Пургену мне• Изменено 21 февраля 2024
Вы слово "последний/последние" тоже заменяете на "крайний"?
Кто говорит крайний, почему?
Например, последние два года она работает...нет, крайние два года. И так далее.
Результат:
вже голосів:
116 (86.57%)
Говорю последние
10 (7.46%)
Говорю крайние
5 (3.73%)
Тыц
3 (2.24%)
Впервые слышу такое
Бавовнятий Пупс• 21 февраля 2024
Где вариант: бесит/не перевариваю категорически слово крайний!
Чижик Пижик• 21 февраля 2024
Изредка писала на ’Советчице’ ’мой крайний кавалер’. Потому что боялась писать слово ’последний’. А писать ’последний на данный момент’ не очень хотелось
Шаманю второпях• 21 февраля 2024
Ответ дляИграйМойГормон
Аналогично думаю про тех, кто говорит последний
Український народ має приказку ’Загадай дурневі богу молитись - він лоба розіб´є’.
Тобто, люди, навіть, не утруждають себе дізнатись значення слів, їх семантичне забарвлення, норми вживання, зміни відтінків значень при сукупного вживанні з іншими словами....
Але, якщо кума Галя так сказала, то вже - оооо! Істина з істин!
Чи не думали Ви, що останній - це просто слово, від якого не хворіють, не калічаться й не помирають, як від решти слів.
Останній концерт в цьому місяці, останні гроші на тиждень, останній снігопад цієї зими...
Скидайте з очей полуду невігластва і світ засяє новими кольорами!
Зараз на дієті• 21 февраля 2024
Всегда говорю «крайний , крайние»)
Но я вообще употребляю много слов или многие слова в уменьшительно-ласкательной форме, что раздражает многих здесь))
ИграйМойГормон• 21 февраля 2024
Ответ дляШаманю второпях
А мені здається, що світ засяє, як ніхто нікому вказувати не буде. Ок? Тим більше сторонні люди. Живіть своїм життям а не прагнете всім з очей ’полуду’ скинути.
Шаманю второпях• 21 февраля 2024
Ответ дляИграйМойГормон
Грамотність і інтелект ще нікому не зіпсували життя. А от невігластво, забобонність, неосвіченість - це тавро на все життя.
Але, дійсно, хто я така, щоб Вам забороняти))
Адже, всі олігархи сиали такими виключно, бо не виносили сміття після заходу сонця, абсолютна ж більшість збіднілих - це ті, що свистіли в хаті, а всі довгожителі - це люди, які жодного разу не сказали слово ’останній’
ИграйМойГормон• 21 февраля 2024
Ответ дляШаманю второпях
Вам невідомо що таке інтелект.
Шаманю второпях• 21 февраля 2024
Ответ дляИграйМойГормон
Вам невідомо що таке інтелект.
Удалено администрацией...
ИграйМойГормон• 21 февраля 2024
Ответ дляШаманю второпях
Удалено администрацией...
Шаманю второпях• 21 февраля 2024
Ответ дляИграйМойГормон
Удалено администрацией...
Добре-добре, не нервуйтеся))
Можете записати у свій словничок слова: каНпот, калІдор, трНвай, кеПчук і т.д. - це повністю довершить Ваш образ ’криштально чистого розуму ’
ИграйМойГормон• 21 февраля 2024
Ответ дляШаманю второпях
Добре-добре, не нервуйтеся))
Не вдалося)) не трісніть від злості. І маразму власного
Шаманю второпях• 21 февраля 2024
Ответ дляИграйМойГормон
Не вдалося записати? Дійсно, що ж це я? Це ж треба вміти писати і розуміти, що таке словничок.
Ну це я КРАЙНІЙ раз Вам такі поради даю, потім будуть елементарніші