Кашпо• 21 февраля 2024
Не хочу думати що це кінець, але …
Дано:
Ми сімʼя 22 роки. Є донька..
Я завжди я заробляла більше і всі великі покупки ( будинки у нас три, квартири дві, машини дві- це все мої досягнення- житло частково в Україні і частково не в Україні)
Чоловік покриває всі побутові питання.
Загалом він дуже хороший і за стільки років це рідненьке, тепле і своє.
Але з ним, я не можу рухатися вперед…
Я його все життя тягну і тягну, а він з роками стає все важчий і важчий.
І я починаю думати про те, що мені було б легше одній з донькою.,
Поговоріть зі мною будь ласка
Ми сімʼя 22 роки. Є донька..
Чоловік покриває всі побутові питання.
Але з ним, я не можу рухатися вперед…
Поговоріть зі мною будь ласка
Кашпо
• 21 февраля 2024
Ответ дляСвета С Приветом
Та Ви так за мене не переймайтеся, краще слідкуйте за 3ма магнітофонами та 3ма кінокамерами загранічними.
Переймаєтеся ви) було б байдуже - пройшли б повз)
Зошити перевірили? Вам дозволяють заходити на форуми в нейронний час?)
Ушла и Пришла• 21 февраля 2024
Ответ дляКашпо
Я хочу рватися далі. Розвиватися.
В чому полягає розвиток?
Заробити ще більше? Мати ще п´ять квартир?
Ви точно про розвиток? Тому що у вас якісь суто чоловічі уявлення про нього
Света С Приветом• 21 февраля 2024
Ответ дляКашпо
Де я написала, що мені байдуже? Навпаки, тішать фантазії суржомовника з претензіями на бізнес вумен.
Кашпо
• 21 февраля 2024
Ответ дляУшла и Пришла
В чому полягає розвиток?
Робота після 50-ти не входить у мої плани.
У кожного свій розвиток.,
Комусь просинатися і радіти сонцю, комусь бути впевненому у майбутньому…
Але хто має нормальні живі цілі - ніколи не зрозуміє людей, які waste your life ..
У кожного свій розвиток.,
Кашпо
• 21 февраля 2024
Ответ дляСвета С Приветом
Клас₴))
А чому не державною??)))
годовасик• 21 февраля 2024
Ответ дляКашпо
О так! Дякую. Звісно я все зважую
Спробуйте разом пройти тест на соціоніку.
От я ’маршал Жуков’, а мій чоловік ’Сергій Єсєнін’.
Схожа історія про стосунки.
Але!
Я не зможу жити з більш сильним, бо буду або поламана, або зламаю його.
Схожа історія про стосунки.
Але!
Кашпо
• 21 февраля 2024
Ответ длягодовасик
Схожа історія про стосунки.
Але!
Схожа історія про стосунки.
Але!
Дякую.
годовасик• 21 февраля 2024
Ответ дляКашпо
Так, але це справедливо.
Я не претендую на все.
Було б мудро переоформити на дочку все, що планується для неї, а потім уже ділити те що для вас і для нього
Сито для думок• 21 февраля 2024
3 дома и 2 квартиры в пгт или в селе могут стоить все вместе 50 тыс дол.А могут в городах и больше миллиона дол.
Кашпо
• 21 февраля 2024
Ответ дляСито для думок
Але не в ціні питання)
Пє питання було у іншому )
Вас зачепило тільки це?
Пє питання було у іншому )
Вас зачепило тільки це?
Лялька в колисці• 21 февраля 2024
Ответ дляКашпо
)) така фантазерка)мабуть вас не скучно самій з собою ))
где фантазерка? пересказала ваши слова
Кашпо
• 21 февраля 2024
Ответ длягодовасик
Але у мене питання не у статках .
Питання було у іншому
Кашпо
• 21 февраля 2024
Ответ дляСито для думок
3 дома и 2 кв могут стоить все вместе и 30 тыс дол.смотря где
Ви давайте вже визначитесь)
30 чи 50?)
годовасик• 21 февраля 2024
Ответ дляКашпо
Я хочу вкласти гроші в одне діло ( гроші які заробила я), а він постійно говорить що не вартує
Ризикувати, що зараз не час…
І всякого такого багато.
