. І чому одразу Німеччина
Не виправдовуюсь• 20 февраля 2024
Ответ дляТут надолго
В інше місто, завжди є вихід,
Мене завжди мама підтримувала, коли померла зараз нікому, скрізь всі проблеми тільки я сама, все сама,чоловік як мебель , навіть не працює ((
я іноді входжу в депресію , але не можна, ви сильна справетеся, головне начитися бути хоч трохи егоїстичною!
Наприклад в вас останні гроші , тратите на себе що вам принесе радість
Хочете щось , зробіть це для себе
Тут надолго
• 20 февраля 2024
Ответ длянеДоПриличий
Англійську лише. І то посередньо
младокошкина• 20 февраля 2024
Ответ дляНе виправдовуюсь
В інше місто, завжди є вихід,
Хочете щось , зробіть це для себе
Якраз коли я була віку автора, мама захворіла важко і померла.
неДоПриличий• 20 февраля 2024
Ответ дляТут надолго
Англійську лише. І то посередньо
А ким працюєте
младокошкина• 20 февраля 2024
Ответ дляТут надолго
Англійську лише. І то посередньо
Ви хочете щось змінити? Чи просто взяти вас на ручки?
Тут надолго
• 20 февраля 2024
Ответ длямладокошкина
🤦♀️ Я написала, що у мене проблеми зі здоров’ям. Звичайної людської підтримки. Що в цьому поганого?
Леди_в_ночи• 20 февраля 2024
Ответ дляТут надолго
Бо там можна жити в соціальному житлі і якусь допомогу отримувати перший час поки мову не вивчите і роботу знайдете
младокошкина• 20 февраля 2024
Ответ дляТут надолго
Піддається лікуванню? Життю загрожує?