Країна мрій• 21 февраля 2024
Чоловік в 49 років пішов до іншої. Сміятись чи плакати?
До дівчини 25 років.
На розлучення подали, дітей і мене забезпечувати буде
Я досі не відійшла від шоку. Як оклигатись? Не думала, що в такому віці це можливо..
Кусюче сонечко• 21 февраля 2024
Ответ дляМальчижка
Мне 26, не была бы с мужчиной старше 35
Ну это вы не были бы
Ушла и Пришла• 21 февраля 2024
Ответ дляСижу_и_плачу
Ну вони вже одруженні багато років разом. Іноді почуття проходять або люди просто міняються. В мене були геть інші вподобання, коли мені було 23 роки. Зараз мені 30+, то я не розумію, як я могла бути такою дурною і зустрічатися колишнім. Дякую долі, що до заміжжя не дійшло, бо розумію, що тепер була б з ним нещаслива.
И есть чудесный выход, поговорить, найти общий язык в расставании и уйти оттуда, где не комфортно. И когда ты свободный-ная, в разводе искать новые отношения.
Это топор в спину, строить отношения с другим, когда человек рядом, твой законный супруг, строит отношения за твоей спиной. Это тонны лжи и притворства, приходить домой от любовников и прикидываться
Дуняша• 21 февраля 2024
Ответ дляNatalia505
Ні звичайно, він буде їй вірші декламувати довгими, зимовими вечорами
А вона йому міряти тиск. Романтика.
Спасу мир• 21 февраля 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
А что, в 49 лет уже не мужчина?)
+100.
А то мужья советчиц в 49 орлы со стоящим членом, а этот седомуж и старый пердун)
Кусюче сонечко• 21 февраля 2024
Ответ дляУшла и Пришла
А его на веревке тянули женится на той, к кому не має почуттів, та й ще дітей клепать? Брешуть, коли коханок заводять і нічого їх не стримує
За десятилетия брака чувства к жене могли и пройти
Дуняша• 21 февраля 2024
Ответ дляФантазерша
Для 20,25 летних 49 это бабка и дед
Папік і мама Стіфлера
Спасу мир• 21 февраля 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
Помирать пошел)
Радуйтесь, что не вам его нытье на старости лет выслушивать, всё лучшее у него уже позади
Ну если так, то у женщин смерть вообще с 35 начинается)
Natalia505• 21 февраля 2024
Ответ дляСпасу мир
+100.
Да зрозумійте, що орли вони для таких як я, мені 46, жінок 40+. Які там орли для 25 річних? Максимум, старий папуга.
Спасу мир• 21 февраля 2024
Ответ дляМудробаба
Чого не скажеш про жінок. На жаль, 50 років для них це вже вік
Да уже с 35 далеко не торт, на любителя
Спасу мир• 21 февраля 2024
Ответ дляФантазерша
Это точно, девочку жалко , лизать сидые яйца в 25лет фу
Не только яйца, ещё анус
Кусюче сонечко• 21 февраля 2024
Ответ дляФантазерша
Для 20,25 летних 49 это бабка и дед
Все 25-летние разные
175см55кг19лет (она)• 21 февраля 2024
Ответ дляNatalia505
Свинота,ваш батя, пробачте. Діти ж не винні, чого не спілкуватись?
отож, діваха та настроїла батька так, і він згодом зробив ще страшнішу річ я вважаю: коли в мене народилась донька і він зібрався зі своєю родиною (його мама, брат з сім´єю та та дівка) за вечерею, його брат підвняв келих за мою доньку і сказав моєму батькові вітаю, ти тепер дідусь, він встав зі столу зі словами що він не дідусь, що то не його онука. От так. Пройшло 10 років, мій біль досі не пройшов, а я нічого йому не зробила поганого, спілкувалася з ним ще кілька років, після розлучення з мамою. А потім його якось дня перемкнуло і все. Без причин. Бог йому суддя.
Фантазерша• 21 февраля 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Все 25-летние разные
В 25 со стариком это голову надо лечить и травмы детства
Кусюче сонечко• 21 февраля 2024
Ответ дляСпасу мир
Да уже с 35 далеко не торт, на любителя
Можно и в 25 быть на любителя, а можно и в 50 быть еще ничего
Ответ дляДуняша
Погляньте на це під іншим кутом. Вам він дістався молодим, здоровим і гарним, повним сил , у Вас було багато чудових років кохання , дітей народили виховали.
