Кашпо• 21 февраля 2024

Не хочу думати що це кінець, але …

Дано:
Ми сімʼя 22 роки. Є донька..
Я завжди я заробляла більше і всі великі покупки ( будинки у нас три, квартири дві, машини дві- це все мої досягнення- житло частково в Україні і частково не в Україні)
Чоловік покриває всі побутові питання.
Загалом він дуже хороший і за стільки років це рідненьке, тепле і своє.
Але з ним, я не можу рухатися вперед…
Я його все життя тягну і тягну, а він з роками стає все важчий і важчий.
І я починаю думати про те, що мені було б легше одній з донькою.,
Поговоріть зі мною будь ласка
автор Кашпо • 21 февраля 2024
Ответ дляПлатья Всем
там не только мальдивы. Там много чего, кроме них. И что? Если вам нужно только материальное, то потом не жалуйтесь на духовную составляющую отношений.
А ви пізнали духовне?бо так впевненно говорите про те, що Бог дав на хліб дасть і на масло)
Рожеві окуляри не жмуть?

Пацака-задирака• 21 февраля 2024
Ответ дляКашпо
Лайк за пораду ))
Ви також все кидаєте як і своє життя …
Waste ….
Ви подумки вже кинули його не раз.і зробите це рано чи пізно. Просто зробіть це красиво)
автор Кашпо • 21 февраля 2024
Ответ дляПацака-задирака
Зроблю як серце скаже стоп.,
Платья Всем• 21 февраля 2024
Ответ дляКашпо
Рожеві окуляри не жмуть?
кроме Бога, душевных отношений не бывает, ну, когда тепло, уютно и уверенно с этим человеком?
автор Кашпо • 21 февраля 2024
Ответ дляПлатья Всем
Таки ви не пізнали …
А так активно радите …
Бараболька• 21 февраля 2024
Автор, конкретизуйте! Два будинка: нових чи спадщина від батьків стареньких будинків? авто якої марки? простенькі два авто і дві квартири це взагалі ні про що, звісно, якщо одна з них ні в Європі.
автор Кашпо • 21 февраля 2024
Ответ дляБараболька
Питання було у іншому.
Здобутки мої особисті

Бараболька• 21 февраля 2024
Ответ дляКашпо
Питання було у іншому.
Здобутки мої особисті
опишите конкретнее в чем ’здобутки’.
Так как если , два дома старые от родителей, в киеве машины сейчас у всех работающих по две, квартиры .... опять же, где и в каком состоянии, то особых достижений .... сорри нету.
автор Кашпо • 21 февраля 2024
Ответ дляБараболька
опишите конкретнее в чем ’здобутки’.
А я ж писала вище )
Ви дуже неуважна )
І якщо вас так зачепила ця тема- пролистайте , будьте ласкаві
АнтиТроль• 21 февраля 2024
Ответ дляБараболька
опишите конкретнее в чем ’здобутки’.
Хм, а чому ви вважаєте, що жінка не здатна заробити статки, а чоловік бути ’при ній’.
Брюнетка в Мармеладе• 21 февраля 2024
Ви самі себе обманюєте.
Якщо всі ці 22 роки ви не зрозуміли, що чоловік не розуміє ваших досягнень і для чого все це, то ...
Всі ці роки вам було зручно з таким чоловіком, а тепер ви хочете як собачку позбутися ’тягара’.
Я таких жінок не розумію.
Але то ваші справи.
автор Кашпо • 21 февраля 2024
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Ви самі себе обманюєте.
Я таких жінок не розумію.
Але то ваші справи.
Звісно було зручно, а зараз ні.
Я не заперечую
Ііі??
автор Кашпо • 21 февраля 2024
Ответ дляАнтиТроль
Бо у людини в оточені немає таких жінок і жінка сама не така.
Брюнетка в Мармеладе• 21 февраля 2024
Ответ дляКашпо
Звісно було зручно, а зараз ні.
Я не заперечую
Ііі??
Ну так ви хотіли поговорити, от ми і поговорили)
автор Кашпо • 21 февраля 2024
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
І слава Богу, що зробили це ))
Бурундучиха• 21 февраля 2024
Я щось не розумію, ви оте все здобуте вами нажили разом з чоловіком? То якби він не давав вам рухатись вперед, ви б то все зробили? А далі що і куди плануєте рухатись? В чому саме він вас тягне і куди не дозволяє рухатись?
автор Кашпо • 21 февраля 2024
Ответ дляБурундучиха
Все писала кілька разів раніше
Полюю на дрони• 21 февраля 2024
Ответ дляОбнимашкина
Не люблю слабких чоловіків без амбіцій. Ясно, що він вас тягне вниз
А як саме він не дає вам рухатись вперед? Чим заважає? Ну не тягніть його, рухайтесь сама, куди вам треба
Соображалочка• 21 февраля 2024
Есть одна такая знакомая. Тоже несколько квартир, машин. С войной частично то теряла, то зарабатывала. Война
еще в 2014 дала ей волшебный пендель, она стала еще более амбициозной. Муж у нее хороший, как по мне зарабатывал нормально, специальность у него востребованная и редкая, но ей было все мало, до ее уровня не дотягивал. Развелась с ним. Он ее называл ’моя самая лучшая’. Как по мне так предательство с ее стороны, хотя, конечно, кто знает, что там в чужой семье, не суди, и не судим будешь.

автор Кашпо • 21 февраля 2024
Ответ дляСоображалочка
А я себе відчуваю зрадженою.
Я сама собі зраджую, бо не живу своє життя зараз
Те тянка• 21 февраля 2024
Ответ дляКашпо
Але не в ціні питання)
Пє питання було у іншому )
Вас зачепило тільки це?
Подумайте еще и о том, что, если имущество, Вами заработанное, куплено в браке-то все делится при разводе пополам. И, если муж не хочет разводиться- то может сильно насолить, подав на раздел нажитого.
автор Кашпо • 21 февраля 2024
Ответ дляТе тянка
Я вже писала. Мене не цікавить поділ.
Мої здобутки це і його заслуга.
Моя свобода- коштує дорожче моїх здобутків
Леплю из пластилина• 21 февраля 2024
Ответ дляКашпо
Прошу по темі
Вам чего-то не хватает?
автор Кашпо • 21 февраля 2024
Ответ дляЛеплю из пластилина
Вам чего-то не хватает?
Звісно
Леплю из пластилина• 21 февраля 2024
Ответ дляКашпо
Звісно
Чего именно?
автор Кашпо • 21 февраля 2024
Ответ дляЛеплю из пластилина
Чего именно?
Сексу )
Леплю из пластилина• 21 февраля 2024
Ответ дляКашпо
Сексу )
А он у вас появится, если вы мужа бросить?
автор Кашпо • 21 февраля 2024
Ответ дляЛеплю из пластилина
А це вже питання не настільки антуальне на зараз
Леплю из пластилина• 21 февраля 2024
Ответ дляКашпо
Как же, если вы описываете причину своего несчастья- мужа?
автор Кашпо • 21 февраля 2024
Ответ дляЛеплю из пластилина
Саме з цим я розберуся без порад )))