Чавонадо• 21 февраля 2024
Чи забирали ви в підлітка 12-14 р телефон на день, тиждень?
Цікавить питання чи правильно забрати телефон як покарання за неповажний тон до мами
Результат:
вже голосів:
18 (25.71%)
5. Сидить скільки хоче в телеф
18 (25.71%)
7. Інше
11 (15.71%)
1. Забираю інколи на день.
9 (12.86%)
4. Дитина має дозвіл до 22:00
7 (10%)
2. Забираю на тиждень
4 (5.71%)
3. Забираю на годину
3 (4.29%)
6. Дитина не віддає телефон
Чавонадо
• 21 февраля 2024
Ответ дляКак_б_не_так
Тобто вчіться розмовляти словами через рот. І шукати контакт з дитиною.
Я розмовляю через рот. Але мене не чують
Ананомчикус• 21 февраля 2024
Ответ дляЧавонадо
Дитина ненавидить коли я її якось критикую чи щось прошу зробити. Зразу огризається , каже те, що не повинна казати батькам. Один тон вже мене виводить з рівноваги
Навіщо дитину критикувати?! Це не подобство. Вона має тоді теж право вас критикувати. Так само і з просьбами. Дивлячись як просити.
Пригаю-цибаю• 21 февраля 2024
Ответ дляЧавонадо
На моє прохання лягати спати раніше каже ТОНОМ відстань. Коли я починаю обурюватися, каже що буде робити що схоче, слухати нас не буде, буде сидіти в телефоні скільки захоче і сама знає висипається чи ні. І ще каже щоб я вийшла з кімнати.
Я вас в прошлой теме спрашивала и здесь уже спрашивала.в чем проблема поставить родительский контроль на телефоне и он сам будет отключаться в 21.00?
Невісточка ж• 21 февраля 2024
Ответ дляПригаю-цибаю
Там проблема глубже, чем отключить в 21.00 телефон.
Как_б_не_так• 21 февраля 2024
Ответ дляЧавонадо
Кричите і погрожуєте?
Не вірю, що був контакт з дитиною, нормальні стосунки. А потім в один день все пішло під три чорти
Мафиозная• 21 февраля 2024
Ответ дляЯ шалунья
Тобто спокійний, занудний, менторський тон?
Знаєте, я б теж вам огризалась))
Как однажды сказала моя старшая 30ти летняя дочь: мама, ты иногда так смотрела, что лучше бы орала)))
Чавонадо
• 21 февраля 2024
Ответ дляПригаю-цибаю
Це для нас проблема. Дитина ні в яку не погоджується. Я спокійно все описую, а вона категорично проти. Без пояснень. Без логіки. Насильно я це робити не хочу
Пригаю-цибаю• 21 февраля 2024
Ответ дляЧавонадо
Хіба не нормально просити вивчити уроки, лягти спати і меньше сидіти в телефоні?
Ненормально то что вас это забезплкоилотв 12 лет.
Что у ребенка нет ответственности и границ и рамок.
Если что - мои оба нихрена не учатся и им пофиг на все просьбы.
НО ! Они знают что все гаджеты отключаются в 21.00.
И если уроки не выучены то телефон блокируется без единого моего крика мгновенно.
Я не буду тратить свои нервы и время на войну с детьми.
Они знают правила!
Мафиозная• 21 февраля 2024
Ответ дляЧавонадо
Значит , не то говорите.
Вы взрослая женщина и не в состоянии договориться с подростком.
Маргарита и Мастер• 21 февраля 2024
Ответ дляЧавонадо
Вона хвилюється тільки за телефон
Тобто ваша мета - зробити дитині найбільш неприємно? Щоб вона взагалі зненавиділа вас? Геніально.
Невісточка ж• 21 февраля 2024
Ответ дляЧавонадо
Как думаете, почему? Как часто ВЫ слышали просьбы ребенка? Не отмахивались от её проблем, когда она вам в 5 лет рассказывала, что в садике ей не дали потрогать бабочку или жука и она огорчилась?
