Моторошні троянди• 20 февраля 2024

У вакцинированных от ковид - ризки заболеваний

⚠️ У вакцинованих від СОVID-19 🦠 виявили підвищені ризики неврологічних та серцево-судинних захворювань.

Таких висновків дійшли дослідні центри Global Vaccine Data Network, які досліджували дані 99 млн щеплених з восьми держав на предмет супутніх хвороб, - пише Bloomberg.

▪️ Дослідження показало, що у тих, кому ввели мРНК вакцини (Pfizer/BioNTech та Moderna), частіше, ніж очікувалося, виявляли міокардит.
▪️Вчені також виявили більшу кількість випадків прояву синдрому Гійєна-Барре після імунізації векторною вакциною Vaxzevria від AstraZeneca.
▪️Крім того, було виявлено підвищені ризики поперечного мієліту після введення векторної вакцини, а після обох типів препаратів – гострого розсіяного енцефаломієліту.
ㅤ
🤚🤚🤚🤚🤚🤚🤚🤚
Я всем желаю оставаться здоровыми несмотря на сделанную вакцинацию

Но я прошу всех об одном - очень прошу ! - выключайте мозги !!! МОЗГИ ! Каждый раз когда вас силой куда-то ведут !
И никогда не требуйте от других людей сделать то же что вы решили сделать с собой.

То ли еще будет впереди. Время удивительных историй пришло.
Сонатта• 20 февраля 2024
А давайте обстежимо всіх, хто п´є зелений чай зранку. І по їх хворобах виявимо закономірність, як це впливає на життя людини. Якісь дивні дослідження для мене.
Оксана_Т• 20 февраля 2024
Хтось вже писав в темі, що вірус цей не був виділений і немає доказів, що при перенесенні біологічної рідини з хворого організму на здоровий, ця рідина викликає цю ж саму хворобу?

А хтось писав, що всі ті обмеження, які вводилися по всіх країнах, теж вводилися антиконституційним шляхом? І що захист своїх прав вирішувався шляхом зміни правовідносин?

Ось приклад, як люди без сертифікатів і масок їздили

Покличте мене, коли дійдемо до цих двох тем
ok1904• 20 февраля 2024
Ответ дляmeatlug
Кому пояснювати.
Тут ті ж люди, що підтримували звільнення вчительок, хотіли, щоб двері заварювали, як в Китаї і сумували, що лише штрафують невакцинованих, а не бʼють.
Кожна друга істерила про маски, як заполошна. Всі психічки остаточно поїхали дахом на локдауні. Вони були ладні навоз собі колоти, щоб хоч трошки страх попустив. Їм і досі здається, що тромбози і порушення серцевого ритму - гарний розмін. Бо їм після щеплення на душі полегшало)))
Ще мене дивувало,що наче рекомендації ВООЗ однакові, а країни і континенти дуже по -різному їх втілювали, навіть в Америці були штати, де той ковід був до лампочки, в Африці це взагалі не тема для рятувати люлство, а Австралія перебувала в найжорстокішому найдовшому локдауні
Вери_к• 20 февраля 2024
Ответ дляЛеопардові панчохи
Я, наприклад, не жаліла, що зробила. У мене астма, щеплення зробила, після того як вмерла моя тітка. Яка хворіла на ковід. Я не пожаліла про щеплення тоді. Не жалію і зараз. Роблю постійно чекапи, все у мене норм
Я теж робила, теж не шкодую
Бо маю хронічні захворювання
При яких ковід можна не пережити

Потім ковід перенесла в легкій формі
Сестра хворіла важко, з балоном кисню, досі не всі смаки відчуває
мульти1• 20 февраля 2024
я зробила вакцину тепер помру
VivaForever• 20 февраля 2024
Ответ дляМоторошні троянди
Огромное количество людей укололось именно из-за отсутствия выбора
А общественный транспорт куда не пускали ? А путешествия ?

А теперь - ой, ну что такого побочка

Муж мой вколол в себя это говно. С тяжелой реакций на вакцину.
да укололась потому что заставляли, но не РНК вакцину, от которой эти побочки
ok1904• 20 февраля 2024
Ответ длямульти1
я зробила вакцину тепер помру
Так, помремо ми всі вакциновані і не вакциновані, фізичне тіло точно, а як з душею(чи є вона, чи її немає) буде про це ніхто не в курсі
kuskus• 20 февраля 2024
Ответ дляБілка в колесі
А ті, хто не робив щеплення, мабуть будуть жити 100 років.
100-не сто, а у мене дядько помер через тиждень після вакцинації, як завжди-так співпало
Resistencia• 20 февраля 2024
Для тих, хто бажає полоскотати собі нерви, коротке інтервью з патологоанатомом. На каналі ще багато сухої, нудної медичної інформації без істерик. https://www.youtube.com/@Campbellteaching/videos

