Моторошні троянди• 20 февраля 2024

У вакцинированных от ковид - ризки заболеваний

⚠️ У вакцинованих від СОVID-19 🦠 виявили підвищені ризики неврологічних та серцево-судинних захворювань.

Таких висновків дійшли дослідні центри Global Vaccine Data Network, які досліджували дані 99 млн щеплених з восьми держав на предмет супутніх хвороб, - пише Bloomberg.

▪️ Дослідження показало, що у тих, кому ввели мРНК вакцини (Pfizer/BioNTech та Moderna), частіше, ніж очікувалося, виявляли міокардит.
▪️Вчені також виявили більшу кількість випадків прояву синдрому Гійєна-Барре після імунізації векторною вакциною Vaxzevria від AstraZeneca.
▪️Крім того, було виявлено підвищені ризики поперечного мієліту після введення векторної вакцини, а після обох типів препаратів – гострого розсіяного енцефаломієліту.
ㅤ
🤚🤚🤚🤚🤚🤚🤚🤚
Я всем желаю оставаться здоровыми несмотря на сделанную вакцинацию

Но я прошу всех об одном - очень прошу ! - выключайте мозги !!! МОЗГИ ! Каждый раз когда вас силой куда-то ведут !
И никогда не требуйте от других людей сделать то же что вы решили сделать с собой.

То ли еще будет впереди. Время удивительных историй пришло.
TAM-rico• 21 февраля 2024
Ответ дляTakamaka
Згадала, як тут колись писали, що невакцинованих від корони потрібно ізолювати, бажано на безлюдний острів чи типу того…
Цього я також не могла зрозуміти. Вакцина для того, щоб не хворіти, або хворіти у легкій формі. Але, пам´ятаю, як вакциновані шарахалися від невакцінованих! Якщо вони вірять у вакцину, то чого їм боятися? Логіка відсутня
TAM-rico• 21 февраля 2024
Ответ дляasjaua
Отож. Відбувався шалений тиск, навіть закон про права людей порушили заради цього. Ніхто ніде і ніколи не перевіряє чи в людини СНІД, туберкульоз або чума бубонна- хочеш їдь на маршрутці чи в поїзді, відпочивай в готелях, плавай в басейні чи парся в сауні. А тут з ГРЗ зробили ХЗЩ. Ще й під час епідемії (в осінньо-зимній період) таку кампанію вакцинну розгорнули. І бивші колеги медики мене дуже розчарували своїм підмахуванням.
Я також була дуже здивована думкою декотрих лікарів. Але, для мене були і залишаються авторитетами Голубовська та Волянський. Світила, які за своїм фахом повинні продвигати вакцинацію(що вони і роблять з іншими хворобами, правда, також обережно, з індивідуальним підходом). Але у випадку із ковідом вони застерігали від цього. Не абсолютно, але так, що не всім поголовно то треба, в далеко не будь-якою вакциною. Особливо були проти новостворених РНК. Бо то був таки експеримент
TAM-rico• 21 февраля 2024
SpiritStar• 21 февраля 2024
Ответ дляok1904
Ви звернули увагу на вік людей, аналіз смертей яких в статистиці? Для України це просто захмарна вікова категорія. В середньому смертність у віці 80+, а середня тривалість життя для англійців майже 82 роки...
Люди живуть собі спокійно і довго, без стресів - що тут дивного.
Справа в іншому. На всю країну нараховується 30% не вакцинованих, 70% вакцінованих,а смертність має зовсім інші співвідношення - вакциновані становили 94% з них, тоді як невакциновані становили лише 6%.
SpiritStar• 21 февраля 2024
Ответ для_Злата Ibra_
Не знаю, мне кажется от ковида больше умерло
Можете самостійно порахувати:
Takamaka• 21 февраля 2024
Ответ дляasjaua
100%
Takamaka• 21 февраля 2024
Ответ дляSpiritStar
Офіційний статистичний сайт Великої Британії, смертність по статусу вакцинації: https://www.ons.gov.uk/peoplepopulationandcommunit...
Нові тривожні офіційні дані уряду Великої Британії показують, що лише за два роки Англія постраждала від приголомшливої ​​кількості мільйона смертей від мРНК-вакцин Covid. Вакциноване населення Англії зазнало надмірної кількості смертей порівняно з невакцинованим населенням.

