Свезло так свезло• 21 февраля 2024
Ви б оформляли дитині інвалідність
Дитина підліток, є певні неврологічні відхилення , про які вона не знає, оформленням ми раніше не займалися . Знайома порадила оформити інвалідність за кордоном , щоб мати певні привілеї при навчанні і подальшому вступі . Ви б оформляли?
Результат:
вже голосів:
36 (62.07%)
Так
12 (20.69%)
Результати
10 (17.24%)
Ні
Свезло так свезло
• 21 февраля 2024
Ответ дляОскорбляю всячески
Нет, рискуете испортить ребенку жизнь
Чим саме?
Аноним_• 21 февраля 2024
Як дитина до підліткового віку не знає про свою хворобу, по якій навіть інвалідність дають...?
Не будь КакСвета• 21 февраля 2024
Дивлячись, який діагноз . Якщо це не вплине негативно на його життя у майбутньому , то можна оформляти. Якщо фізична вада - оформила б. Якщо, наприклад, епілепсія, то навряд чи
Свезло так свезло
• 21 февраля 2024
Ответ дляАноним_
Бо це набір неврологічних розладів , раніше я просто не займалася оформленням. З першого погляду вона звичайна , але з навчанням є багато проблем і тоді помітні особливості.
Свезло так свезло
• 21 февраля 2024
Ответ дляЩебетуха
Які прівілеї? Ви хоч цікавились? Ви впевнені?
Так, додаткові години, індивідуальні заняття з вчителем , допомога з підготовкою до іспитів і т.д.
Свезло так свезло
• 21 февраля 2024
Ответ дляНеновая почта
А де саме привілеї при вступі? І які саме?
Вона змогла б додатково займатися з вчителем і пройти з нижчими балами
Щебетуха• 21 февраля 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Ви впевнені, що діагноз встановлять? Яка країна?
Куратор дебошей• 21 февраля 2024
Семь кругов ада с тем оформлением. И обычно инвалидность дают на время. Особо привилегий не будет, но беготни..
Теща дочки• 21 февраля 2024
Що значить, є проблеми, про які вона не знає?
По темі: так, оформляла б. Перестаньте розглядати цей статус, як якесь клеймо.
Щебетуха• 21 февраля 2024
Підліток і не знає про порушення...це середня форма розумової відсталості?
Небоброїдка• 21 февраля 2024
Ответ дляОскорбляю всячески
Нет, рискуете испортить ребенку жизнь
Чим?
Свезло так свезло
• 21 февраля 2024
Ответ дляЩебетуха
Деякі дорослі люди не розуміють , що з ними щось не так
Щебетуха• 21 февраля 2024
Але для коригування і роботи з психологом, щоб соціально адаптувати дитину, то варто. В Чехії, наприклад, підтримка супер
Лупаю цю скелю• 21 февраля 2024
Ответ дляЩебетуха
Та нехай мама побігає.
Взагалі не розумію сенс подібних обговорень. Невже люди самі не здатні вирішити питання, займатися цим чи ні.
Жена брата Админа• 21 февраля 2024
Ответ дляОскорбляю всячески
Нет, рискуете испортить ребенку жизнь
Чим?
Братья Капли• 21 февраля 2024
Якщо ви за кордоном, то однозначно оформлюйте, буде уважніше ставлення з боку школи, легше влаштуватись туди, де немає місць або їх кількість обмежена. Додаткова кількість годин, врахування особливих потреб і, звичайно, фінансова підтримка, дитина захищена. Діагнози річ конфіденційна, ніхто про них не розпатякає
Щебетуха• 21 февраля 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Звичайно, коли інтелектуальні порушення. Працюю з дітьми з легкою формою зпр, то вони бачать різницю і дуже намагаються використати ситуацію (тут вже різна мотивація). Але дивно, що тільки зараз ви почали думати про корекцію
Свезло так свезло
• 21 февраля 2024
Ответ дляЩебетуха
Корекцією ми займалися з народження, просто ніяк не оформляли документи
Малая еще та• 21 февраля 2024
Ответ дляСвезло так свезло
РДУГ+РАС?
Свезло так свезло
• 21 февраля 2024
Ответ дляМалая еще та
РДУГ+РАС?
РАС нема, РДУГ, була затримка мовного розвитку, дискалькулія
Малая еще та• 21 февраля 2024
Ответ дляСвезло так свезло
з РДУГ хиба дають інвалідність?
там якщо нема супутніх коморбідних( і це не дислексія, дискалькулія) і дитина дає раду(не в начанні), то просто ірц дає там якийсь ступінь підтримки у школі і все.
Малая еще та• 21 февраля 2024
з РАС ще можна там наполягати, бо це вважається більшою проблемою саме у житті, а не у навчанні
Свезло так свезло
• 21 февраля 2024
Ответ дляМалая еще та
з РДУГ хиба дають інвалідність?
Тут трохи інша система, саме з точки зору навчання є велика підтримка
Мамина квіточка• 21 февраля 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Извините за вопрос. Дискалькулия - невозможность оперировать цифрами. Ребенок в подростковом возрасте не понимает, что он единственный в классе, кто не умеет считать? Это же не первый класс, это подросток. Как он может не замечать, что люди вокруг умеют считать, а он нет?
Но я бы в любом случае заморочилась бы - хуже не будет
Просериарила молодость• 21 февраля 2024
Якщо дитина може вступити у виш чи навчатись то про інв навряд чи положено
Свезло так свезло
• 21 февраля 2024
Ответ дляМамина квіточка
Вона розуміє , що на знає математику, вчитель теж в курсі , але вона поки не усвідомлює , що це якийсь діагноз