Моторошні троянди• 20 февраля 2024

У вакцинированных от ковид - ризки заболеваний

⚠️ У вакцинованих від СОVID-19 🦠 виявили підвищені ризики неврологічних та серцево-судинних захворювань.

Таких висновків дійшли дослідні центри Global Vaccine Data Network, які досліджували дані 99 млн щеплених з восьми держав на предмет супутніх хвороб, - пише Bloomberg.

▪️ Дослідження показало, що у тих, кому ввели мРНК вакцини (Pfizer/BioNTech та Moderna), частіше, ніж очікувалося, виявляли міокардит.
▪️Вчені також виявили більшу кількість випадків прояву синдрому Гійєна-Барре після імунізації векторною вакциною Vaxzevria від AstraZeneca.
▪️Крім того, було виявлено підвищені ризики поперечного мієліту після введення векторної вакцини, а після обох типів препаратів – гострого розсіяного енцефаломієліту.
ㅤ
🤚🤚🤚🤚🤚🤚🤚🤚
Я всем желаю оставаться здоровыми несмотря на сделанную вакцинацию

Но я прошу всех об одном - очень прошу ! - выключайте мозги !!! МОЗГИ ! Каждый раз когда вас силой куда-то ведут !
И никогда не требуйте от других людей сделать то же что вы решили сделать с собой.