Тут детальний аналіз тих статистичних цифр: https://newsaddicts.com/england-suffers-1-million-...
Статистичні дані ще не відкривала, але якщо вірити цифрам у статті, то майже третина їхнього населення залишилась взагалі нещепленою. Згадалось, як наші «вакцинні патріоти» кричали, що «на западє вакцініруются всє».
SpiritStar• 21 февраля 2024
Ответ дляTakamaka
Важливо не сприймати на віру, все що хтось кричить і все перепровіряти.
Можу запропонувати світову статистику по ступіню вакцинації тут: https://index.minfin.com.ua/ua/reference/coronavir...
Camomile-Anna• 21 февраля 2024
Ответ дляПавлодарская
В смысле каждое заболевание имеет осложнение? В теории да , а по факту все мы легко и без последствий выздоравливаем , за некоторым исключением

А вакцина - это сто проц вливание в себя не изученного до конца сочетания неясно чего
В самом прямом смымле: каждое заболевание может иметь осложнения и они значительно тяжелее побочных реакций вакцинации. Что не ясно?
_Злата Ibra_• 21 февраля 2024
Ответ дляSpiritStar
Можете самостійно порахувати:
Так мы не знаем были ли все умершие вакцинованные. Мой отец умер, он не был вакцинован. Но тут тоже по разному
автор Павлодарская • 21 февраля 2024
Ответ дляCamomile-Anna
Может иметь а может не иметь . Для меня ковид оказался вообще ни о чем
Зачем мне прививка ?

И про побочку вы понятия не имеете в общем охвате чтобы српавнивать
Еще не все догнало
SpiritStar• 21 февраля 2024
Ответ для_Злата Ibra_
Напевне, ви хотіли знати кількість померлих від ковіду? По цій таблиці можна порахувати % і від захворівших, і від загальної кількості населення. Для розрахунку знадобиться кількість всього населення України, можна взяти за даними Держстата на 01/02/2022 - 41,1млн.

Так, смертності по вакцінованих немає - оце так МОЗ відповідає на запити. Вбачаю в цьому іх навмисне приховування фактів.
А зараз пропоную оцінити ’красу гри’: Ось фантастична відповідь з МОЗу про захворюваність у щеплених і не щеплених, так по тих хворобах, де космічні цифри - Розподіл захворілих на туберкульоз за статусом вакцинації проти цієї хвороби звітними
формами НЕ ПЕРЕДБАЧЕНИЙ!
По паротиту - дані про вакцинацію осіб, що захворіли
на епідемічний паротит ВІДСУТНІ!!!.
_Злата Ibra_• 22 февраля 2024
Ответ дляПавлодарская
Зачем мне прививка ?

Еще не все догнало
Вам повезло. Мне было очень плохо, никогда так плохо при простуде не было. А сестра легко перенесла. Кому как повезёт. Рулетка
shelly_ua• 22 февраля 2024
Ответ дляДана-Нирвана
Так, и что? Эти исследования проводились год назад и только во Флориде. Сегодняшее более полное, там данные получены от 99 млн человек.
Ничего. Как только развалится однополярный мир человечество узнает огромное количество разных интересностей. И про эту аферу тоже.
И заметьте, я не про вирус. Вирус вполне себе новый и для некоторых опасный
автор Павлодарская • 22 февраля 2024
Ответ дляshelly_ua
Например ? Вам они уже известны ?))))
автор Павлодарская • 22 февраля 2024
Ответ для_Злата Ibra_
Вопрос же не в этом. Вопрос в праве решать как лечиться или не лечиться и настойчивой попытке нас этого права лишить
_Злата Ibra_• 22 февраля 2024
Ответ дляПавлодарская
Ну если у человека сатурация падала очень быстро, и была критичной и поражение лёгких было сильное, здесь не лечиться не получится. Я дома лечилась, так как не задыхалась. Мне в принципе плевать на вакцины, я не поддерживаю их яро, но и не антиваксер. Да и смотря какие прививки
автор Павлодарская • 22 февраля 2024
Ответ для_Злата Ibra_
Так при чем же тут лечение ?
Я тепу создала об обязательной вакцинации. Нас всех жестко ограничили в правах . Из-за чего? Из-за каких то соплей? Да, грипп тоже сопли и от него тоже уминают но в правах нас не поражали
Аж из дома запрещали выходить и в парке гулять
Ироды
_Злата Ibra_• 22 февраля 2024
Ответ дляПавлодарская
Так при чем же тут лечение ?
Ироды
От ковида все равно смертность выше и он чаще поражает лёгкие. От гриппа тоже можно умереть, но от ковида шанс выше
Вот и все
Плюс ковид заразнее, что хуже. Ну кому сопли, а кому и нет. Мне было плохо, мой отец умер, знаю ещё несколько людей кто умер, кому как повезёт. От ковида была смертность не такая и маленькая к сожалению
_Злата Ibra_• 22 февраля 2024
Ответ дляПавлодарская
Так при чем же тут лечение ?
Ироды
Лично я считаю, что закрывать никого не надо было, но ковид был опасен и коварен и он смертельнее гриппа . Вот и все
_Злата Ibra_• 22 февраля 2024
Ответ дляПавлодарская
Так при чем же тут лечение ?
Ироды
И кстати, знаю вы образно. Но при ковиде соплей нет, не было ни у кого из знакомых и тд. Но нос было полностью сухой и обоняние исчезло полностью, просто как кто-то выключил, ничего не слышала. Никогда такого не было раньше. При простуде был полный нос соплей, и запахи хоть на 20% слышала. А при ковиде просто пздц. Но мне повезло, что только 10 дней не было запахов. Кому-то повезло меньше