ИграйМойГормон• 21 февраля 2024
Если хотите чтобы у ребенка появилась такая психическая болезнь как невростения то тогда конечно, можете наказывать любыми методами.А если хотите чтобы ребенок рос психически зоровым тогда никаких наказаний не должно быть, от слова совсем, совсем никаких(например:где вы видели чтобы психолог наказывала?), только через общение и психологические и еще более эффективно эзотерические практики.
Чавонадо
• 21 февраля 2024
Ответ дляМаргарита и Мастер
Ні, моя мета якось на неї вплинути, щоб вона пішла на компроміс
Мафиозная• 21 февраля 2024
Как сказала одна психолог-школа дана нам что бы по нашей глупости испортить отношения с детьми.
Пригаю-цибаю• 21 февраля 2024
Ответ дляНевісточка ж
Но ответа я так и не получила.
Только то что у ребенка истерика когда отбирают телефон.
Чавонадо
• 21 февраля 2024
Ответ дляИграйМойГормон
В нас не діють слова.
Мульйонерша• 21 февраля 2024
Ответ дляЧавонадо
І до якого віку ви збираєтесь контролювати її життя?
І як вона буде жити, якщо не звикне до самоконтролю?
Моєму сину теж тринадцять.
З початком цього навчального року зовсім відпустили сітуацию. І ввели монетизацію оцінок. Фінансуються оцінки від 8 балів. 6,7 - не оцінюються.
П´ять та нижче - він повертає гроші (точніше - робимо перерахунок за тиждень). І тепер я не контролюю ні домашку (може тільки звернуться, якщо щось не розуміє), ні коли він лягає (бо в 7 ранку по любому підійму).
В цьому році перестали сваритися зовсім. Бо головна проблема була таки в тому, що не хотів робити ДЗ, а вчителі нашій школи за не зроблене ДЗ ліплять одиниці. Тепер це його відповідальність. І його гроші.
Доречі, став краще ставитись до грошей і вже не витрачає їх на все підряд. Став в магазинах звертати увагу на ціни та акції.
Моєму сину теж тринадцять.
Мафиозная• 21 февраля 2024
Ответ дляЧавонадо
Так в себе разберитесь-что не так...
Пригаю-цибаю• 21 февраля 2024
Ответ дляЧавонадо
А не надо спрашивать.
Взяли телефон, поставили контроль и сообщили - работает так и так, отключается в 21.00.
Все.
Встали и ушли из комнаты.
Все.
Встали и ушли из комнаты.
Невісточка ж• 21 февраля 2024
Ответ дляЧавонадо
Вы так и не поняли, что вам пишут люди.
Чавонадо
• 21 февраля 2024
Ответ дляПригаю-цибаю
А не надо спрашивать.
Все.
Встали и ушли из комнаты.
Все.
Встали и ушли из комнаты.
Чим тоді це краще чим забрати на день? В неї буде така істерика і ненависть до мене, що я навіть уявляти не хочу.
Пригаю-цибаю• 21 февраля 2024
Ответ дляМорковку дай
Да, это того же автора тема.
А проблема и той темы и этой решается просто родительским контролем.
Но автору не надо просто решить проблемы, ей надо дочь терроризировать.
Невісточка ж• 21 февраля 2024
Ответ дляПригаю-цибаю
А не надо спрашивать.
Все.
Встали и ушли из комнаты.
Все.
Встали и ушли из комнаты.
Знаете, у вас тоже не самая лучшая модель поведения с детьми.
Чавонадо
• 21 февраля 2024
Ответ дляПригаю-цибаю
Да, это того же автора тема.
Я ж написала що дитина категорично проти.
Пригаю-цибаю• 21 февраля 2024
Ответ дляМульйонерша
Моєму сину теж тринадцять.
Я монетизацию прекратила когда мне дети стали должны более 1000 баксов.
Чавонадо
• 21 февраля 2024
Ответ дляПригаю-цибаю
В нас була монетизація. Перестала працювати
Мафиозная• 21 февраля 2024
Ответ дляПригаю-цибаю
Да, это того же автора тема.
Боюсь, там дело уже не контроле телефона
Невісточка ж• 21 февраля 2024
Ответ дляМафиозная
Согласна.
Мульйонерша• 21 февраля 2024
Ответ дляПригаю-цибаю
Мой научился ещё лет в десять убирать родительский контроль. Так же, как и платные программы контроля как то сносил.