То ли еще будет впереди. Время удивительных историй пришло.
Kidstaff Bot• 20 февраля 2024
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
asjaua• 20 февраля 2024
Ответ длятянитолкайка
а до этого болели гриппом, пневмониями и с осложнениями и смертностью, и больницы были битком забиты и ничо, никакого цирка с вакцинацией и карантином.
В школі доньки половина дітей зараз хвора і ніякого карантина немає, а тоді здорових людей запхали майже на рік по хатах
ok1904• 20 февраля 2024
Ответ дляasjaua
паркамт гуляти не дозволяли. Рух- це життя.
Nathalie27• 20 февраля 2024
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Ну так от весною,пару тижнів всі і боялися,а потім стало всім фіолетово.Ну зайшли в магазин не двадцять,а десять інші в черзі,це була велика проблема? Основною незручністю була вакцинація,ну знову ж таки,можна було не вккцинувтися
А транспорт? А ТЦ? А непрацюючі ЦНАПи, школи, дитсадки, спортзали? Щоб просто потренуватися в залі - треба було зберігати повну секретність.
А оці дебільні загородження на дитячих і спортивних майданчиках? І ще й теми від порадниць або обурення від сусідів, що хтось посмів піти покатати дитину на гойдалці замість того, щоб сидіти вдома.
SpiritStar• 20 февраля 2024
Ответ дляТелепузик
Как хорошо, что я не сидела на советчице во времена ковида. Моя б психика не выдержала этих экспертных мнений, принесенных от дурачка Гуры и прочих вирусологов
Ваши шансы на участие во всевозможных экспериментах значительно возрасли. Надеюсь вам удалось протестировать и е-гривну в виде 1000грн. за участие в медицинском експерименте?
asjaua• 20 февраля 2024
Ответ дляok1904
Отож. І багато чого було дикого. Мій чоловік слухнянчик, каже треба щеплення, то пішли робити (бо працювать не давали нормально). А ми перехворіли тільки, при чому вдома з чайочками. Я попросила тільки спочатку на антититіла здати. По результатах більше 2000 виявилось (щеплення дає 400+). Ми до лікаря з питанням чи то треба нам. А вона така канєшна-канєшна! Ми розвернулись і пішли, в той самий день він знайшов для нас сертифікати за гроші бо зрозумів що медикам на нас насрать як мінімум. Я вже мовчу про навмисне нанесення шкоди.
TAM-rico• 20 февраля 2024
Ответ длялюблю_тортики
Наша свекруха не вижила
Теж була антиваксом- натуралом
Жодних хронічних захворювань- тиждень стаціонару і все :(
Якщо вона була на апараті ШВЛ, то могло й це спровокувати.
Теперішні дослідження показали, що то була помилка. Більш ефективним та беспечним був кисень на самостійному диханні
Знаю декількох знайомих, які, маючи ковідну пневмонію + гіпертонію зі стажем, впоралися вдома. Рясне пиття лужної води + призначення сімейного лікаря
asjaua• 20 февраля 2024
Ответ дляTAM-rico
Я своїх старих заставляла виходити на лавку і сидіти там закутаними дихати кілька разів на день як тільки в грудях тисне (в них свій будинок). І всі перенесли без лікарні (вік 60, 65 і 93 роки)
Veronika_100k• 20 февраля 2024
Ответ дляФиона Шрековна
Жаль, что не придумали - кто не укололся, на фронт не берем. Или так - кто укололся, призыву не подлежит. И поверьте, побежали бы бегом на уколизацию
Тогда врачи выглядели бы вот так, продавая сертификаты.
ok1904• 20 февраля 2024
Ответ дляasjaua
І зверніть увагу, все робилося за рекомендаціями ВООЗ при ООН. Медики народ не добили, то тепер світова безпека ООН виражає глибоке занепокоєння військовим діям...
granfola• 20 февраля 2024
Ответ дляasjaua
Радости в этом мало. Вы хоть и с липовым, но есть в списках уколовшихся. Как, когда и каким образом это аукнется еще вопрос...
Часть людей боролись за свои права и права людей, часть нет, а часть предали первых, купив документы
asjaua• 20 февраля 2024
Свекрусі не дала пити призначений їй азітроміцин без загального аналіза крові. Погнала її в лабораторію, а там чиста вірусна з лейкоцитами 4×10⁹. Лкеувалась боржомі, чаями і вітамінками. Через 4 дні ще раз на кров- лейкоцити в нормі. От нашо було старій людині антибіотик призначать при вірусі?
asjaua• 20 февраля 2024
Ответ дляgranfola
Так, ми слабаки, визнаю. А як охарактеризуєте дії нашого лікаря?
TAM-rico• 20 февраля 2024
Ответ дляasjaua
Мій тато мав 80 років станом на 2020. Ще мав цілий букет болячок- ХОЗЛ, гіпертонія, мерцат. аритмія. Жив у селі, багато часу проводив на вулиці, регулярно ходив до місцевого магазину.У селі була достатня кількість хворих тоді. Про вакцину навіть і слухати не хотів. І жодного разу не мав ковіду
TAM-rico• 20 февраля 2024
Ответ дляasjaua
Тоді це вважали панацеєю. Пізніше зрозуміли, що , чим більше антибіотиків при вірусній інфекції, тим більше шансів ’добити’ людину. Адже імунітет ще більше пригнічується антибіотиком
asjaua• 20 февраля 2024
Ответ дляTAM-rico
Я в 90ті навчалася в медульці і ще тоді знала що АБ при вірусах не призначають (і взагалі до аналізу крові) і про те що неможна носити маску на вулиці. А тут через 30 років прям все навпаки))
kris_lynx• 20 февраля 2024
Я и моя семья знали об этом, потому не кололи себе это говно. И даже не заболели ковидлой
TAM-rico• 20 февраля 2024
Ответ дляasjaua
Глобальний маразм рулить ......
granfola• 20 февраля 2024
Ответ дляasjaua
Ответ очевиден. Уверена Вы сами все понимаете
asjaua• 20 февраля 2024
Ответ дляTAM-rico
Глобальний маразм рулить ......
Я дивуюся медикам, яким забракло совісті просто не шкодити людям
Zahabia• 20 февраля 2024
Ответ дляВсеЧетко
Расскажите это моим родственникам, которые умерли от ковида - 47 и 55 лет. Зато без прививки, ага.
Співчуваю, багато знайомих померли. І теж, молоді.
Piracanta• 20 февраля 2024
Ответ дляTAM-rico
Імунітет пригнічується антибіотиком .Та ви світило в сфері медицини 😂😂😂
РусалкаДністрова• 20 февраля 2024
Ответ дляМоторошні троянди
Официально нет
Офіціально - це скрін з телеграм каналу?! Як ви за....ли! Робіть, що хочете, вимикати мозок теж вам наче ніхто не забороняє
Елена - 79• 20 февраля 2024
Ответ дляЛеопардові панчохи
Я, наприклад, не жаліла, що зробила. У мене астма, щеплення зробила, після того як вмерла моя тітка. Яка хворіла на ковід. Я не пожаліла про щеплення тоді. Не жалію і зараз. Роблю постійно чекапи, все у мене норм
Лучше сделайте Превенар 13 и Асит
asjaua• 20 февраля 2024
Ответ дляPiracanta
Ну не так виразилась людина. АБ при вірусних шкідливий тим, що він недієвий, а після того якщо під´єднується бактеріальна інфекція, то на нього вже вироблега резистентність і треба приймати більш потужний АБ, може й не один. А це негативно на здоров´я впливає
Marinka152• 20 февраля 2024
Ответ дляTAM-rico
Боже... як антибіотики можуть пригнічувати імунітет?! Ви хоч приблизно уявляєте, що таке імунна відповідь ?
Викликати резистентність конкретного збудника в певному регіоні - запросто,
але оце ’ пригнічує імунітет’ - без коментарів, як то кажуть...
TATATA1973• 20 февраля 2024
Ответ дляМоторошні троянди
И? От того что они умирали, надо было остальных с работы увольнять заневакцинацию?
А то что сейчас умрут от последствий прививки уже не имеет значение , правда ? Лишь бы не от ковида.
У мене на роботі всі вакциновані. Ну хай 80%. з 120 чоловік. Ніхто не вмер, ніяких таких страшних хвороб щоб прям з роботи піти чи на ліжко злягти немає. За 3 роки звільнилося чоловіка 2-3, всі інші так і працюють. От від ковіда померло 2.
Дождливая• 20 февраля 2024
Ответ дляTAM-rico
Я отлично помню тут темы как ’выздоравливали’ после 3х (!) антибиотиков. Люди просто безмозглые со многими врачами на пару - жрали пачками антибиотики, ой, не помогает, вот вам другой, ой не помогает, вот вам третий. И потом писали тут что вот уж третий-то антибиотик подействовал, а то б я точно умер
Oasis in the Desert• 20 февраля 2024
Ответ дляПоторописька
Краще пізно, ніж ніколи. А мізки треба завжди включати і те, що це була афера, ще тоді було відомо.
А в чому сенс афери?
Олечка79• 20 февраля 2024
Ответ дляЛеопардові панчохи
У меня тоже астма . В жизни б не уколола это дерьмо . И болела я два раза относительно легко , зато уколотые знакомые до сих пор болеют , по нному разу .