Зліпок ступні• 20 февраля 2024

Дві вакансії

Київ. Мені 48. Не зовсім у відчаї, але і сидіти чекати кращего не можу. Не працюю з 24 лютого 22 року. На сьогодні на розляді дві вакансії.
1. Прибиральниця офіса. Понеділок - пятниця з 9 до 12. 12000 на руки.
В межах моєго району, але не дуже близько. Півгодини на дорогу мінімум.
2. Продавець касир. Секонд. 8.30-19.30. 5/2. Прибирання всього магазину по черзі = орієнтовно 2 рази на тиждень особисто. Один день в тиждень вихід на 7.30. 18 до відрахування податків. До роботи 10 хв пішки. Перспективи: навчитися працювати з касою. Мождиво, з часом отримати категорію і мати 22 грязними. Є штрафи і є бонуси.

Шукала інше. Відправляла. Не маю ресурсу, мабуть, з певних особистих причин на щось інше. Але вислухаю порадниць. Дякую.

Якщо маєте сили бути стриманими,- прошу не обрабражати.
Результат:
вже голосів: 99
49 (49.49%) Прибиральниця
26 (26.26%) Продавець
13 (13.13%) Подивитися результати
11 (11.11%) Шукати далі
автор Зліпок ступні • 20 февраля 2024
Ответ дляДиректриссимо
Администраторами все хотят молодых, ухоженных девушек(
я ухожена.

Шеллар• 20 февраля 2024
Що тут думати - за три години 12тис. чи за 11 робочих годин 14 тис? А якщо штраф прилетить то і десятки не вийде.
Однозначно перший варіант.
Я тут Живу• 20 февраля 2024
Я би вибрала прибиральницею. По перше, короткий робочий день. В офісі не тяжко. По друге, якщо вам зайде, ви після цього можете піти прибирати, наприклад, на дому. І будете мати ще копієчку. Тобто тут є можливість іще підробіток взяти. В секонді його не буде. Робочий день довгий, сили буде відбирати. Дихати отим всим, ні присісти. Ну таке
Новопоштинская• 20 февраля 2024
Ответ дляЗліпок ступні
Не хотять перукарні адмінів 48 років.
Я і написала саме не салонів, а перукарень, там трохи інші вимоги.
Так ким працювали? щоб розуміти сферу і навики
автор Зліпок ступні • 20 февраля 2024
Ответ дляШеллар
Однозначно перший варіант.
психологічний момент. ви мили чужі унітази?
Вкаблучках• 20 февраля 2024
Ответ дляЗліпок ступні
я ухожена.
Блін, тим більше! Я чомусь і відчувала так. Ким працювали? Ну реально не робіть помилку, ви як пристанете в секонді, ви не вилізите звідти.
Я тут Живу• 20 февраля 2024
Ответ дляЗліпок ступні
Питання не мені, але відповім, що ні. З великою повагою ставилась до прибиральниць в офісі. Це ніяким чином не принижує гідність людини. Туалет там один/два. Вдома ж теж миєте.

