Манка Я• 20 февраля 2024
Якщо ходити з сумним виглядом і плакати, мене не звільнять?
До теми про директора
Думаю плакати перед ним і не посміхатись
Манка Я
• 20 февраля 2024
Ответ длякнопкодав
Лучше рыдать. Голосите протяжнее с вытьем. Тогда точно не уволят
Люди з верхніх поверхів подумають що собаку закрили
Чемодан-Вокзал-Майами• 20 февраля 2024
тему ниже не читала, но уволила сразу бы такого сотрудника\нытика.
Манка Я
• 20 февраля 2024
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Ви спочатку директором станьте)
Тріль підпільний• 20 февраля 2024
Умерла дочка, ходу в слезах, не улыбаюсь, а чему радоваться ..
ТочноБудет• 20 февраля 2024
ви такий собі працівник...днями сидите на форумі в робочий час, темки строчите. можливо саме це і не подобається керівництву. а про себе тільки-який ви безцінний співробітник і ще іншим допомагаєте. допомагаєте чим? інші ’цікаві’ темки створювати?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 20 февраля 2024
он вас пожалеет, затем приобнимет, и кончится как всегда- станете его любовницей)))