Що пішло до коханки? Навіть якщо зараз він ще ’’перець’’, то ща 3, 5 або 10 років це буде вже підстаркуватий брюзга з сивими яйками і напівв´ялим стручком, з купою болячек і зіпсований характером,. Ну і т.д......
Комент огонь. Я теж про це думаю.
Авторе, шукайте молодшого за себе. У моєму оточенні зараз це якась тенденція.
У вас був молодий здоровий чоловік. І ви сповна насолодилися молодістю один одного. Пора віддати залежалий товар.
Natalia505• 21 февраля 2024
Ответ для175см55кг19лет (она)
Розумію вас, воно болить. Але шліть його лісом, ті спогади про нього. Він свій вибір зробив, а вам своє робити, жити своє щасливе життя.
175см55кг19лет (она)• 21 февраля 2024
Ответ дляЗайканалужайке
І чим скінчилося?
мабуть вони досі разом, не знаю, не спілкуємося 11 років, він так захотів.
Кусюче сонечко• 21 февраля 2024
Ответ дляФантазерша
Да некоторые ’старики’ получше многих молодых
Фантазерша• 21 февраля 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Возраст всегда возьмёт своё
Репетиторша• 21 февраля 2024
Ответ дляКраїна мрій
Він коли мені прийшов казати про коханку каже ‚вона мене кохає і без грошей, такого як є‘
Ну ну
Користуйтесь нагодою - на почутті провини переписуйте все майно на себе, на дітей. А там буде видно;) Бо оті обіцянки-цяцянки, що буде забезпечувати дітей і його новій обраниці нічого не треба - ви ж доросла і я сподіваюсь все розумієте))
Альдебаран• 21 февраля 2024
Ответ дляКраїна мрій
У нас бизнес и очень прибыльный)
Я и без него с голода не умрц
бизнес на двоих или только на муже?
Країна мрій
• 21 февраля 2024
Ответ дляАльдебаран
бизнес на двоих или только на муже?
В одной компании у меня 50%
Еще в двух 50% на детях
Остальные 5 полностью его
Еще в двух 50% на детях
Остальные 5 полностью его
Альдебаран• 21 февраля 2024
Ответ дляКраїна мрій
В одной компании у меня 50%
Еще в двух 50% на детях
Остальные 5 полностью его
Еще в двух 50% на детях
Остальные 5 полностью его
уже хорошо)
вы написали, что жалеете ее, есть чего жалеть? муж не подарок?
Безпорадна Кроко• 21 февраля 2024
Ответ дляLysiiiiii
Тримайтеся.,
Не так страшно що він пішов, як ви зараз гімна отримуєте від «порадниць» недолюблених
Ваш комментарий называется ’скрытая агрессия’. Вы тоже кем-то недолюбленая?
Альдебаран• 21 февраля 2024
Ответ дляПусин Кукин
Честно говоря, у меня детей нет и судить об этом с полной ясностью я не могу.
Но если Вам изменяли, предали, а теперь возьмут на полное обеспечение, разве это не лучший возможный вариант?
Захотите, найдете другого. Захотите - просто будете заниматься собой, детьми и своими хобби.
Я сочувствую Вам, но думаю, что такой человек, который погнался за молодой девочкой и думает, что он долго будет ей интересен, он просто непорядочный дурак, а у Вас все будет хорошо, так или иначе! 🧡
А еще есть большие шансы, что она его скоро бросит и он прибежит обратно. Но там уже Вам решать, что делать…
кхм) хорошо что у автора есть прикрытый тыл) Потому что обещание содержать и реальные действия - две большииие разницы. Даже без юной любовницы в анамнезе.
Сама собі лікар• 21 февраля 2024
А чего плакать-то? Найдёте любовника лет на 10 моложе, а этот старпёр пусть вас обеспечивает. А молодуха пусть его обихаживает по хузяйству )))
Сама собі лікар• 21 февраля 2024
Ответ дляКраїна мрій
Я з нею розмовляла
Каже любить його дуже і вибачалась переді мною
Мені її шкода
Нам её тоже жалко, вляпалась дурочка )))