Ризикувати, що зараз не час…
І всякого такого багато.
Ваші гроші= ваше рішення.
Але не ризикувати спільно нажитим майном (от як будинки, квартири і машини).
ПС.Так ваші гроші теж ’спільно нажите’ але ви маєте моральне право ними ризикнути.
Пс2. Прошу! Подивіться фільм Засновник.(про Макдональдс). Тільки не робіть висновки на середині фільму
Кашпо
• 21 февраля 2024
Ответ длягодовасик
Ваші гроші= ваше рішення.
Я всі фільми такого плану бачила )
Тільки тут засновник нажаль я
АнтиТроль• 21 февраля 2024
Автор, а чим так заважає рухатися вперед? За ним потрібно прати пелюшки, годувати з ложечки чи він у вас недієздатний ? Ви достатньо заробляли, живучи з ним всі ці роки, то що заважає далі? Чи якщо бути чесній, то вам набридла людина, яка умовно заробляє на свої потреби і не більше, а вам хотілося б уже чогось іншого?
Україна наше все• 21 февраля 2024
Для того щоб рухатись вперед потрібно мати надійний тил. Ви його маєте по вашому посту. Або ви щось недоговарюєте. Або просто він вам надоїв. Бо як ви пишите милий і рідний і готові кинути, то щось не сходиться.
Платья Всем• 21 февраля 2024
так потому у вас и получается, что муж надега.
Был бы другой, все было бы по-другому и не факт, что лучше.
Вон посмотрите, только в прошлому году одни были на мальдивах, уже сегодня разводятся.
Кашпо
• 21 февраля 2024
Ответ дляАнтиТроль
Можливо і так. А що так не може бути ?
Набридло тягти, набр дол жити …просто набридло …
Кашпо
• 21 февраля 2024
Ответ дляПлатья Всем
А Мальдіви це показник?
НичеНипанимаю• 21 февраля 2024
Ответ дляКашпо
Просто раніше коли мені було 18, я по іншим вважала, а зараз ось я думаю так як ви
так а як ви його тягнете?
що ви конкретно робите? Даєте йому гроші на дрібні витрати?
Пацака-задирака• 21 февраля 2024
Ответ дляКашпо
Але у мене питання не у статках .
Питання було у іншому
Цьому також питання квартири будинки у вас а він свою зарплату витрачав на ваш побут, і тепер йому дуля після розлучення?
АнтиТроль• 21 февраля 2024
Ответ дляКашпо
Можливо і так. А що так не може бути ?
Та звісно можна і це нормально, просто ви написала або дуже делікатно або не зовсім правду. Таке може статися в кожній сім´ї з часом, а тим більше, коли жінка фінансово незалежна і має якісь більші вимоги, ніж заробити на ’комуналку і бутерброд’. а людина поряд не здатна на те більше.
Кашпо
• 21 февраля 2024
Ответ дляПацака-задирака
Фантазерка))
У вас всередині забагато гівна)
У мене навіть не було думки забирати все собі.,
Він хороший чоловік, просто вже інший.
У вас всередині забагато гівна)
Він хороший чоловік, просто вже інший.
Кашпо
• 21 февраля 2024
Ответ дляАнтиТроль
Ну то так і є мабуть . Тільки в чому питання ваше?
Набридло, і як би не було важко це признати - так і є
Пацака-задирака• 21 февраля 2024
Ответ дляКашпо
Фантазерка))
У вас всередині забагато гівна)
Він хороший чоловік, просто вже інший.
У вас всередині забагато гівна)
Він хороший чоловік, просто вже інший.
Якщо ви благородна, то залиште йому житло і валіть, він не дуже буде переживати
Платья Всем• 21 февраля 2024
Ответ дляКашпо
А Мальдіви це показник?
там не только мальдивы. Там много чего, кроме них. И что? Если вам нужно только материальное, то потом не жалуйтесь на духовную составляющую отношений.
Кашпо
• 21 февраля 2024
Ответ дляПацака-задирака
Лайк за пораду ))
Ви також все кидаєте як і своє життя …
Waste ….
Ви також все кидаєте як і своє життя …
Waste ….