З гарних новин - в країнах східної Європи постраждалих набагато меньше, ніж в розвинених країнах, що звикли підкорятись закону.
Киппи• 20 февраля 2024
Недарма, коли приходиш до лікаря на прийом (любого) одне із питань ’Ви щеплені від ковіду?’. Значить, падлюки щось знають.
ok1904• 20 февраля 2024
Ответ дляКиппи
В нас не питають про щеплення від ковіду .
В мне в родині ніхто не хворів ковідом , навіть ті, що в групі ризику. Чому так не знаю. Маму в якусь окрему статистику внесли на роботі(медичний заклад), бо вона тіпа в зоні ризику(вік, проблеми з легенями , перенесла в минулому лікування тяжкого недугу тощо).
Є припущення,що десь колись може перехворіли природним ковідом який дав стійкий імунітет,але це лиш одна припущення, і то лікаря, не моє. родина велика(брати, сестри, невістки , баби, діди) не хворіли, не було підтвердженого випадка
талый снег• 20 февраля 2024
Правильно, не верьте врачам, верьте Телеграмм каналам!
ok1904• 20 февраля 2024
Ответ дляkuskus
Лікарі сказали б: ну в нас немає доказової бази, тому ні, це не від щеплення
shelly_ua• 20 февраля 2024
Ответ дляMarinka152
Боже... як антибіотики можуть пригнічувати імунітет?! Ви хоч приблизно уявляєте, що таке імунна відповідь ?
Викликати резистентність конкретного збудника в певному регіоні - запросто,
але оце ’ пригнічує імунітет’ - без коментарів, як то кажуть...
А как же ’80% иммунитета находится в кишечнике’? И что от антибиотиков происходит с теми, кто в кишечнике? Или вы думаете, что иммунитет - это только выработка антител?
shelly_ua• 20 февраля 2024
Ответ дляok1904
И ВОЗ, и производителей вакцин, и СМИ финансируют одни и те же. С такими исходными данными любую эпидемию нарисовать можно
Чомучка• 20 февраля 2024
Ответ дляБілка в колесі
Ну я планую щонайменше 90 прожити, чому ні?
ok1904• 20 февраля 2024
Ответ дляshelly_ua
І не лише епідемію, не візьме епідемія, придавлять війною. Он в Африці війни без кінця без краю, там епідемії не беруть, бо народи не в системі, не підсажені ня ці медичні /аптечні голки.
Zahabia• 20 февраля 2024
Ответ дляЧомучка
То дай Боже.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 20 февраля 2024
есть официальные отчеты уже давно
Elena_Kiev_Solomenskiy• 20 февраля 2024
Ответ длякурасаны
Автор, для того, чтобы во время карантина учителя и воспитатели занимались с Вашими детьми, продавцы обслуживали Вас в магазине, а медперсонал оказывал Вам помощь в больнице, их обязали прививаться. А теперь Вы, этим людям, рассказываете с радостью, как им будет хр...во и какая вот Вы умная, и не стадо, и без прививки обошлись.
если люди не знали тогда, пусть хоть теперь... спасаются.
Oksiz• 20 февраля 2024
Ответ дляМоторошні троянди
Официально нет
Это вы называете официально?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 20 февраля 2024
Ответ дляСонатта
т е даже если вас реально ткнуть в настоящие научные отчеты, реакции не будет? прям как в анекдоте
Oksiz• 20 февраля 2024
Ответ дляСмячиком
В мире повысилась смертность и она превысила рождаемость?
Нет, прошлом году на 66 миллионов больше стало на планете
SpiritStar• 20 февраля 2024
Ответ дляСонатта
А давайте порівняємо наслідки для хворівших на ковід, яких було всього лише 10-12% із смертністю до 2% із наслідками від вакцинації для 38% (в Україні)- 80-97% (в середному по інших країнах) людей, яких кого страхом, кого примусом погнали на медичний експеримент?
Таке дослідження не буде для вас дивним? Маєте таку статистику?
РусалкаДністрова• 20 февраля 2024
Ответ дляКиппи
Де у вас таке питали? Я такого питання не ч ла ні разу
Дождливая• 20 февраля 2024
Ответ дляPiracanta
Людина висловилась так як висловилась.І будемо виходити з того, що прочитали, а не додумувати. А щоб не верзти таку нісенітницю, то треба хоча б трохи розвивати логічне мислення. Антибіотики це медичні препарати, які допомогають імунітету боротися з захворюванням, а не пригнічують його.
Антибіотики ніяк не допомагають іммунітету) вони діють на мікроорганізми. В т.ч. і корисні.
Camomile-Anna• 20 февраля 2024
Це ви в інструкції до вакцини прочитали? Подивіться ось це відео. Це про не вакцинованих. Так, їх врятували, але це закордон, у нас таких технічних можливостей немає через відсутність обладнання.

Там ще багато цікавих відео є.
РусалкаДністрова• 20 февраля 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
есть официальные отчеты уже давно
Де офіціальні звіти?
SpiritStar• 20 февраля 2024
Ответ дляРусалкаДністрова
У моєї близької родички, що має важку форму некомпенсованого діабета вже 7років, і яку я ледве вмовила не робити ту чарівну процедуру, терапевт ще й досі через раз питає.
Дана-Нирвана• 20 февраля 2024
О, я ждала эту тему. Как раз с утра почитала. Побочные эффекты были выявлены максимум спустя 42 дня после вакцинации. Так что те, кто привился - все ок.) Вакцины выводятся из организма через несколько дней или недель максимум.

И кстати, самое интересное. В статье, на которую ссылается Блумберг, в заключении написано: ’Более того, общая оценка риска и пользы вакцинации должна учитывать риск, связанный с инфекцией, поскольку многочисленные исследования продемонстрировали более высокий риск развития изучаемых событий, таких как СГБ, миокардит или ОРЭМ, после заражения SARS-CoV-2, чем вакцинация’.

Вот первоначальный источник, кому интересно. Там все подробно расписано. https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/...