Упругая попка• 20 февраля 2024
Сухой кашель как справиться?
Как справлять с сухим кашлем у ребенка 3 года? Ингаляции? Если да, то какие? Любые советы
всегдаДаДа• 20 февраля 2024
Тільки до лікаря. У маленьких дітей сухий кашель може переходити в поганий, обструктивний.
Поради, як лікувати, краще на форумі не слухати. Єдине, чим можете зараз покращувати ситуацію, це багато теплого пиття. Ще лікувати ніс, як правило, від нього у діток початок кашлю.
всегдаДаДа• 20 февраля 2024
Ответ дляИграйМойГормон
Ацц 200 мл раз в день.
Не можна таким малим дітям пити цю фігню.
ИграйМойГормон• 20 февраля 2024
Ответ длявсегдаДаДа
Можна!
всегдаДаДа• 20 февраля 2024
Ответ дляИграйМойГормон
Можна!
Ну, лікуйте своїх. Такі поради не доречні, малюкам.
ИграйМойГормон• 20 февраля 2024
Ответ длявсегдаДаДа
Безлім на все• 20 февраля 2024
На ночь Синекод чтоб облегчить ночь, до обеда любой откашливающий сироп и ингаляции - я своим делала с содабуфер .
ИграйМойГормон• 20 февраля 2024
Ответ длявсегдаДаДа
До речі Ацц добре допомагає при синуситах.
всегдаДаДа• 20 февраля 2024
Ответ дляИграйМойГормон
А ви хто? Порада погана. Почитайте чому не можна пити дітям до 5 років препарати від кашлю чи для кашлю, як хочте це читайте. НЕ можна!
всегдаДаДа• 20 февраля 2024
Ответ дляИграйМойГормон
При якому синуситі? 🫣 ви бачите дитину? Дитині 3 роки, не 5,710, а всього 3.
Безлім на все• 20 февраля 2024
Ответ длявсегдаДаДа
А почему тогда врачи выписывают?
Моим тоже выписывали ацц до 12 дня в таком возрасте
ИграйМойГормон• 20 февраля 2024
Ответ длявсегдаДаДа
Ацц препарат який переводить сухий кашель в вологий, а потім допомагає мокротинню відкашлюватися! Тобто він одночасно й від сухого і від вологого кашлю! Ви хоч почитайте інструкції хоча б. Ніхто не пише щоб не йти до лікаря, автор питає про різні поради.!
всегдаДаДа• 20 февраля 2024
Ответ дляБезлім на все
А почему тогда врачи выписывают?
Я не знаю чому це призначають, чесно. Така маленька дитина не вміє викашлювати мокротиння, а всі такі препарати його провокують. Тому зараз адекватні лікарі не призначають таким маленьким діткам відкашлювальні препарати. Як і інгаляції на право і на лівому призначають, навіть тим, хто цього не потребує.
всегдаДаДа• 20 февраля 2024
Ответ дляИграйМойГормон
🫣🫣🤯 я диву даюсь таким порадам. Ви хоч знаєте, що дитина не вміє викашлювати мокроту?? НЕ можна, крапка! Дітям до 5 років заборонено давати будь-який відхаркуючий препарат!
ИграйМойГормон• 20 февраля 2024
Ответ длявсегдаДаДа
При синуситах Ацц як допоміжний засіб використовують і досить дієво, як це ви така профі і не в курсі?
всегдаДаДа• 20 февраля 2024
Ответ дляИграйМойГормон
Де є синусит??? 🤦♀️🤦♀️ не пишіть брєд!
ИграйМойГормон• 20 февраля 2024
Ответ длявсегдаДаДа
Круто ви пишете що не знаєте і в той же час прямо верещите що ніззя.
ИграйМойГормон• 20 февраля 2024
Ответ длявсегдаДаДа
Де є синусит??? 🤦♀️🤦♀️ не пишіть брєд!
Так синусит я написала як варіант до вашої відповіді про закладений носик у дитини. Ви ж це самі зачепили, я вам дала відповідь. Не треба так хвилюватися і вважати всіх лікарів недотепами.
всегдаДаДа• 20 февраля 2024
Ответ дляИграйМойГормон
Пишу ясно і доходчиво! Нехай вам лікар пояснює чому ваша порада то фігня!
Якщо автор розумніша, то дослухається!
всегдаДаДа• 20 февраля 2024
Ответ дляИграйМойГормон
Чорним по білому написано - ще лікувати ніс, як правило, від нього у діток початок кашлю, а не синусит!!! Ну, хоть читати навчіться, а не придумувати нове.
Я хвилююся через те, що тут по таким вашим порадам почнуть давати всіляку непотрібну хімію дитині, яка буде провокувати непотрібні подальші симптоми!
ИграйМойГормон• 20 февраля 2024
Ответ длявсегдаДаДа
Ок. Почнімо з простого - що таке синусит?
ИграйМойГормон• 20 февраля 2024
Ответ длявсегдаДаДа
Якщо автор розумніша, то дослухається!
Та ви ніяк пишете, кидаєтеся від одного до іншого, я навіть не буду пояснювати, автор запитує любі поради їй відповідають, ви ж не дали жодної поради, окрім пиття, але воно до лампочки без лікування, пиття це як додаток, а не основа! Про лікаря взагалі не обговорюємо, автор і без нас знає що треба лікаря щоб оцінити стан дитини, послухати її. А взагалі дитина з народження має рефлекс кашляти, відкашлювати в повній мірі вона починає в 4-5 років, але це не значить що діти не вміють відкашлювати! Саме препарати їм і приписують розріджуючі щоб легше виходило моркотиння. В цілому більш писати не буду, бо ті хто розуміють ті зрозуміють
Майская киска• 20 февраля 2024
На ніч давайте теплу боржомі, тільки щоб гази вийшли. Ще можна купити в аптеці масло какао і трішки давати розсмоктувати, воно пом´якшує горло, що ідеально при сухому кашлі. Побільше теплих чаїв. Після кожного кашляння пити 2-3 ковтка теплого чаю.