автор Зліпок ступні • 20 февраля 2024
Ответ дляНовопоштинская
можливо я відвідую не ті перукарні - але не бачила в них адміністраторів
Унция яда• 20 февраля 2024
Открыла только что Ворк. В разделах производство, услуги и т.п. масса вакансий с зарплатой выше 20 тыс для женщин: клининг, кухня, комплектовщицы на склад и т.д. без надрыва по 12 часов. Не верю, что вы вообще открывали ворк или работу и ходили на собеседования.
автор Зліпок ступні • 20 февраля 2024
Ответ дляЯ тут Живу
своє гавно не воняє. я теж поважаю прибиральниць. але ця праця дуже пригнічує. я працювала і це мій особистий досвід.
Новопоштинская• 20 февраля 2024
Ответ дляЗліпок ступні
А хто гроші брав? Перекар сам?
автор Зліпок ступні • 20 февраля 2024
Ответ дляУнция яда
на ворк взагалі все добре і купа вакансій. на комплектувальниць перше питання вік. друге питання окуляри. Я мріяла, що мене туди візьмуть.
автор Зліпок ступні • 20 февраля 2024
Ответ дляНовопоштинская
А хто гроші брав? Перекар сам?
і гроші і запис в перекурнях перукарі ведуть особисто.
Перша леді колгоспу• 20 февраля 2024
Працювала в відділі освіти колись, наша прибиральниця приходила о 17:00, за 40 хвилин прибирала 8 кабінетів і отримувала зарплату більше ніж у мене (я бухгалтером була), колись розговорилися, вона виявляється мала три роботи таких, наша офіційна і ще дві без оформлення, у комерційних структурах. Наскільки мені відомо, за сім років вона придбала дві квартири.
Перша леді колгоспу• 20 февраля 2024
Ответ дляЗліпок ступні
Не хотять перукарні адмінів 48 років.
Не скажіть, я влітку була в салоні на Оболоні, там усі дівчата були 40+
Girly_girl• 20 февраля 2024
Я бы выбрала из этих двух уборщицу, у вас будет доход , но про этом куча времени искать дальше что-то лучшее или брать подработки, та же уборка в частном порядке
А какое-то образование есть у вас? Или опыт работы? Кем работали до войны?
автор Зліпок ступні • 20 февраля 2024
Ответ дляПерша леді колгоспу
молодець ваша прибирильниця.
Наверняка• 20 февраля 2024
Краще піти прибирати , по графіку продавця ви світу білого бачити не будете . Да і напевно це шкідливо , я про хімію якою перуть ті речі . А там може підробіток знайдете та й цікавіше буде . Касовим апаратом користуватись вас в любому супермаркеті навчать . Може туди спробуєте ?
руки_Крюги• 20 февраля 2024
Не хило так уборщице платят, 12 тысяч за три часа в день. У нас за такое до войны 3 тысячи в месяц предлагали, а сейчас и таких вакансий нету. Харьков.

Я тут Живу• 20 февраля 2024
Ответ дляЗліпок ступні
Якщо вас це пригнічує і ви відчуваєте, що вам буде психологічно важко, то тоді в жодному разі не погоджуйтесь на цю роботу!!!

Тоді обирайте роботу продавцем. Щоправда, я би пошукала щось іще. Але звільнитись ви завжди встигнете, спробуйте.
Курочка• 20 февраля 2024
І я за прибиральницю. Толку від моєї вищої освіти. За меньші гроші і соплі, і дупи підтираю...
автор Зліпок ступні • 20 февраля 2024
Ответ дляруки_Крюги
приїзжайте. по блату уступлю вам вакантне місце
автор Зліпок ступні • 20 февраля 2024
Дякую, дівчата. Трохи себе опанувала. Сіла дальше редагувати резюме і розсилати. Хай мрії кожної здійсняться!
Жертва интернета• 20 февраля 2024
Ответ дляЗліпок ступні
Дякую. Таки буду шукати далі. Можливо, вийду на двотижневе стажування на секонд,- щоб переконатися, що це не моє
Я зрозуміла,що це за секонд. Це адові умови,вам на життя не лишають часу
Пишущаяся• 20 февраля 2024
С таким графиком, по 10 часов на ногах и два выходных , точно нет.
Искать дальше.
Мамина корзиночка• 20 февраля 2024
Ответ дляПерша леді колгоспу
Треба за цей час перевдягнутися, налити води у відро разів так 5-6. Не будеш же одним відром мити всі кабінети.
Ну і на кабінет лишається хвилини 2-3. Ви у часі розбираєтеся?
Я не тону• 22 февраля 2024
Якщо є можливість, шукайте далі. По вашим відповідям зрозуміло, що робота прибиральниею вас гнітить. А в секонді щось зп замала. Прмлетить штраф, ще й в мінусі будете
Missdior_22• 27 февраля 2024
Ответ дляКурочка
Ви вихователь?
Missdior_22• 27 февраля 2024
Що таки обрали?